Colofon ywÈ* PP familieberichten Dsiij'tSaruiöifJsi Jn fefnorkfii Jul r familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant f]| fTSensentinq.nl woensdag 3 november 2010 familieberichten 133 Diepbedroefd geven wij u kennis dat nog vrij onver wachts, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde man, onze geliefde, zeer zorgzame vader, opa en overopa Cornelis van Stee in de leeftijd van 87 jaar. Yerseke: S. van Stee-de Winter Aagtekerke: Anja en Jan Brouwer-van Stee Carina en Arjen Lianna en Dingeman Yerseke: Wilma en Jan de Bruijne-van Stee Adriënne en Leen Sietske en Edwin, Thijs, Vera Klarien en Riekel Kees-Willem en Ilja Yerseke: Jan Kees van Stee (in herinnering) Yerseke: Sylvia en Huib Kaan-van Stee Alexander en Nadia Santine Robin 1 november 2010 Korte Kerkstraat 9 4401 BV Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 5 november om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief onh'angen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Psalm 116 4 Gij zijt verlost; God heeft u welgedaan. Met droefheid delen wij u mede dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis van Stee echtgenoot van S. de Winter in de leeftijd van 87 jaar. Middelburg: A. Leijnse-van Stee Yerseke: L. van Stee-Platschorre Yerseke: D. van Stee J. van Stee-Biersteker Neven en nichten Wij zijn ontroerd door het overlijden van onze goede buurman en vriend Kees van Stee We wensen bure Sita, kinderen, klein- en achterklein kinderen Gods kracht toe om dit groot verlies te dragen. Herman en Rina Kinderen en (achter)kleinkinderen Yerseke, 1 november 2010 Met droefheid geven wij u kennis dat overleden is onze onvergetelijke vriend Kees van Stee Geve de Heere zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen de kracht om dit verlies te dragen. Yerseke: Fam. ).B. Nieuwenhuize-Schot Goes: Fam. A. Guiljam-de Frel De Heer is mijn herder. Psalm 23 Teruggekeerd naar zijn Schepper is in zijn slaap rustig heenge gaan mijn zorgzame man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Pieter Tange 5 juli 1921 t 2 november 2010 Leny Tange-Suurmond Middelburg: Leen en Agnes Tange Lewedorp: Chris en Carla Tange Middelburg: Elly en Jan Hoogenboom Middelburg: Karei en Tonny Tange Goes: Robert en Ellen Tange Ranst (B): Joke en Patrick de Ceuster kleinkinderen en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van Zorgcentrum Nieuw-Sandenburg voor hun liefdevolle verzorging en aandacht. Correspondentieadres: Dekkersweg 4 4456 NT Lewedorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 8 november a.s. om 11.00 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de dankdienst plaatsvinden, waarna we hem naar zijn laatste rustplaats brengen. Na afloop kunt u de familie condoleren in de condoleance ruimte van de begraafplaats. Via deze weg willen we oud-leerlingen, reisgenoten en verder iedereen die pa heeft gekend bedanken voor de vele lieve woorden en kaarten die we hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze pa en opa Adam Jacobus Schieman Kinderen en kleinkinderen November 2010 IN MEMORIAM 24 juni 1946 een jaar verstreken - 03 nov 2009 Corrie Geen dag van mijn zij geweken Theo, Carla, Casper, Pascal, Petra, Wilfred, Giannie, Julia Voor een I/ERZORGING Peter Butler pe ij.he begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Slinttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl •p iiL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 81