tanteLouise-Vivertsis.nl Manager Zorg Welzijn 22 banen zaterdag 6 november 2010 G) |obTrack.nl ij die H80-er die ons Brabant van zachter er te voorzien? Brabant Water werkt continu aan de kwaliteit en verbetering van het drinkwater. Het Deltaplan Ontharding is een omvangrijk project dat uiterlijk in 2018 zorgt voor zachter drinkwater in heel Brabant. Hiervoor gaan we een aantal installaties bouwen. Daarom zoeken wij HBO-ers procestechnologie, werktuigbouwkunde, bouwkunde, elektrotechniek en procesautomatisering, die ons hierbij gaan helpen. Lijkt deze baan iets voor jou? -v c EURO-MIT STAAL B.V. is een dochtermaatschappij van het Japanse handelshuis Mitsui Co. Ltd. met als mede aandeelhouder Verbrugge Zeeland Terminals B.V. Het bedrijf is in 1991 opgericht als Service Center gespecialiseerd in het snijden van hoofdzakelijk dun transformatorstaai op maat ten behoeve van de diverse transformatorfabrikanten in Europa. Euro-Mit Staal B.V. heeft bewezen op vakkundige en betrouwbare wijze te kunnen voldoen aan de door haar klanten gestelde kwaliteitseisen. Teneinde dit kwaliteitsniveau te handhaven en zo mogelijk te verbeteren, zijn wij op zoek naar een COÖRDINATOR KWALITEIT (dagdienst functie) die d.m.v. opleiding en een aantal jaren werkervaring in een productie-omgeving op HBO niveau kan functioneren een analytisch vermogen heeft flexibili teit bezit om zijn/haar kennis zo breed mogelijk in de organisatie in te zetten en te ontwikkelen bekend is met de diverse gangbare softwareprogrammatuur zich zowel mondeling als schriftelijk goed kan uitdrukken in zowel de Nederlandse als Engelse taal Als medewerker in deze functie zult u meewerken aan het waarborgen van ons kwaliteitssysteem en het verbeteren van het productieproces. De hoofdtaken van de functie zullen dan ook bestaan uit het beheren van het kwaliteitssysteem, het maken van analyses en rapportages van kwaliteitsgegevens en het verzorgen van zowel de interne als externe audits. Tevens zijn wij op zoek naar een ONDERHOUDSMONTEUR (dagdienst functie) die d.m.v. opleiding, richting werktuigbouwkunde of electrotechniek en een aantal jaren technische ervaring in een productie-omgeving, op MBO niveau kan functioneren een probleemoplossend vermogen bezit flexibiliteit bezit om zijn/haar kennis zo breed mogelijk in de organisatie in te zetten en te ontwikkelen kennis heeft van de Engelse taal en met de diverse gangbare softwareprogrammatuur om kan gaan i.v.m. het administratief moeten vastleggen van de werkzaamheden bereid is buiten de reguliere werktijd de werkzaamheden af te ronden Als medewerker in deze functie zult u naast het uitvoeren van onderhoud aan machines en gereedschappen ook onderzoek verrichten n.a.v. storingen in machines en apparatuur, teneinde de oorzaken hiervan te lokaliseren en te verhelpen. Als allrounder beheerst u technieken om storingen te verhelpen op het gebied van pneumatiek, hydrauliek, mechanica en elektra. Het interpreteren van elektrische en werktuigbouwkundige schema's is voor u dan ook geen probleem. Voor beide functies geldt dat het een afwisselende baan betreft waarbij het zelfstandig kunnen werken en het nemen van verantwoordelijkheden beloond worden met passende arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor het Metaalbewerkingsbedrijf. Indien u denkt dat u de juiste persoon bent voor één van deze functies, stuurt u dan uw sollicitatie en C.V. binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie naar: Euro-Mit Staal B.V., Postbus 535, 4380 AM Vlissingen, t.a.v. mevr. S.C. Gordijn of per e-mail naar s.gordijn@euro-mit-staal.com Euro-Mit Staal B.V. is gevestigd aan de Duitslandweg 7 in Vlissingen-oost (Havennr. 1153) Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kijk dan voor meerinfo op www;zachterwatervödrbrabant.nl ofbel met de afdeling P&O, 073683 83 00. tanteLouise-Vivensis zorgt voor hoogwaardige zorg-op-maat in westelijk Brabant. In ons werkgebied, van Dinteloord tot Putte, leveren wij een compleet dienstenpakket op het gebied van thuiszorg, (begeleid) wonen, verzorging verpleging en aanvullende dienstverlen ing. tanteLouise-Vivensis is een professionele en flexibele organisatie, waarbij deskundigheid, kwaliteit en innovatie de 3 kernwaarden voor al onze medewerkers zijn. Voor locatie verpleeghuis De Lindenburgh in Steenbergen zijn wij op zoek naar gemotiveerde kandi daten voor de functie van: Voor 36 uur per week, vacaturenummer 2010115 Postbus 73 4600 AB Bergen op Zoom solliciterenc<itantelouise~vivensis.iil Zorg en Welzijn zijn bij tanteLouise-Vivensis onlosmakelijk met elkaar verbonden. Als Manager Zorg Welzijn levert u hieraan een belangrijke bijdrage die zoveel als mogelijk is gericht op de eigen leefstijl en identiteit van de bewoner. Op afdeling De Gorse wordt zorg verleend aan 31 bewoners. Het betreft een afdeling van lichamelijk gehandicapte bewoners die komen voor herstelgerichte zorg. Er is een groep met chronische zorg en er zijn enige plaatsen voor palliatieve zorg. Wij zoeken iemand met: De drive en de (leidinggevende) ervaring om bovenstaande in samenwerking met de collega's Zorg Welzijn, de Manager Service van het rayon Noord, waar de Lindenburgh onderdeel van uitmaakt, en de Rayonmanager voort te zetten. Diploma MBO Zorg niveau 4, aangevuld met inzicht in en brede ervaring met zorg- en dienstverlening binnen zorginstellingen, een managementopleiding of een vergelijkbaar diploma. Wat bieden wij: Een uitdagende baan in een prettige werksfeer Aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden conform de CAO WT, inschaling volgens het functie waarderingssysteem Gezondheidszorg Secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals: pensioenregeling PFZW, collectieve ziektekostenverzekering bij IZZ, VGZ of CZ, meerkeuzesysteem, spaarloonregeling, diverse personeelsvoorzieningen, bedrijfsfitness etc. Meer informatie over de functie: Neem contact op met Sjaak de Winter, Rayonmanager, tel: 0164-713300 06-13415736. Solliciteren: Stuur je sollicitatiebrief en Curriculum Vitae o.v.v. het vacaturenummer 2010115 vóór 17 november 2010 a.s. bij voorkeur via e-mail naar solliciteren@tantelouise-vivensis.nl of via de post naar tanteLouise-Vivensis, afdeling HR Support, Postbus 73,4600 ABte Bergen op Zoom. Interne kandidaten gaan, bij gelijke geschiktheid, voor op externe kandidaten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 122