15 Puntdak was een idee van de welstand Slaapkamer is een grot waarin je je terugtrekt woensdag 3 november 2010 De aanbouw is nagenoeg klaar. foto's Ruben Oreel Hans Clarijs is achteraf wel tevreden met de bemoeienis van de welstandscommissie van de ge meente. „De oorspronkelijke plannen gingen uit van platte daken op zowel de keuken als de gepotdekselde bijkeuken. De welstandscommissie zag liever een puntdak om het aan te laten sluiten bij hét bestaan de huis. Het levert een mooier ritme op. De commissie had natuurlijk gelijk, alleen ging het ons nog meer geld kosten. Nu het klaar is, ziet het er zo veel mooier uit dan met alleen platte daken." De slaapkamer is een schoolvoorbeeld van de gedachte dat een simpel huis ook in die geest verbouwd moet worden, maar toch zit er een gedachte achter. „Het is voor mij een soort van grot waarin je %je terügtrékt", aldus Hans Clarijs. Dat gevoel komt bijvoorbeeld tot uiting in de manier waarop de muren zijn gestuukt. Dat hoefde niet perfect glad te zijn. En ook in de kleur van de muren, geel en zalmkleurig. Die benadering zorgde er ook voor dat een oude kachelaansluiting (op de zo- als-het-was-foto rechts in de muur) nog altijd zichtbaar is. „De muur van een grot is niet perfect glad, die van onze slaap kamer ook niet." De slaapkamer, strak en simpel met sprekende kleuren. Ook hét adres voor mooie binnendeuren met fraai beslag, sfeervolle shutters en nog veel meer! Buteuxstraat 12. Oost-Souburg Telefoon: 0118 - 461241 woensdag gesloten Zoals het was. Latten laten zien hoe het moest worden: waar de emmers staan de slaapkamer, een gang en links op de voorgrond de badkamer. Het uitzicht vanuit de slaapkamer. Hond Lola staat op een besloten terrasje waar het in de zon heerlijk toeven is.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73