261 sport PSV: geduld aan snelheid koppelen tegen Debreceni Gezellig weg in december? PZC Dwight Baltus naar WK Trampoline conne» ion conne» ion Kerstdagtochten Kerstshoppen Londen 2 dagen www.pzc.nl/webwinkel donderdag 4 november 2010 B VLISSINGEN - De Vlissingse trampo linespringer Dwight Baltus doet vanaf 11 november mee aan het wereldkampioenschap Trampoli nespringen in zijn leeftijdsklasse tot en met achttien jaar. Baltus springt sinds 2002 trampoline bij Forza Gymnastica uit Goes. In die acht jaar is de jonge sprin ger uitgegroeid tot een nationale topper. De combinatie van talent en hard trainen (Baltus traint zes keer per week) heeft uiteindelijk geresul teerd in een Nederlandse titel bij de junioren in 2009 en een tweede plaats in 2010. UITSLAGEN BILJARTEN Driebanden. Vierde divisie. Robin Claer- houdt - Toon Nouws 21-30, 75; Jan de Rechter - Toon van Bedaf 25-14, 70; Florent Rombaut - llhan Tufekci 22-25, 64; Walter Mortier - Henk Leijten 19-20, 41 Driebanden. Vierde divisie. Wellse Vaert - 's Lands Welvaren 2 2-6: Jan Versprille - Ni co Peeters 30-19, 56; Kees Westgeest - Piet van Essen 23-25, 45; Ryan de Heer - Kees Verbeek 24-25, Ruud Koolhoven - Peter Raas 16-20, 74. Pool. Regionale tweede klasse. Roadhouse Rhythm - The Goons 2-4: straight. Dennis Dierickx - Martijn de Wolf 40-2. 9-ball. Sean Eerenbeemt - Alan Terng 2-6; Stefan van Rossum - Kevin Beun 4-6; Sean Eeren beemt - Kevin Beun 3-6. 8-ball. Craig Yea- man - Martijn Wolf 3-5; Jasper Vantricht - Alan Terng 5-2. Derde klasse. In Pro- gress-Roadhouse Six 4-2: 9-ball. Melany Bootgezel-lndra Warman 4-5; Patrick Gil- Sinds 2008 is hij door de Koninklij ke Nederlandse Gymnastiek Unie opgenomen in Jong Oranje. Door zijn goede resultaten heeft; Baltus zich weten te plaatsen voor het WK voor junioren dat dit jaar in Metz in Frankrijk gehouden wordt. Op het WK springt hij niet alleen de individuele wedstrijd, maar zal hij samen met z'n maatje Rutger de Groot uit Apeldoorn ook deel nemen aan het onderdeel syn- chroonspringen op de trampoline. Het doel van Dwight Baltus is thuiskomen met een gouden me daille. de-Miranda Minderhout 5-0; Melany Boor- gezel-Miranda Minderhout 5-2. 8-ball. Den nis Huiser-Ricardo Meerman 3-4; Dennis Huiser-Dieneke van Belzen 4-2; Patrick Gil de—Ricardo Meerman 4-0. SCHIETINGEN Oudelande. Mosselschieting. Wip 1: 1e hoofdvogel L. de Hond (Soranus II), 1e zijvo gel R. Klippel (Doel naar Hoger), 2e zijvogel P. Proost (Doel naar Hoger), 3e zijvogel L. van Dijke (A.D.L.M.), 1e kal L. de Hond (So ranus II), 2e kal P. Oosthoek (Vrije Schut ters), 3e kal D. Boonman (Willem Teil), 4e kal L. Rentmeester (Willem Teil). Wip 2: 1e hoofdvogel H. Franse (Willem Teil), 2e hoofdvogel J. Vermeule (Willem Teil), 1e zijvogel E. Geelhoed (Willem Teil), 2e zijvogel C. Riemens (Victoria), 3e zijvogel M. Joosse (Edele Handboog), 4e zijvogel Sj. Raas (Victoria), 1e kal J. Repkes (Victoria), 2e kal P. Oosthoek (Vrije Schutters), 3e kal L. de Hond (Soranus II). door Frans van den Nieuwenhof EINDHOVEN - Het kleine en ultrade- fensieve Debreceni VSC vereist vanavond van PSV een strijdwijze, waarin geduld en een hoge balsnel heid aan elkaar gekoppeld zijn. Vol gens trainer Fred Rutten is dat best lastig, omdat de ambiance en de faam van de tegenstander niet direct tot een topwedstrijd uitlok ken. Het Philips Stadion is met 15.000 toeschouwers amper voor de helft bezet en Debrecen is hal verwege de groepsfase al een nage noeg kansloze deelnemer aan de Europa League. Toch wordt het geen avond van 'even snel de drie punten pakken', veronderstelt Rutten. „We hebben het in Hongarije lastig gehad, om dat we het op zestig procent dach ten te kunnen doen. Debrecen heeft de neiging om massaal voor het strafschopgebied te