bedevaart naar Santiago
5
televisie35
'Niet zoals in Villa Felderhof met een cocktail aan het zwembad, maar
slapen in een grote zaal met snurkende mensen' Heiia van der wijst over De wandeling
vrijdag 5 november 2010
07:10,07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:20 Trauma centrum
14:00 De grote verhui
zing 14:55 Who's the
boss? 15:55 According
to Jim 16:15,16:45 The
bold and the beauti
ful 17:10 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
RTL Autoblog 09:40 RTL
Z Nieuws 11:20 2get-
business 11:40 RTL
Z Nieuws 12:20 Re
gio business magazi
ne 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kij
ker aan zet 13:40 RTL Z
Nieuws 14:20 Studio E
&W 14:40 Special: De
kijker aan zet 15:00 RTL
Z Nieuws 15:20 Busi
ness links 15:40 Spe
cial: De kijker aan zet
16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Grenzeloos vast
goed 16:40 Special: De
kijker aan zet 17:00 RTL
Z Nieuws
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 Efteling tv: De
Schatkamer 13:15 Tele
shop 8: Tel sell 17:05 Fa
beltjeskrant 17:10 Op
rah Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Ernst, Bobbie
en de rest 08:05 Tom
my Teleshopping 09:05
Ready steady cook
10:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV
13:00 Tommy Teleshop
ping 14:00 Medisch
centrum 14:30 Ready
steady cook 15:40 Dis
ney feest 16:10,16:35
3rd Rock from the sun
17:05 Two guys and a
girl 17:35 Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Beyblade Metal Fu
sion, Pokemon Galactic
Battle, Phineas Ferb,
Zack Cody, Kick But-
towski, Phineas Ferb,
A kind of magic, Matt's
monsters, Casper's grie-
zelschool, Monster Bus
ter club, A kind of magic,
De Tofu's, Zack Cody,
Phineas Ferb, Re
cess, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Kid
vs Kat, Phineas Ferb,
Wizards of waverly pla
ce, Phineas Ferb, Zack
Cody
18:05 Huizenjacht,
Woonprogramma.
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:55 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:15 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:50 De PfafPs, Celebri- 19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Surf patrol, Reality 19:10 Two guys and a
land tydocusoap Reality girl, Comedy
19:15 Shownieuws 19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
19:50 Trauma centrum, Make-overpro- men, Comedy
Realityprogramma gramma
20:30 Charlie's angels:
Full throttle, Ac
tiefilm
20:30 Voetbal Interna
tional, Voetbaltalk
show
20:30 Flawless, Film- 20:00 The Kardashians, 20:00 The big bang the-
drama Reality ory, Comedy
20:30 Medium, Misdaad- 20:30 Wegmisbrui-
serie kers!, Verkeerspro-
gramma
21:25 Medium, Misdaad- 21:30 Top Gear, Automa-
serie gazine
22:40 Hart van Neder
land
22:55 Shownieuws
22:00 RTL Voetbal: Jupi- 22:45 As the world
ler League, Samen- turns, Soap
vatting
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:35 Top Gear, Automa
gazine
23:00 Piets weerbericht 23:00 Met de billen 23:35 Topchef, Kook-
23:30 Groeten uit de bloot!, Verborgen wedstrijd
rimboe camera-programma
23:15 Law Sc Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:40 Border security,
Reality
00:25 Dr. No
02:30 Astro TV
00:00 RTL Poker: Euro- 00:35 Films Sr sterren
pean Poker Tour - 01:06 Sneak preview
Monaco
01:01 Nachtlounge
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Vriendinnentijd
00:05 Moonlight
01:00 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Sc Show
nieuws (h)
00:40 Veronica poker:
Learn from The
Pro's
01:10 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:05 Poker after dark
der Wijst vooral mee om zijn
nieuwsgierigheid te bevredigen.
„Hij wildé heel graag snuffelen
aan de pelgrims.
Wat doen die mensen, wat zoeken
ze toch?"
Van de vier wandelgenoten had
Wende Snijders nog de meeste
moeite om zich over te geven aan
het tempo van de bedevaart. Van
der Wijst: „Zij heeft het meest hec
tische leven van de vier.
