A OysrladsiJ Erik jÈ Maria Cevaal Groenenberg Toos Dalebout-Paardekooper 3 6 familieberichten zaterdag 6 november 2010 (fj Hlensenllfiq.nl De strijd is gestreden jouw pijn is voorbij. We probeerden je te helpen, maar stonden er zo machteloos bij. Je vechtlust was enorm, je werd alleen zo moe. Onze liefde is voor eeuwig, in ons hart nemen we je overal mee naar toe... Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zoon, broer, zwager en oom Erik Bokelaar in de leeftijd van 27 jaar. Piet Bokelaar Elly Bokelaar- Kiesen berg Arjan en Linda Milou 4 november 2010 J. Verhoeffstraat 3 4318 AZ Brouwershaven Maandag 8 november is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren in "Het Tonnenmagazijn", Haven Noordzijde 58 te Brouwershaven. De herdenkingssamenkomst zal gehouden worden dins dag 9 november om 11.00 uur in "Het Tonnenmagazijn". In besloten kring nemen we afscheid van Erik in het crematorium te Middelburg. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Met intens verdriet moeten we afscheid nemen van onze lieve kleinzoon en neef Erik Bokelaar oma Martha oma Dien Eddie en Teunie neven en nichten 4 november 2010 Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van de zoon van Elly en Piet Bokelaar. Wij wensen Elly, Piet, Arjan en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens bestuur en leden; Muziekvereniging "Apollo" Brouwershaven 4 november 2010 Soms is het beter iets moois te verliezen. Beter verliezen dan dat je het nooit hebt gehad. Tekst Rowen Heze Verslagen hebben wij kennis genomen van het, op veel te jonge leeftijd, overlijden van ons lid Erik Bokelaar De herinnering aan Erik zal altijd blijven. Het plezier en de vreugde die wij op Erik zijn gezicht af konden lezen, als hij bij ons kwam zwemmen of helpen op het strand, sprak altijd boekdelen. Bestuur vereniging en leden van de Reddingsbrigade Zierikzee-Duiveland Mopje love you, miss you Tamara, Angelo George, Anna en je beestjes "Op U mijn Heiland blijf ik hopen" Gezang 7) Een moeder stoft altijd te vroeg! Al wordt ze nog zo oud. Je hoopt dat zij gespaard ivordt, omdat je van haar houdt Maar als de tijden knellen gaan... Zij ziek wordt, pijn heeft en benauwd, Dan hoopje dat ze vredig gaat, omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben, geven wij kennis van het vredig heengaan van onze lieve moeder, oma en omi Anna Maria Bosdijk in de leeftijd van 96 jaar. De uitvaartplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Adam en Leni Meulblok Esther en Frans, Tyka, Igor Udo en Inez, Hans, Eva Wim t en Kitty de Ruysscher Frank en Narasja, Eran, Yara Roy en Lianne, Mike, Dylan, Jordy Ina Goetheer en Jan Lefeber Jacqueline en Mark, Robin, Tim Joop en Ria van der Meijden Bianca, Thijmen, Julian Vincent en Sacha, Storm, Blix Middelburg, 4 november 2010 Arie van Driellaan 21 4333 CA Middelburg Lieve Oma, U was een bezige bij, Wanneer u ons zag was u altijd blij, LI hebt ons veel vreugde en plezier gegeven Logeren, verkleedpartijen, verhaaltjes, spelletjes, bakken van brood Maar bovenal een luisterend oor wat u ons altijd bood Dank u voor alles wat u ons gaf Wij zijn er trots op dat u onze oma was We zullen u missen! Bianca Vincent U bent voor ons een super lieve Omi geweest! Bedankt voor alle lekkere chocolaatjes, We zullen u nooit vergeten! Thijmen, Julian, Storm en Blix In de gezegende leeftijd van 96 jaar ging van ons heen onze moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Cevaal-Groenenberg weduwe van Willem Jan Cevaal Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank aan het verzorgend personeel "Ambachtsveld" voorde liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 4 november 2010 De dienst van Woord en Gebed, welke geleid zal worden door mevr. Ds. E. Bouman zal gehouden worden op dinsdag 9 november om 13.30 uur in de Protestantse kerk te Ritthem. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Ritthem. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de consistorie. Geen bloemen Correspondentieadres: Zuidweg 3,4389 VG Ritthem Heden is overleden mijn geliefde schoonzuster en onze tante Dat zij mag rusten in vrede A Francke neven en nichten Grijpskerke 4 nov Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van ons erelid Wij wensen de familie heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens leden en bestuur, LOTUS kring 19 Noord en Midden Zeeland Toch nog onverwacht is overleden Mevr. Dalebout-Paardekooper Oprichtster en Erelid Seniorensoos Goes-West Erelid Wijkvereniging Goes-West Het bestuur Goes-West Enige en algemene kennisgeving Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend Weet wat dat zeggen wil Na een leven van arbeid en genieten, waarbij hij tot het laatst toe geïnteresseerd was in zijn omgeving, is van ons heengegaan onze lieve vader, opa en "ouwe" opa Marinus Jan de Jager sinds 15 juli 2001 weduwnaar van Christina Hoogesteger in de leeftijd van 88 jaar. 's-Gravenpolder: Adrie en Lien de Jager-Kleij Danny en Esther Michel en MattyWyatt Bianca, Meivin Yerseke: Hans en Jannie de Jager-Sonke Miranda en Niek, Jeanette, Danielle Marco en Tessa 's-Heer Arendskerke: Bert en Joke de Jager-Verbart Heidi en Ronald Mieke en Jeroen 's-Gravenpolder: Els en Piet Verhage-de Jager Heinkenszand: Marleen en Hans van Steenbergen-de Jager Elvera Gido 's-Heer Arendskerke, 51 oktober 2010 Correspondentieadres: Strandloperstraat 32 4451 DD Heinkenszand De crematie heeft donderdag 4 november 2010 in familiekring plaatsgevonden. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Wie kan voelen watje hebt doorstaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden, je hebt het als een moedige vrouw doorstaan Rust nu maar uit. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze dierbare zorgzame moeder Carla Wals - van der Linde In de leeftijd van 64 jaar. Jacob Wals Alex en Reza Wessel en Dimm Robert Jan Jacob 4 november 2010 Stolpweg 8 4306 PK Nieuwerkerk Dinsdag 9 november is er van 19.00 uur tot 20.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Muijeweg te Nieuwerkerk. De crematieplechtigheid zal woensdag 10 november in besloten kring plaatsvinden te Middelburg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72