gaan lig gen en van daaruit snel te counte ren. Dat is ze in de uitwedstrijd te gen Sampdoria (1-0) ook goed ge lukt. Daar kregen ze twee goede kansen, die zomaar het wedstrijd- beeld hadden kunnen verande ren." PSV moet dus geduld uitoefenen en tegelijkertijd tempo maken om de opponent uit elkaar te spelen. „Daardoor loop je het risico dat je gaat hollen en draven en uit de po- Fred Rutten sities gaat lopen. Geduldig spelen gaat vaak gepaard met tempoverla gingen en die moeten we zien te voorkomen", meent de coach. Debrecen is zijn grote vormcrisis te boven. Het won de laatste twee competitiewedstrijden, tegen Fe- rencvaros en Kaposvari, en staat in middels weer vierde, op slechts vijf punten van koploper Video- ton. „Vooral fysiek is Debrecen sterk", vindt Rutten. „Zij zullen het eerste half uur alle energie in de wedstrijd steken om ons tegen te houden. Ik kan me echter ook weer niet voorstellen, dat ze de he le wedstrijd alleen maar achteruit zullen lopen. Een overwinning in Eindhoven is hun allerlaatste kans op Europese overwintering." De nederlaag tegen Twente is vol gens Rutten wel verteerd. „PSV is mentaal niet zo snel aangeslagen. Zowel dit seizoen als het vorige heeft uitgewezen dat dit team zich goed en snel over teleurstellingen kan heen zetten", zegt hij. „Als we snel scoren, kan het ook een wed strijd worden zoals we tegen Sibir (5-0) hebben gespeeld." Rutten sluit niet uit dat hij na acht opeenvolgende wedstrijden in na genoeg dezelfde opstelling (alleen in de spits wisselde hij de bezet ting) een wijziging aanbrengt. De coach speculeerde gisteren op een aanpassing op het middenveld. Ot- man Bakkal kan daar de plaats van Ola Toivonen overnemen. „Er zijn spelers die door hun goede presta ties op de trainingen een signaal af geven dat ze een plek in de basis willen hebben." ffUMirm gBMi»LjamMroa:gtTïrTnr«BBS tssm Vertrek: li en 18 december 2010 WEBWINKEL Wanneer winterse sneeuwvlokken de wereld wit kleuren, worden steden en dorpen in een sfeervol jasje gestoken. Verlichte kerst kraampjes sieren de straten en verspreiden geuren van plaatselijke lekkernijen. Ga met korting mee op een van onze kerstdagtochten en beleef een onvergetelijke dag! U kunt opstappen in het hele land. Afhankelijk van de bestemming komt u tussen ongeveer 10.30 en 11.30 uur aan. Rond 18.00 uur ver trekt de touringcar weer richting uw opstap plaats. categorie reizen rondreizen Bestemmingen Antwerpen 116 en 18 december Brussel j 11 en 18 december Diisseldorf 110,18 en 21 december Essen j 10 en 18 december Keulen 111,18 en 21 december Munster 118 december Oberhausen 111,14,18 en 21 december Valkenburg 111,17 en 21 december Adviesprijs* 19,50 Lezersprijs* 17,50 prijs per persoon, exclusief 3,- per boeking. Londen is shoppen, stappen, cultuur, theater en nog veel meer. Elk bezoek aan Londen, de bruisende metropool aan de rivier de Thames, blijft een fantastische ontdekkingstocht. Tijdens de stadstour langs beroemde beziens waardigheden als de Big Ben, London Eye en de Tower Bridge krijgt u een eerste indruk van deze imposante stad. Londen op eigen houtje ontdekken is geen probleem, want met de beroemde London Underground, de typisch Engelse rode dubbeldekkers of de zwarte taxi's verplaatst u zich gemakkelijk door de stad. Voor deze reis zijn diverse hotels gecontracteerd. Alle hotels zijn gelegen in de buurt van een metrostation en voorzien van kamers met bad/douche en toilet. Adviesprijs* 99,- Lezersprijs* 92,50 prijs per persoon, exclusief 3,- per boeking. Overige voorwaarden en toeslagen, zie webwinkel - categorie reizen rondreizen. Of bel Cönnexxion Travel via 0900 4008400 (lokaal tarief) o.v.v. Lezersactie Dagbladen Kerstarrangementen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 70