sport 133 graag eens winnen PZC Niemantsverdriet uit selectie Kloetinge gezet Hoek Wil tlllllS OOk Marco Polo cruise Land van het Noorderlicht Eindelijk! ijk! Martijn de Koning op de foto. S Jeroen van den Broeke enkele weken uitgeschakeld John Schot treft een oude bekende Vanaf 1.740,- p.p.* Tr-ojd® 14-daagse lezerscruise, opstap Amsterdam 22 februari 2011 www.pzc.nl/blog/zeeuwsekelder zaterdag 6 november 2010 door Jan Dagevos kloetinge - Mervin Niemantsver driet maakt niet langer deel uit van de selectie van voetbalvereni ging Kloetinge. De aanvaller werd afgelopen week te verstaan gege ven dat hij niet langer welkom is bij de Bevelandse hoofdklasser. „Het is doodzonde dat we deze be slissing hebben moeten nemen", zegt trainer Cees Houtepen van Kloetinge. „Het past ook niet bij een club als Kloetinge, maar we konden niet anders. Het groepspro ces is belangijker dan één per soon." De oefenmeester wil niet zeggen wat zich afgelopen week heeft voorgevallen, maar duidelijk is wel dat de reden vooral van disciplinai re aard is. Niemantsverdriet verliet eerder dit seizoen al een keer boos het veld toen hij werd gewisseld. Het leidde ertoe dat hij een week niet op de club mocht komen en de uitwedstrijd tegen DTS'35 aan zich voorbij moest laten gaan. Ook Mervin Niemantsverdriet zelf wil niet te veel zeggen over de kwestie. „Ik maak er liever geen woorden aan vuil", zegt de Vlissin- ger. „Dan krijg je actie-reactie, dus laat ik de eer maar aan mezelfhou- den. Laten we het er maar op hou den dat de communicatie niet zo lekker liep." Niemantsverdriet (24) was aan zijn vierde seizoen bezig bij Kloe tinge. „Ik vind het jammer dat het zo is gelopen, maar het is niet an ders. Ik heb dit te accepteren." De Vlissinger weet nog niet wat hij nu gaat doen. „Er zijn geen mo gelijkheden. Ik kan niet in de win terstop overschrijving aanvragen naar een andere club. Ik ga eerst maar eens wat van mijn rust genie ten. Ik wil wel in conditie blijven, dus ik zal wel gaan fitnessen. Nee, ik ben niet van plan om definitief te gaan stoppen. Dat zou een zuur einde van mijn carrière zijn." Zonder Niemantsverdriet reist Kloetinge vandaag naar Vlaardin- gen af om tegen Zwaluwen te spe len. Het is een belangrijke wed strijd in de hoofdklasse B van het zaterdagvoetbal. Kloetinge staat na het 3-0-verlies van vorige week te gen Montfoort in de onderste re gionen (acht wedstrijden acht pun ten) en moet punten pakken om niet verder in de problemen te ko men. „We zullen elke week zwaar voor de punten moeten strijden", weet ook trainer Cees Houtepen. Tegenstander Zwaluwen haalde uit acht wedstrijden elf punten en staat daarmee op een zevende plaats. „GVW steekt er bovenuit in deze klasse", vindt Houtepen, „maar de andere ploegen zijn aan elkaar gewaagd." De oefenmeester van Kloetinge kan vandaag niet be schikken over Etienne Mallie. De middenvelder is herstellende van een dijbeenblessure. door Barry van der Hooft terneuzen - De overwinning van een week geleden, op het veld van HHC Hardenberg (0-1), was voor Hoek pas de tweede van dit sei zoen. Die twee zeges werden ook nog eens op vreemde bodem ge boekt, want eerder won de Zeeuws-Vlaamse topklasser het uit- duel met Capelle. Vandaag wacht het thuisduel met middenmoter Harkemase Boys. „De winst van afgelopen zaterdag was ook dat het een goede team prestatie was", zegt Gaby Dema- net. „Die lijn moeten we door zien te trekken. We hebben best een paar aardige uitwedstrijden ge speeld. Dat willen we nu ook in Hoek eens laten zien." De Belgische trainer weet dat het daarbij belangrijk is om op voor sprong te komen. „Vaak kun je daarna even de kat uit de boom kij ken en eventueel de tactiek wat aanpassen. Na de eerste elf wed strijden mag de conclusie zijn dat het niet aan de manier van spelen of de inzet ligt. Het grote manco was vaak dat we de kansen niet wisten te verzilveren." Demanet vertelde vorige week dat Hoek voor de winterstop nog twaalf punten wil pakken. „Dat zijn er nu dus nog minimaal ne gen. Tijdens de laatste thuiswed strijd tegen