PZC Herinneringen aan de verdwenen stad DC VERDWENEN Romantisch Rome Middelburg 1940 Herinneringen aan yÜ PZC ABONNEE VOORDEEL vrijdag 5 november 2010 4-daags arrangement inclusief Vaticaan excursie. Boeken vóór 29 november! Passione, cappuccino, geschiedenis cultuur, dat is Rome! Alles in de Italiaanse hoofdstad is mooi! Ga terug in de tijd en wandel door het imposante centrum met zijn kronkelende straatjes en pompeuze pleinen. Bezoek het Colosseum, het Forum Romanum en Vaticaanstad met de beroemde St. Pieter. Maak ook tijd om te shoppen. U vindt er niet aileen de laatste mode; ook de oudste boekwinkel van Rome, in de Via Dei Greci, is een bezoek waard. Krijgt u geen genoeg van deze prachtige stad? Gooi dan (over uw linkerschouder!) een muntje in de wereldberoemde Trevi fontein en uw terugkeer is verzekerd... Excursie: Op vrijdag leidt een Nederlandssprekende gids u door de Vaticaanse Musea, het indrukwekkendste museumcomplex ter wereld. Ontdek de Sixtijnse kapel en de Sint Pietersbasiliek. Hotel Accademia U verblijft in hotel Accademia, een uitstekend stadshotel op een perfecte locatie: lOOm. van de Trevi fontein, temidden van alle toeristische trekpleisters en op loopafstand van het Vaticaan. Het Rome arrangement is inclusief: Retour vlucht Rotterdam - Rome met Transavia 3 overnachtingen inclusief ontbijt upgrade naar een executive room excursie (3 uur) Vaticaanstad en Sint-Pietersbasiliek door een Nederlandssprekend gids (vrijdag 13.45). Flesje wijn in de kamer bij aankomst Vouchers voor 10% korting voor restaurant Grill Wine en bar News Café, bij aankomst in het hotel. 3 uur gratis Wi-Fi connection Lezersprijs* 319,- p.p "prijs is per persoon per arrangement o.b.v. een 2-persoonskamer. Prijs is exclusief calamiteitenfonds 2,50 per boeking), entree Vaticaan, en reserveringskosten 15 per online boeking; 27,50 per telefonische of reisbureauboeking. Het arrangement is geldig van 16 nov. 2010 t/m 15 feb. 20.11, m.u.v. be paalde data. Vertrek 4-daags arrangement: woensdag. U kunt ook kiezen voor een 5 daags arrangement, vertrek op donderdag. Prijs p.p. 379,- Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boekingen zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Rome aanbieding. Op=op! Op deze reis zijn de ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (stedentrips) VERSE HOEVEN UITGEVERIJ Theo Giele Een boek met verhalen uit Middelburg, van voor die Vreselijke Vrijdag, 17 mei 1940, toen een groot deel van de stad werd verwoest. Kinderen van de jaren 20 en 30 vertellen over zichzelf, over hun ouders en over de stad. Het meisje dat het kolengeld ophaalt. De privéchauffeur die met de jonkheer de landerijen inspecteert. De arme vader die zilver poetst om een voedselpakket voor zijn gezin te bemachtigen. Over de hout- fabriek van Alberts, de elektrische tram, 't Soepuus, de scholen en vrouw-ezeltje- op-de-buik. Verhalen uit een verdwenen stad, uit een verdwenen tijd. Aanbieding Het boek is geïllustreerd met een groot aantal foto's, veelal uit particulier bezit. Het boek is genaaid, gebonden in een har de band en heeft een omvang van 128 pa gina's. Het boek is ook te koop bij de boek handel. Prijs 15,- ISBN 9789075703405. www.pzc.nl/abonneevoordeel Herinneringen aan de verdwenen stad ISBN 9789075703405. Ja, stuurt u mijexemplaren a 15,- (inclusief verzend en administratiekosten.) Naam1Qv Geboortedatum Hierbij machtig ik Verse Hoeven éénmalig om een bedrag van 15,- per boek, incl. verzendkosten) af te schrijven. Rekeningnummer Handtekening Stuur deze bon naar: Verse Hoeven uitgeverij, Haydnstraat 2, 4941AE Raamsdonksveer. De PZC gaal zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In colofon van de krant en op pzc.nl treft u na

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 66