zeeland25 in een Lada Niva 4x4 23,5i p.p. 13,5C p.p. JAPANS RESTAURANT MIYAKO (openingstijden 'Weg moet hoog op prioriteitenlijst' Dubbeltoernooi Woonvisie U kunt in 2,5 uur tijd onbeperkt van onze kaart bestellen en dat alles wordt bij u aan tafel geserveerd! Op di. en wo. voor €21,50 pp van do. t/m zon. en feestdagen en kinderen van 4-11 jaar makelaar H.Roland Hotstlaan 10 Kloetinge Perfect verzorgde twee- onder-een-kapwonlngmet garage in de geliefde, en kiridvriendelijke woonwijk Öostmolenpark. O.a. nieu- we badkamer, luxe keuken en een heerlijke tuin op hec zuiden met vee! privacy! Nieuwe vraagprijs Vraagprijs: 285.000,- k.k. Moeregrebstraat 8, 4611 JC Bergen op Zoom Telefoon 0164-265 OOO Fax 0164-264 131 Op 30m afstand achter óns restaurant kunt u parkeren.(Parkeergelegenheid het Mineurplein) www.miyako.nl Keuken: Di t/m Zo 14.00 t/m 22.00 Maandag gesloten zaterdag 6 november 2010 B door Rob Paardekam tholen - Het kan nog tot 2020 du ren voor de provincie een nieuwe weg voor het landbouwverkeer aanlegt bij Tholen. Dat zei wethou der Kees van Dis deze week tij dens de raadsvergadering. Hij wil de provincie ervan overtuigen dat ze eerder iets moet doen. De nieuwe weg, tussen Poortvliet en de Thoolse brug, is nodig om de tractoren weg te halen uit de be bouwde kom van Tholen-stad. Daar moeten ze nu - tot grote er gernis van veel inwoners - noodge dwongen doorheen. De gemeente vindt dat het een taak van de provincie is om een nieuwe weg voor het landbouw verkeer aan te leggen. Hij heeft er binnenkort weer overleg over. „Ik ga proberen om de weg hoog op de prioriteitenlijst te krijgen", stelt Van Dis. „In dat geval wordt hij wellicht eerder aangelegd." De provincie ziet er niets in om trekkers, als tussenoplossing, toe te laten op de Nieuwe Postweg. Dat zou te gevaarlijk zijn. tholen - De gemeente Tholen gaat de woonvisie actualiseren. Op dit moment liggen er plannen voor onder meer honderden nieu we huizen in Tholen en een nieu we woonwijk in Sint-Maartens dijk. De gemeenteraad vraagt zich af of dit allemaal niet te veel van het goede is. sint philipsland - Nu tennisvere niging De Ruucstoppelen in Sint Philipsland beschikt over all whea- ter-banen kan er ook in de winter worden gespeeld. Van t3 tot en met 2t november wordt een dub beltoernooi voor 40-plussers ge speeld. Inschrijven kan uiterlijk morgen op www.toernooi.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 49