Overtellen Johanna Adriana Boshoven-van der wiel Oma Boshoven Jacob de Hulster Pieter Simon Ike -r 32 I familieberichten woensdag 3 november 2010 mensenlinq.nl "Mijn oog is op u. Psalm 32:8 Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat na een moedig gedragen ziekte is overleden, mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa, opaatje en broer. Marinus Hendrik Bakker - Rinus - 7 juni 1925 1 november 2010 Hof Cruninghe: C. Bakker-Kunst Hoogstraten (B): Ria en Charles Natalie en Aljen, Mees Bianca en KareiBritt. en Femke Rilland: Hans en Magda Mark en Birgit Roel Koen Dalen: Erna en Jan Manon Rob Heinkenszand: Christella en Anthony Sharon Ramon Rilland: K.N. Kruijsse-Bakker Wij zijn het personeel vanABTZ erg dankbaar voor de liefdevolle verzorging in zijn vertrouwde omgeving. Huize de Vliedberg 25 4411 AC Rilland Mijn man en onze vader is thuis. Gelegenheid tol afscheid nemen aldaar donderdag 4 november van 19.00 tot 20.30 uur. De afscheidsdienst, geleid door br. Bas Pullen, wordt vrijdag 5 november om 13.00 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Vooraf is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Als u geen kaart heeft ontvangenU bent van harte welkom. Een vechter tot het laatst. Tot ons verdriet is na een kort ziekbed toch nog onverwacht overleden, mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en over-oma Lena de Bruine-van der Heijde echtgenote van Hendrik Jacobus de Bruine 23 februari 1927 1 november 2010 Kamperland: HJ.de Bruine Kapelle: Rie en Steven Sandee-de Bruine Bert en Elma, Lieke, Thijs Marleen en Arjen, Rika, Juul Kamperland: Nellie en Rinus Kouwer-de Bruine Peter en Jolanda, Max, Lars Ar, Sil Leonie en René, Kaj Vlissingen: Ko en Betty de Bruine-Hamelink Miranda en Chris, Romy Astrid en Ronald, Lieke Leersum: Hannie en Roel Willemse-de Bruine Fabian en Roos Lilian en Richard Kamperland: Ad en Bianca de Bruine-Versluis Inge en Raymond Danique en Dennis Henk de Bruine Kamperland: Kamperland: Kamperland:. Kamperland: Cor en Tonja de Bru ine-Meulen berg Naomi Melissa Leon en Sandra de Bruine-Kouwer Bart Sam Henny de Bruine en Tonny Koole Rick Nieuwstraat 131,4493 BC Kamperland De afscheidsdienst, waaivoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden zaterdag 6 november om 11.00 uur in kerkgebouw "De Ark", Veeiweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om ongeveer 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kamper land. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in het "Casembroothuis" aan de Nieuwstraat te Kamperland. Voor ons onverwachts, heeft de Heere tot zich genomen onze zus en tante Lena de Bruine-v.d. Heijde We zullen je missen. J. de Haze-v.d. Heijde T. Jeronimus-v.d. Heijde Neven en Nichten Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Lena de Bruine-van der Heijde Canada: C. de Bruine Colijnsplaat: P.C. Kouwer-de Bruine Kamperland: P. de Bruine Neven en nichten 1 november 2010 Als leven lijden wordt is steroen een gewin. Na een dappere strijd, die hij zo moedig heeft ondergaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Frederik Willem (Freek) Gebuijs 20 juli 1944 11 november 2010 L. Gebuijs - ten Ham Wilco en Leonie Gebuijs - Bijl Thomas, Mitchell Arthur Gebuijs De Doolhof 23, 4421 GM Kapelle De herinneringsdienst zal worden gehouden op vrijdag 5 november om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna ontmoeten wij elkaar voor de condoleance vanaf 14.15 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Twee maanden is hij alleen geweest, onze dappere oom weduwnaar van Jozina Cornelia du Mez is overleden op de leeftijd van 91 jaar neven en nichten 1 november 2010 Woonzorgcentrum De Burght Ringlaan 4 Breskens Correspondentieadres C.A. de Kom Hof ter Veste 137 4333 HJ Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 8 november om 12.00 uur in het crematorium Terneuzen, Bellamystraat 2öc re Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie in het crematorium te condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wanneer je oud wordt de jaren verstrijken dan merk je pas goed dat je krachten gaan wijken. Je wilde nog zo graag maar je kon niet meer en juist dat niet kunnen dat deed vaak zo'n zeer. Toch ging je door elke dag weer. Heel verdrietig hebben wij volkomen onverwacht afscheid moeten nemen van echtgenoot van Bartje Geertrui van Waning Den Helder, t Vlissingen, 20 oktober 1927 1 november 2010 Bas van Waning Simone en DirkJan Leo en Lilian Wagnerlaan 29 4384 LJ Vlissingen U kunt afscheid nemen van Piet in Uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen op vrijdag 5 november van 13.30 tot 14.00 uur. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heere! Gij zijl ons geweest een toevlucht van geslacht tot geslacht ps 90 vers 1 b Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde oudste broer, zwager en oom Jan Legemate Gehuwd geweest met Maatje van der Wekken op de leeftijd van 83 jaar. ■Biezelinge: J. Legemate A.S. Legemate-Vroegop Zierikzee: C. Legemate M.J. Legemate-van de Sluis Corrie Legemate L. Quant-Legemate L. Quant Nieuw Amsterdam: G. Legemate-van Woerden A. A. van Woerden neven en nichten Emmeloord, 31 oktober 2010 De HEERE nam van onze zijde weg onze geliefde zwager en oom Jan Legemate Weduwnaar van Maatje Willemina Legemate-van der Wekken Uit aller naam: Familie van der Wekken Noordgouwe, 31 oktober 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80