Rentmeester krijgt aan kop gezelschap sport 135 De Bruijn ontbreekt bij Delta/Fast Bouwservice Exclusief voordeel voor abonnees Coole Piet Diego en de stemmendief NK DAMMEN Van der Gaag nog puntloos ABONNEE VOORDEEL zaterdag 6 november 2010 door Daaf Kasse door Jan Dagevos sluiskil - In Sluiskil staat morgen de topwedstrijd tussen Delta/Fast Bouwservice en Van Donge de Roo in de eredivisie driebanden op het programma. De thuisploeg moet het doen zonder de inbreng van Jean Paul de Bruijn. De biljater uit Hulst heeft ervoor gekozen om deel te nemen aan de nationale voorwedstrijden voor het NK pentatlon. Meerten Dallin- ga, voorzitter van de Stichting drie bandenpromotie Zeeland zegt: „El ke speler heeft het recht ééen of twee keer afwezig te zijn in het sei zoen. Dat het nu slecht uitkomt is het lot. Anderzijds is het tegen Van Donge sowieso moeilijk pun ten pakken, met of zonder De Bruijn." Berry Dallinga is de ver vanger van De Bruijn. Tegeftstander Van Donge/De Roo is alvast zo coulant geweest Martin Hom toestemming te verlenen in de Duitse competitie te spelen nu De Bruijn toch ontbreekt. Hij wordt vervangen door Ruud Nieu- wenburg, zodat er de volgende in deling van de partijen is: 13.00 uur Berry Dallinga - Ruud Nieuwen- burg en Peter de Backer - Torbjörn Blomdahl; 15.00 uur Glenn Hof man - Jean van Erp en Eddy Lep- pens - Dick Jaspers. Het team van Van Donge de Roo staat op een tweede plaats in de eredivisie (ne gen punten uit vijf duels), terwijl Delta/Fast Bouwservice vijfde staat (5 uit 5). Het team van Garage Verbrugge Hyundai trekt naar Reusel om De Vrachtkar, de rode lantaarndrager, te bestrijden. Verbrugge moet het stellen zonder Henk Habraken. Hij wordt vervangen door Richard de Bruin. Jean Paul de Bruijn zoutelande - Het Nederlands damkampioenschap voor vrou wen gaat het weekeinde in met vier koploopsters. Rianka Rent meester uit Nieuwdorp, die don derdag nog alleen aan de leiding ging, speelde gisteren remise tegen Mariëlle Meijer en zag Vitalia Dou- mesh, Ester van Muijen en Karlijn Overes langszij komen. Rianka Rentmeester speelde tegen de laaggeklasseerde Meijer een pri ma partij, waarin ze dankzij een sterk centrum het initiatief vero verde. Meijer bleef op de been, brak ten koste van een schijf snel door naar dam en stelde in het eindspel haar eerste wedstrijdpunt veilig. De jongere speelsters zijn in Zoute lande goed vertegenwoordigd in de kopgroep. Karlijn Overes won gisteren van Astrid van der Stelt, die in het late middenspel voor een verkeerde opbouw koos en min of meer vastliep. Ook de Wa- geningse debutante Ester van Mui- jen doet het in haar eerste NK uit stekend. Gisteren versloeg ze de uit Goes afkomstige Leonie de Graag, die nog steeds op haar eer ste wedstrijdpunt wacht. Tegen Van Muijen miste ze in een uitge dunde stand een simpele remiseva- Rianka Rentmeester riant, waarna ze in het eindspel kansloos was. Van de tien speelsters maakt Vita lia Doumesh tot nu toe de sterkste indruk. Ze lijkt dan ook de groot ste kanshebber voor de nationale titel. Gisteren profiteerde de speel ster uit Alkmaar met uitgekiend spel van de kwetsbare centrums tand van Laura Timmerman. Het NK in Zoutelande is tot nu toe niet het toernooi van Nina Hoekman. Met een mooie combi natie pakte de titelhoudster een schijf winst tegen Christien Schneider, maar na een grote fout in het middenspel liet ze haar te genstandster nog glippen. op de spectaculaire Sinterklaasshow Zondag 21 november, 14.30 uur Zeelandhallen, Goes In de voorstelling gaat Coole Piet Diego de strijd aan met de stemmendief Boris en zijn domme hulpje Joris. De dief steelt van alle pieten hun stem. Coole Piet Diego moet dit stoppen voordat Sinterklaas ook straks zijn stem kwijt is. Natuurlijk zal Coole Piet Diego ook al zijn hits ten gehore brengen. Coole Piet Diego en de stemmendief is een hilarische kindershow waarbij de kinderen actief betrokken worden. Naast Coole Piet Diego in de hoofdrol zal natuurlijk ook Sinterklaas een prominente rol spelen. Exclusief voordeel Abonnees kunnen kaarten aanschaffen voor de exclusieve abonneeprijs van 15* per kaart (normaal 20*). Bovendien ontvangen abonnees tijdens de show op vertoon van 2 tickets de Coole Piet Diego's single CD "Oh, wat een feest". Op vertoon van 4 tickets ontvangen abonnees zelfs het CD Album "Diego's Coole Hits 2" helemaal gratis. prijs is exclusief service- verzendkosten). Bestel uw kaarten op www.pzc.nl/coolepiet Coole Piet Diego is onderweg naar Nederland Kom zijn show bekijken met korting van uw krant! pélM,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 71