Verkeer kiest nu verboden weggetje 22 Jan Stins Alle inderen van Goes willen naar Juultje Het juiste moment voor een nieuwe badkamer of keuken Drugstoeristen tegen lamp bij controle Goes betaalbare kwaliteit met ons eigen keukenmerk topproducten van Baderie en SieMatic m SieMatic Proklno zaterdag 6 november 2010 Tijdelijk maar 6% Bi °P bouw- e staliatie- werk uurwerkmaker/ instrumentmaker Voor al uw uurwerk restauraties restauratoren nedèriand' qrtorensen die vakwerk kunnen waarderejsl Zeeuwse paarden met madeliefjes bij 's-Heerenhoek Grondmist en opkomende zon bij 's-Heerenhoek t. 0118-636635 WWW. JANSTINS. door Lilian Dominicus KLOETINGE - De werkzaamheden aan De Vierwegen bij Kapelle zor gen voor verkeersoverlast op de Abbekindersezandweg. Automobi listen die naar doorwegen zoeken kiezen voor de fietsomleidingsrou- te op de Abbekindersezandweg. Ook staat in een nieuwsbericht van de provincie dat op de websi tes van Goes en Kapelle is ge plaatst, dat 'autoverkeer over de Abbekindersezandweg wordt om geleid'. „Terwijl de Abbekinderse zandweg nog steeds voor autover keer is gesloten", constateert bewo ner Willem Sloots. „De situatie is hier uitermate gevaarlijk, vooral voor de fietsers. De Abbekinders- zandweg is slechts geschikt voor tractoren. Doordat het oogsttijd is en het veel heeft geregend, is het niet mogelijk om door de berm te rijden om een tegenligger te laten passeren. "Waterschap, provincie en politie laten weten dat er vol gende week besloten wordt over de aanpak. Het bericht op de web sites is gistermiddag aangepast. Ook de gemeente Goes neemt vol gende week een besluit over oplos singen voor de verkeersproblemen in de stad, nu de Westwal openge broken is. Wethouder Jo-Annes de Bat (CDA, verkeer) denkt daarbij aan de inzet van verkeersregelaars of pendelbussen. Pony's bij 's-Heer Arendskerke C r was eens een fotograaf, pij woonde langs een dijkje in het pittoreske 's-Heerenhoek. Elke dag trok hij er op uit met zijn fototoestel om de mooiste plaatjes te maken in zijn omgeving: de Zak van Zuid-Beveland. De Zak had voor hem geen geheimen meer. Hij kende elk plekje op zijn duimpje. En dus was het voor hem vaak een koud kunstje om op het juiste moment op de juiste plaats te zijn. beroemdheden en ook de koeien en ganzen keken nooit vreemd op als er iemand een grote lens op hen richtte. Als Grim met zijn camera op pad was, dan leek het wel of hij een was met de natuur. Zelfs door een toevallig passerende heks of tovertrol liet hij zich niet van de wijs brengen. Piet en zijn camera waren altijd een. Met regelmaat stuurde hij zijn foto's, waarin het weer meer dan eens een rol speelde, naar de media. Omroep Zeeland liet vaak plaatjes van hem zien tijdens het weerbericht en ook RTL Nieuws en de NOS wisten dat Piet Grim heel mooie fotootjes kon maken. Hij won in 2010 zelfs de wedstrijd 'Borsele in Beeld' met zijn fraaie foto's van natuur en landschappen. Toch begon het op den duur te knagen. Grim wilde niet altijd maar afhankelijk Meerkoet met pasgeboren jongen, omgeving Gouda Zijn naam luidde Piet Grim (nog steeds trouwens, maar in de verleden tijd spreken sprookjes veel meer tot de verbeelding dan in de tegenwoordige tijd). Grim hield heel erg van dieren. De paarden vlakbij zijn huis werden door zijn kiekjes haast regionale GOES - Bij een controle in Goes zijn donderdagavond in totaal vijf tien Belgische en Franse drugstoe risten tegen de lamp gelopen. Dertien mensen (twaalf mannen en een vrouw) in de leeftijd van 19 tot 38 jaar hadden minder dan vijf gram wiet op zak. Zij hebben daar afstand van gedaan en kregen daar om geen boete. Een man van 20 jaar uit Ronse (B) kreeg een boete van 200 euro vanwege het bezit van 13,2 gram softdrugs en een man van 34 uit Tielt (B) kreeg ook een boete van 200 euro, omdat hij meer dan vijf gram softdrugs bij zich had. Dan werd er nog een 21-jarige automobilist uit Rexpoe- de (F) betrapt. Hij en hij zijn passa giers hadden softdrugs bij zich (minder van vijf gram) en de be stuurder had te veel alcohol ge dronken. De man kreeg een boete van honderd euro. Open in december, in Goes is een bekende naam in de Zeeuwse kinderopvang. Vanaf 1 december 2010 kan ook Goes gebruik maken van onze "koninklijke" opvang. Er komt een nieuwe locatie in de Beatrixlaan. Schrijf uw kind nu in! Baby's en peuters van 0 tot 4 jaar krijgen bij Juultje een huiselijke, gezellige omgeving waar ze zich veilig kunnen ontwikkelen. Met veel uitdaging, speelgoed én liefde. Kom naar onze showroom! Grenadierweg 17 I Middelburg Speciaal voor kinderen met psychiatrische problemen. Na schooltijd kunnen kinderen spelenderwijs vaardigheden ontwikkelen. Aan de hand van een begeleidingsplan begeleiden ervaren leidsters de kinderen. koken baden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46