Ze is een echte doener, het ont-
stressen duurde bij haar langer
dan bij de anderen, maar het ge
beurde uiteindelijk wel. Ik vond
het leuk om te zien hoe ze zich er
alle vier uiteindelijk volledig in
hebben ondergedompeld. Er was
geen enkel gemok en gezeur."
De Wandeling op weg naar Santiago,
18.25 uur, Nederland 2.
o
00
O
O
10
O
fO
N»
O
N>
NJ
O
O
to
UI
n
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:15 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Zoo days
14:25 Thuis 14:50 Keyzeren
De Boer advocaten 15:35
Heartbeat 16:25 Meesterchef
Australië 17:10 Clips 17:25 Bu
ren 17:50 Dagelijkse kost 18:00
Het journaal 18:10 De rode lo
per 18:35 Blokken 19:00 Het
journaal 19:40 Man bijt hond
20:05 Het weer 20:10 Thuis
20:40 Peter live 21:55 Hotel Ba
byion 22:48 KENO-uitslagen
22:50 EuroMillions 22:55 Het
journaal laat 23:10 Studio 1
23:35 Het weer 23:40 Ordinary
decent criminal
07:00 Nouky en zijn vrienden
07:05 Uki 07:15 Disney's Han
dy Manny 07:35 Kwiskwat
08:00 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot 08:10
Samson en Gert 08:35 Team
kwistenbiebel 08:45 Uncle Max
09:00 Casper spookschool
10:15 AbraKOdabra 10:30
Mega Mindy 10:55 Circus
11:05 Disney's 101 dalmatiërs
11:30 Circus 11:35 Betoveren
de bende 12:00 The Daltons
12:05 De avonturen van Bibi
Tina 12:35 De Smurfen 13:00
Missy Mila 13:05 Zombie hotel
13:30 Mooiste sprookjes van
Grimm 14:30 Missy Mila 14:35
Disney's Aladdin 15:00 Cars
toons 15:05 De Smurfen 15:30
Sprookjes 15:40 The Daltons
15:50 Samson en Gert 16:15
Sprookjesboom 16:20 Cars
toons 16:30 Piet Piraats griezel-
avonturen 16:55 Missy Mila
17:05 Disney's 101 dalmatiërs
17:30 De boer op 17:40 Ketnet
on ice 17:50 Amika 18:05 Kar-
rewiet 18:15 Amika 18:30 De
pretshow 18:50 W817 19:05
The Daltons 19:15 Ketnet on
ice 19:20 Karrewiet 19:30 H20
19:54 CANVAS 20:00 Terzake
20:40 Anneliezen 21:10 Alex
Agnew- More human than hu
man 22:05 True blood 23:00
Reyers laat 23:45 The Killing
OVERIGE Ml I"TlI'—
wHÏ
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Trugkieke 18:40 Mini-
Doc 18:45 RegioNed 18:55
Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhalingen
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:20 Kö-
nigin Luise 12:00 heute 12:15
ARD-Buffet 13:00 ZDF-Mit-
tagsmagazin 14:00Tagesschau
14:10 Rote Rosen 15:00 Tages-
schau 15:10 Sturm der Liebe
16:00 Tagesschau 16:10 Papa-
geien, Palmen Co. 17:00 Ta
gesschau 17:15 Brisant 18:00
Verbotene Liebe 18:25 Marien-
hof 18:50 Das Duell im Ersten
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Lilly Schönauer - Wo die
Liebe hinfallt 21:45 lm Ange-
sicht des Verbrechens 22:35 Ta-
gesthemen 22:48 Das Wetter
im Ersten 22:50 In letzter Se-
kunde
09:00 heute 09:05 Volle Kanne
- Service taglich 10:30 Lena -
Liebe meines Lebens 11:15
Reich und Schön 12:00 heute
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 ZDF-Mittagsmaga-
zin 14:00 heute - in Deutsch-
land 14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Lena - Liebe meines Le
bens 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO Kitz-
bühel 19:00 heute 19:20 Wet
ter 19:25 Der Landarzt 20:15
Der Kriminalist 21:15 SOKO
Leipzig 22:00 heute-journal
22:27 Wetter 22:30 heute-
show 23:00 aspekte 23:30 Lanz
kocht
Hella van der Wijst (tweede van links) gaat op bedevaart met (vlnr) Midas
Dekkers, Hans Kazan, Javier Guzman en Wende Snijders. foto KRO/GPD
