Het laatste kunstje van een Scheldemond College organiseert morgen de 'Dag van het talent' 281 De honkballers van de San Francisco Giants win nen de World Series. De Colombiaan Edgar Rente- jaar hebben de fans van de c.ants moeten ria deelt opnieuw de beslissende klap uit. |n 1954 was dat voor het iaat* gelukt. Hoek in oefenduel langs Zaamslag: 4-0 All Techno Support opnieuw winnaar Geelhoed verzorgt weer judotrainingen Kerkhove verder in enkel- en dubbelspel Geen winnaar bij duel FM Sranang 2-SSV65 Vacansolei! hoog in klassement Bezoek de website voor meerdere weblogs www.pzc.nl 56 WORLD SERIES o wachten op het winnen van de World Series. Edgar Renteria slaat zijn homerun in de zevende inning. De 35-jarige Colombiaan bezorgde de San Francisco Giants daarmee de winst in de World Series. foto John G. Mabangloo woensdag 3 november 2010 HOEK Zonder al te veel problemen reken de Hoek gisteravond in een oefen duel af met zaterdag-eersteklasser Zaamslag. De topklasser won op ei gen veld met 4-0. Voor Hóek stond het oefenduel vooral in het teken van speeltijd geven aan de spelers die de afgelopen weken niet of nau welijks aan bod kwamen. Na een ei gen doelpunt van doelman Bart Corstanje, bepaalde Stijn Mahieu de ruststand op 2-0. Na rust waren Hoessein Bouzambou en John Schot trefzeker: 4-0. MIDDELBURG Ook de tweede race om het Zeeuws indoorkampioenschap kar- ten is gewonnen door het team van All Techno Support. De twee uur durende race werd pas in de laatste vijf minuten beslist. Klaver 4 moest daarin de koppositie af staan aan All Techno Support, dat nu met een behoorlijke voor sprong aan de leiding gaat in de ereklasse. Klaver 4 eindigde in Mid delburg als tweede, voor DKC. De snelste rondetijd (41.810 seconden) werd gereden door Michiel Hae- gens van All Techno Support. OOST-SOUBURG Wim Geelhoed heeft zijn oude pro fessie weer opgepakt. Na een onder breking van zestien jaar verzorgt hij weer judotrainingen. Geelhoed heeft twee keer per week de judoklassen van het Schelde mond College onder zijn hoede. Het gaat hierbij om judoka's die het talentenprogramma bij de Vlis- singse scholengemeenschap vol gen. De door Wim Geelhoed ver zorgde trainingen zijn op dinsdag en donderdagmiddag in de dojo aan het Koopmansvoetpad in Oost-Souburg. ANTALYA Lesley Kerkhove heeft gisteren de tweede ronde bereikt van het 10.000 dollartoernooi van Antalya. De Zierikzeese tennisster, die mor gen haar negentiende verjaardag viert, versloeg in de eerste ronde van het enkelspel de Russin Julia Samuseva met 6-2 6-4. Ze is op de Turkse hardcourtbanen als vijfde geplaatst. In het dubbelspel bereik te Lesley Kerkhove in Antalya al de halve finales. Ze vormt in Turkije een koppel met Quirine Lemoine. GOES In hun streven om van de onderste plaatsen weg te komen kwamen de zaalvoetballers van FM Sranang 2 en SSV'65 in hun onderlinge duel niet verder dan een gelijkspel. De strijd tussen de nummers elf en twaalf van de eerste klasse eindig de in 7-7. Halverwege leidde FM Sranang 2 nog met 4-3. Voor Sra nang 2 scoorden Bud Aschman (2x), Virgil de Meza, Ramon Da- hoe, Peter Overdulve, Jiru Filemon en Dave Pattipeiluhu. Voor SSV'65 scoorden Pim Bruins (sx), Hoes sein Dogan en Joey van der Hoeff. door Jan Dagevos VLISSINGEN - Voormalig wereld kampioene judo Anita Staps ver zorgt morgen een presentatie bij het Scheldemond College in Vlis- singen. Ze zal onder meer iets ver tellen over de relatie tussen gezon de voeding en topsport. Staps, die in 1980 de wereldtitel ju do veroverde en tien nationale ti tels achter haar naam heeft staan, runt tegenwoordig een eigen be drijf (Stapsgewijs) en begeleidt mensen bij gewichtsbeheersing, verbetering van portprestaties en/of een beter welzijn. Naast Staps verzorgt ook Tjeerd Biesterbosch, directeur van de Ta- lenstad Zwolle, een lezing. Verder is er een forumdiscussie onder lei ding van Carin Biesterbosch (direc teur Cios) en staan er in de mid daguren verschillende workshops op het programma. Dat gebeurt allemaal in het kader van de 'Dag van het talent'. De bij eenkomst is bedoeld voor mensen die op een of andere manier te ma ken hebben met kinderen en hun talent. Daarbij kan het gaan om de talen ten zel£ de leerkrachten, medewer kers van scholen, ouders, trainers en beleidsmakers. De ontwikkeling van (sporttalen ten in combinatie met onderwijs neemt een belangrijke plaats in op het Scheldemondcollege. De school profileert zich als de school voor sporttalenten, topsportvrien- delijke school en de eerste en eni ge LOOT (Landelijk Overleg On derwijs en Topsport)-school van Zeeland. De school heeft meerdere sport- klassen, waarin onder meer talent volle turners, tennissers, voetbal lers en judoka's hun weg proberen te vinden. De bijeenkomst op het Schelde mond College in Vlissingen begint donderdag om 8.45 en duurt tot ongeveer 16.00 uur. AIGLE - Vacansoleil mag voor 2011 hopen op een licentie in de eerste divisie van de wielersport. De in ternationale, wielrenunie UCI pu bliceerde gisteren een ranglijst, waarbij formaties op basis van een rekenmodel een sportieve waarde kregen toebedeeld. Op die ranglijst staat de Nederland se formatie twaalfde. De Rabo- bankploeg, al zeker van een licen tie in de eerste divisie, is tweede achter de nieuwe Luxemburgse ploeg van Frank en Andy Schleck. Voor de UCI is de ranglijst belang rijk bij de toekenning van licenties voor 2011. De lijst is opgesteld aan de hand van de resultaten uit 2009 en 2010 van de beste vijftien ren ners van een team voor 2011.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 76