1 ^8 familieberichten zaterdag 6 november 2010 (H IDensenlmq.nl Voor uw belangstelling en medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, na het ovérlijden van onze lieve moeder en oma Cornelia Boonman- Vermuë willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie Boonman Oudelande, november 2010 In plaats van kaarten. Voor de hartelijke blijken van medeïex'en na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootoma WiöteCmina Cevaat-Huisson betuigen wij u onze oprechte dank. Elly en Ad deVisser-Cevaal Dennis en Birgit Jens, (Britt Danielle november 2010 Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. De enorme hoeveelheid kaarten, brieven, bloemen en de overweldigende belangstelling tijdens het ziek zijn en het overlijden van Nel van Delft - Lucasse zijn voor ons een grote steun geweest. Via deze weg willen wij daar iedereen hartelijk voor danken. Geert. Naomi Fer, Michelle, Amy. Jaantje. Walsoorden, november 2010 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw meeleven na het overlijden van onze moeder en oma Klara Dieleman-de Feijter Uw belangstelling heeft ons goed gedaan. kinderen kleinkinderen achterkleinkinderen Axel, november 2010 De hartverwarmende belangstelling en de vele kaarten of brieven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Clasina Maria Faasse-van der Klooster - Ineke - hebben ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Gezien d<3 vele reacties is het voor ons niet mogelijk een ieder persoonlijk te bedanken. W. Faasse Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2010 De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Dina Magdalena Ferdinandusse - Boogert waren voor ons een grote troost. Hiervoor willen wij u hartelijk danken. Fam. van Westreenen - Ferdinandusse Fam. van der Zalm - Ferdinandusse en kinderen. Goes, november 2010 Langs deze weg willen wij u dank zeggen voor het door u betoonde medeleven na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Piet Goud De vele blijken van belangstelling die wij mochten ontvangen zijn voor ons een grote steun geweest. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Lewedorp, september 2010 Een hand, een woord, een gebaar doen zo goed, als je iemand die je lief hebt verliezen moet... Uw bewijs van vriendschap tijdens zijn leven, het medeleven na het overlijden en uw aanwezigheid bij de crematie van mijn lieve man, onze vader en opa Pieter David Goulooze (Piet) zijn ons tot grote steun geweest, waarvoor onze hartelijke dank. Annie Peter Bianca en Marco, Danny, Stefan Colijnsplaat, november 2010 Zolang je nog een moeder hebt, ben jij jong en is zij oud. Zolang je nog een moeder hebt, is er één die van je houdt. Nu mijn moeder dan gestomen is, is mijn jeugd voorgoed voorbij. Maar dankbaar blijf ik zolang ik leef voor ivat zij was voor mij. Het gemis zal blijven, maar uw steun en warm medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Tannetje den Haan-van Dijke heeft ons in deze moeilijke tijd zeer goed gedaan. Hiervoor onze oprechte dank. Jan en Nel Quaak-den Haan Jaco en Ilona Tanja, Talitha Ellewoutsdijk, november 2010 Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van Huib Heijt Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Paula Heijt-Winter Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, november 2010 Het gemis zal blijven, maar uw steun en meeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Jacob den Hollander heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. T.C. den Hollander-Saaman Kinderen en kleinkinderen Aagtekerke, november 2010 Voor uw blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Geertrui Janse - de Neef Truus betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Goes, november 2010 Voor de harrverwarmende belangstelling, de bloemen en de vele kaarten na het overlijden van onze lieve Ma en Oma Nel Marlissa-Wijkhuisen willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Fam. Witkowski Fam. Marlissa Voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekenhuisopname en na het overlijden van onze lieve moeder, oma en overoma Adriana Meulpolder - van Overloop betuigen wij u langs deze weg onze hartelijke dank. Li na en Maar Beenakker - Meulpolder Klein- en achterkleinkinderen Kapelle, november 2010. Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van Mathilda Maria van Noppen-de Roos heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Namens de familie: J. Bashford-van Noppen D. Bashford Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, november 2010 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het mede leven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze lieve moeder Marijke Poerstamper heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Louk Poerstamper Taco Wouter Middelburg, november 2010 Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Helena Sinke-Weststrate zeggen wij u hartelijk dank. Namens de familie: M. Sinke Kinderen en kleinkinderen Oostdijk, november 2010 r\ Uw blijken van medeleven, de vele hartelijke reacties, kaar ten en prachtige bloemstukken, ontvangen na het plotseling overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jo van Stevendaal waren overweldigend. Wegens enorme belangstelling bij de uitvaartdienst en begrafenis is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is ons duidelijk geworden dat Jo niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Wilja van Stevendaal-van Straten Kinderen en kleinkinderen Axel, november 2010 Voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moe en oma Adriana Agatha Stolk-Kole Jo betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: Robie van der Wees-Stolk November 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74