07:00 Breakfast 10:15 Animal
24/7 11:00 Homes underthe
hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Cowboy
trap 12:45 To buy or not to buy
13:10 Nieuws en weerbericht
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Moving on 16:00 BBC
News 16:05 Copycats 16:30
Big babies 16:45 Bernard 16:50
Shaun the sheep 17:00 Fee fi fo
yum 17:30 Horrible histories
17:55 Diddy Dick and Dom
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 Helicopter heroes
20:57 Nieuws en weerbericht
21:00 EastEnders 21:30 Ql
22:00 New tricks 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 23:35
The Graham Norton show
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Arthur 08:15 League of super
evil 08:25 Newsround 08:30
Deadly 60 09:00 The slammer
09:30 LazyTown 09:55 Big barn
farm 10:05 Buzz and tell 10:10
Tinga tinga tales 10:25 The
large family 10:40 Toddworld
10:50 Pingu 11:00 Waybuloo
11:20 Clifford's puppy days
11:30 Pablo, the little red fox
11:35 3rd and bird 11:50 Wib-
bly Pig 12:00 In the night gar
den 12:30 Animal park 13:00
The daily politics 13:30 GMT
with George Alagiah 14:00 Due
South 14:45 Ready steady cook
15:15 Ben Fogle's escape in
time 16:00 Diagnosis murder
16:45 Flog it! 17:30 Pointless
18:15 The hairy bikers' cook off
19:00 Eggheads 19:30 Strictly
come dancing: It takes two
20:00 The big silence 21:00
Mastermind 21:30 Gardener's
world 22:00 David Attenbor-
ough's First life 23:00 The
Stephen K Amos Show 23:30
Newsnight
the frontline 14:30 Dogs 101:
French Bulldog, Poodle, Aired
ale, Chihuahua, Labrador 15:25
Groomer has it: Tying the knot
16:20 The planet's funniest ani
mals 17:15 Living with the
Wolfman: Helen meets the
pack 17:40 Living with the
Wolfman: Helen goes blindfold
ed 18:10 In search of the King
Cobra 19:10 Dogs 101: Rott
weiler, Boston Terrier, Basset
Hound, Shar Pei, St. Bernard
20:05 Whale wars: Ready to
snap 21:00 Stranger among
bears: The grizzlies are coming
21:25 Stranger among bears:
Feeding controversy 21:55 Ani
mal cops Miami: Thirst for life
22:50 I n search of the King Co
bra 23:45 Untamed uncut:
The struggle for survival
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Spongebob Squarepants
07:50 Slot Marsepeinstein
08:15 Fanboy Chum chum
08:30 Ni hao kai Ian 12:05 iCar-
ly 12:30 Big time rush 13:00 Mr
Bean the animated series 13:50
My life as a teenage robot
14:35 Chalkzone 15:05 Invisi
ble network of kids 15:25 Mr
Bean the animated series 15:55
Kids for animals 16:05 Fairly
odd parents 16:20 Best friends
forever 16:45 Johnny test
17:10 Slot Marsepeinstein
17:35 Spongebob Squarepants
18:00 The penguins from Ma
dagascar 18:25 Mr Bean the
animated series 18:50 Het Huis
Anubis 19:20 Gefopt 19:35
Saved by the bell 20:00 Zender
uit de ether
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unteruns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 Wer wird Millio-
nar? 21:15 Die ultimative Chart
Show
09:30 10 X10:30TMF hits
13:00 TMF Dance Chart 14:00
10X15:00 ...serveert 15:30
Your chart 16:30 Kijk dit nou
live 17:30 Valerio duikt onder
17:55 License to liberty 18:20
TMF hits 20:00 Your chart
21:00 Gamekings 21:50 Wat te
doen voor je poen 22:15 Wak
ker worden met Valerio 22:40
TMF in de mix 23:25 Beach par
ty
08:40 Wheeler dealers: BMW
635csi (2) 09:10 American
chopper: Military bike (2)
10:05 Overhaulin' 11:05 How