Excelsior'31 (0-2) heb ben we geen beste indruk achter gelaten. Maar vorige week was het al veel beter. Maandag hebben we de selectie vrij gegeven, dinsdag te gen Zaamsiag heeft een aantal spe lers de kans gekregen te laten zien wat ze in hun mars hebben. We wilden wat vertrouwen tanken en dat is gelukt. Het is nu zaak om te proberen dominanter te voetbal len." Demanet moet het de komen de weken wel zonder Jeroen van den Broeke stellen. De middenvel der liep in Hardenberg een scheur tje in de aanhechting van zijn buikspier op en staat een week of drie buitenspel. Jos van Nieuw- stadt, die vorige week ziek was en ook een lichte blessure had, is fit genoeg om te spelen. Hij speelt op nieuw centraal achterin, naast Gio vanni Siereveld. Dwayne Dildick neemt op het middenveld de plek van Van den Broeke in. terneuzen - Hoek-Harkemase Boys is vandaag niet alleen een treffen tussen de nummers veer tien en negen van de topklasse. Het duel betekent ook een ont moeting van twee oude bekenden: Hoek-speler John Schot en Mar tijn Barto, die met vijf goals topsco rer is van de Friese club. Schot en Barto zijn beiden jeugdin- ternational geweest en speelden verschillende duels samen. Met Oranje onder 18 wonnen ze in ok tober 2001 in en van Tsjechië (0-1) en een maand later in Emmen met 3-1 van Zwitserland. In Anta lya verloren ze met 4-2 van Tur kije, tegen Denemarken en Polen werd het in respectievelijk Noord- wijk en Apeldoorn 1-1. Schot, die op dat moment in de jeugd van PSV speelde, was in die duels steeds basisspeler. Andere ploeggenoten van hem en Barto waren onder anderen Wesley Sne- ijder, Stijn Schaars, Boy Water man, Arnold Kruiswijk, Daniel de Ridder en Mounir El Hamdaoui. Het bijzondere natuurverschijnsel Noorderlicht is in het vroege voorjaar het mooist: bijzondere kleureffecten spe len zich aan de horizon af, terwijl u geniet van uw cruise. U koerst langs prachtige gletsjers, Noorse plaatsen en fjorden. Marco Polo: De Marco Polo is een klassiek cruiseschip met teak deck, prachtige donkerblauwe romp en volledig gestabiliseerd. In 1995 werd zij volledig gerenoveerd. Heerlijk dineren in het Waldorf restaurant, alle maaltijden aan boord zijn inbegrepen. Of informeel eten In Marco's, een buffetrestaurant. U eet waar u wilt. Er zijn vijf lounges, bibliotheek, kaartruimte, internet café, Jade Wellness Centre, er zijn lezingen over de bestem mingen. U vertrekt vanaf de comfortabele Amsterdamse Passenger Terminal Amsterdam, aan het IJ, vlakbij Amsterdam CS. Terug komt u per schip aan in Londen Tilbury, waar een touringcar klaar staat om u terug te brengen naar Nederland. Via de Do ver Calais ferry komt u terug. (Hazeldonk/Rotterdam/Utrecht/ Amsterdam, 7 maart). Schema: 22 februari Amsterdam inscheping 10.00-14.00. Vertrek naar Noorwegen. 24 februari Aankomst pittoreske Molde, Noorwegen 12.00- 18.00. 25 februari Svartisen gletsjer cruisen 26 februari Svolvaer, tussen de eilanden van de prachtige Lofoten. Aanleg 8.00-20.00. 27 februari Narvik 8.00 - 20.00. 28 februari Troms0 8.00 - 20.00. 1 en 2 maart Alta van 8.00 tot 14.00 volgende dag. 4 maart Alesund. Veel houten huizen in Jugendstil 9.00-18.00. 5 maart Bergen 9.00 -18.00. 7 maart Londen Tilbury. Touringcar brengt u terug naar Neder land. Inbegrepen: 14 daagse cruise alle maaltijden aan boord havengel den entertainment aan boord terugreis per touringcar van Londen naar Nederland. Huttype code Adviesprijs* Lezersprijs* Buitenhut Standard 8 2.505,- 1.740,- Buitenhut Superior 9 €2.839,- €1.972,- Buitenhut Superior 11 €3.006,- €2.088,- Buitenhut Premium 12 3.172,- €2.203,- Single binnenhut 5 3.207,- 2320,- prijzen in euro's zijn per persoon o.b.v. een twee persoonsbezetting, tenzij ais single vermeld. Niet inbegrepen: drankjes aan boord, verzeke ringen, excursies, evt. fooien aan boord Boekingen en meer informatie: Ga naar onze webwinkel of u kunt bellen met Reader Offers telefoon 035 6947570 onder vermelding Noorderlicht cruise Dagbladen. 'V categorie reizen cruises

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 67