Natasja (Tlensentinq.nl zaterdag 6 november 2010 137 hik kan gaan slapen zonderzorgen Want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doel mij rusten tot de morgen En wonen in een veilig huis. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat toch nog onveiwacht is overleden onze lieve moeder, liefste oma emoveroma Cobie Sierts-Vink weduwe van Jaap Sierts in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: lanny en Jan Vlissingen: Folkert en Nicolet Oost-Souburg: Jan en Lianne Danielle, Michelle Middelburg: Monique en Alex Nino, Maxe, Feya Oost-Souburg: Julian en Nicotine Vlissingen: Wichert en Esther Lars Vlissingen: Léonie en Vincent Wij bedanken dr. A.T.J. Lavrijssen, dr. C.T. v.d. Driest, het team van Nieuw Bachtenpoorte van de Stichting Werkt voor Ouderen en mam 's naaste vrienden en vriendinnen die haar tot steun zijn geweest. Oost-Souburg, 5 november 2010 Burgemeester Stemerdinglaan 70 Correspondentieadres: Van Doornlaan 42,4386 AK Vlissingen Mam is thuis. Er is gelegenheid om nog even bij haar te zijn maandag 8 november van 15.00 tot 16.00 uur of van 19.00 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door de Weleerwaarde heer ds. L. A. Woltering zal gehouden worden woensdag 10 november om 13.00 uur in kerk gebouw Open Haven, Oranjeplein 2 te Oost-Souburg, waarna omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats, M. A. van de Puttestraat te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in verenigingsgebouw de Ark naast kerkgebouw Open Haven. Zij die geen kennisgeving ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. De winden zullen blijven waaien, zijn molen staat nu even stil. Bedroefd, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat is overleden mijn lieve zorgzame man, mijn vader, schoon vader en onze opa Pieter Snoep - Piet - A 14 december 1918 - f5 november 2010 T. Snoep-Janse Dianne en René Dekker-Snoep Stephan Niels Burg. lansenstraat 5 4431 BK 's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 9 november om 13.30 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er in het rouwcentrum van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid om afscheid van Piet te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Met grote bewondering en respect voor de kracht en strijdlust waarmee zij met haar ziekte omging, heb ik toch afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Natasja Robert van der Vlies Koudekerke, 3 november 2010 Correspondentieadres: De Ruy terstraat 2,4371 BC Koudekerke Natasja wordt op 9 november om 14.00 gecremeerd in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. - Zij hield van bloemen in de kleur: roze, paars of rood- Ondanks haar positieve instelling en sterke wil heeft Natasja er voor gekozen haar strijd te laten beëindigen. Vlissingen: Harry en Marja Tordoff Vlissingen: Patrick en Patricia Tordoff Kayleigh Zoveel levenslust, zoveel energie en zoveel plannen. Zo weinig tijd, voor een échte levensgenieter. Natasja, je was een fantastische en sterke meid, je hebt voor altijd een bijzondere plek in ons hart Vlissingen: Piet en Nel van der Vlies Middelburg: Michael en Johannetta van der Vlies Anouk Marloes Gapinge: Niek en Linda Versluis Floris Bas Koen Lieve (tante) Natas, We zullen je missen.! We wensen Ro en verdere familie heel veel sterkte toe. Hans, Ursula,Jordan-Lee en Jasmine-Mae. Gestreden heeft ze, samen met haar dierbaren Sterk is ze gebleven, tot het laatst Toch heeft zij dit niet kunnen winnen Verdrietig zijn wij dat de vriendin van Robert en dochter van Marja en Harry Natasja Tordoff op veel te jonge leeftijd is overleden. Wij wensen Robert, Marja. Harry, familie en vrienden heel veel sterkte met dit grote verlies. Wij denken aan jullie! Anita, Anton, Wim, Cor, Zsuzsa, Cara, Gerry, John en Jeroen Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van Natasja Tordoff voormalig hoofdinspecteur bij Politie Zeeland Wij wensen de familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens het regionaal college van Politie Zeeland: Mr. ).M. Schouwenaar, korpsbeheerder Mr. G. Munnichs, hoofdofficier van justitie A.M. Demmers-van der Geest, korpschef Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze gewaardeerde oud-collega Natasja Tordoff voormalig hoofdinspecteur bij Politie Zeeland Wij hebben Natasja leren kennen als iemand die zeer betrokken was bij haar werk en bij ons korps. Wij wensen haar partner en familie heel veel kracht toe bij het dragen van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland: A.M. Demmers-van der Geest, korpschef E.A.M. Brekelmans-van Woensel, plv. korpschef Wij zijn diep getroffen door het overlijden van oud-collega Natasja Tordoff voormalig hoofdinspecteur bij Politie Zeeland Onze gedachten gaan uit naar haar partner en verdere familie. Namens de ondernemingsraad van Politie Zeeland: C.D. Vink, voorzitter F. van der Werf, secretaris Vier het leven Na een dappere strijd is toch nog onverwacht van ons heen gegaan onze geweldige oud-collega Natasja Tordoff voormalig hoofdinspecteur bij Politie Zeeland We hebben veel respect voor de manier waarop zij met haar ziekte omging. Haar kracht en levenslust zullen wij niét vergeten. Wij wensen haar partner en verdere familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Politie Zeeland Medewerkers Stafbureau Korpsleiding Bedroefd geven wij u kennis dat, na een mooi en arbeidzaam leven, van ons is heengegaan mijn lieve man en onze vader Adriaan Johannes Leendert Trimpe 31 juli 1925 28 oktober 2010 Familie Trimpe De laatste moeilijke maanden is hij liefdevol verzorgd op Unit 7 van zorgcentrum Ter Weel' te Goes. Groeweg 2,4462 RC Goes De begrafenis heeft woensdag 3 november, in besloten kring, plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Als het lichaam niet meer wil en het leven wordt een lijden kan men voor het sterven dankbaar zijn omdat het komt als een bevrijden. Bedroefd delen wij u mede dat kort na het overlijden van haar liefdevolle man is overleden onze dierbare moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Sophia Vermeulen-Verbart (Sophie) pas sinds 26 oktober 2010 weduwe van Petrus (Pier) Vermeulen -A Ovezande, t Lewedorp, 7 februari 1919 4 november 2010 Terheijden: Ko en Koos Vermeulen-Biondina Lewedorp: Nellie en Frans Koch-Vermeulen Evelien f Mathé en Merel Wemhout: Frans en Marie-Louise Vermeulen-Braspenning Pieter en Marga Koen en Natali Driesje Groede: Marleen en Gijs Kamerman-Vermeulen Lewedorp: Peter en Marietje Vermeulen-Franse Serge Ludo Marije Een woord van dank voor de goede verzorging door de medewerkers van de thuiszorg en het team van "De Kraayert".. Zorgcentrum "De Kraayert" Deltastraat 2, kamer 101 Lewedorp Correspondentieadres: Maalweg9,4456 RM Lewedorp We nemen afscheid van haar op woensdag 10 november om 13.30 uur in de R.K. kerk te Lewedorp. Aansluitend begeleiden we haar naar haar laatste rust plaats op het R.K. kerkhof achter de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in café "De Goede Verwachting". Geschrokken zijn wij door het plotselinge overlijden van onze vaste gast van cafe 2x bellen Arie van der Waal Cobus, Guus, Susie, Arjan, Theo, Rene, Victor, H.J., Ansgar, Jaap, Robert, Marian, Jos

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73