do they do it?: Petrol/Swiss
army knives 11:35 How do they
do it?: Carpet/Lego 12:05 Ulti
mate survival: Alaskan moun
tain range 13:05 Verminators:
Moby rat 14:05 Prototype this:
Mind-controlled car 15:05
Swamp loggers: Logging for
steak 16:05 Chop shop: Lon
don garage 17:05 Engineering
the World Rally: Finland and
Germany - The rough and the
smooth 18:05 Mythbusters:
More myths reopened 19:05
Surviving Alaska 20:05 The
Gadget Show 20:35 I could do
that 21:05 Mean green ma
chines 21:35 Wheeler dealers:
BMW 840 22:35 Grand designs
indoors: Medieval 23:35 Real
emergency calls: Defense living
09:00 Hunter hunted: Jungle
breakout 10:00 Britain's great
est machines with Chris Barrie:
1980s 11:00 World's toughest
fixes: Holding back the river
12:00 The dog whisperer: Wil
lie, Make-A-Wish and Zena
13:00 Megafactories: Porsche
14:00 Locked up abroad: Party
girl 15:00 Air crash investiga
tion: Deadly prize 16:00 Hunter
hunted: Outback attack 17:00
Britain's greatest machines with
Chris Barrie: 1980s 18:00
World's toughest fixes: Holding
back the river 19:00 The dog
whisperer: ATF K-9 Gavin 20:00
Is it real? Chupacabra 20:30
Mystery files: Abraham Lincoln
21:00 The dog whisperer: Cot
ton, Ricky Jordan, and Duke
Lila 22:00 The dog whisperer:
Rocco and Hootie 23:00 The
dog whisperer: Cotton, Ricky
Jordan, and Duke Lila
11:00 Top 11 at 11 12:00 UK
chart 13:00 Monster hits 14:00
Brand new chart 15:00 EMA's
2010 - Biggest EMA stars of
201015:55 My super sweet 16
16:45 My life as Liz 17:15 The
hills 17:40 The city 18:05 Jessi
ca Simpson's: The price of
beauty 19:00 Life of Ryan 19:25
EMA's 2010 - EMA Superfan
19:50 EMA's 2010-Host road
to the EMA's 20:15 EMA's 2010
-10 of the best performances
21:10 MTV World stage 22:00
Storytellers: Foo fighters 22:55
The Dudesons in America
23:20 Jackass 23:45 Nitro cir
cus
08:35 Animal battlegrounds:
Air 09:00 Cell dogs: Kit Carson
09:55 Monkey life 10:20
RSPCA: On the frontline 10:50
Animal precinct 11:45 E-vets:
The interns - Baptism by fire
12:10 Pet rescue 12:40 Animal
cops Miami: Thirst for life 13:35
Wildlife SOS 14:00 RSPCA: On
08:30 Tendance A 09:00 Flash
09:05 Les escapades de Petitre-
naud 09:30 Coté jardin 10:00
Flash 10:05 Le plus grand mu-
sée du monde 10:30 Plus belle
la vie 11:00 Belle-baie 11:30
Nec plus ultra 12:00 Flash
12:05 Escapade gourmande
12:30 Le peuple du Mékong
13:30 Belgisch nieuws 14:05
Entre deux ombres 15:45 Itiné-
ris 16:00 Nieuws 16:30 Ques
tions pour un champion 17:00
Cinémas 18:00 Nieuws 18:20
L'invité 18:30 Envoyé special
20:30 Frans nieuws 21:00 René
22:30 Tous a la brocante 23:00
Nieuws 23:10 Zwitsers nieuws
23:35 Nieuws 23:50 Passes
troubles
08:30 Roeien 10:00 Autosport
11:00 Roeien 14:00 Wielren
nen 15:00 Autosport 16:00
Roeien 19:00 Eurogoals flash
19:10 Sterkste man 20:15
Wielrennen 22:30 Pro wrest
ling: Vintage collection 23:30
Poker
09:00 World news 09:15 CNN
Marketplace Middle East 09:30
Best of BackStory 10:00 Larry
King live 11:0Q World report
11:30 World sport 12:00
World report 12:30 Best of
BackStory 13:00 World report
14:00 World business today
15:00 International desk 16:00
The brief 16:30 World sport
17:00 World report 17:30 Po
litical Mann 18:00 International
desk 20:00 Quest means busi
ness 20:45 CNN Marketplace
Middle East 21:00 World one
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Back
Story 23:30 World sport