Wij maken werk van uw (ver)bouwplannen! Garagebox vraagt isolatie Zorg voor een lege zichtlijn www.vandriesschedekoster.nl van Driessche de Koster woensdag 3 november 2010 Stefan de Reu van Klusbe drijf De Reu Axel vindt een aantal zaken belang rijk bij het verbouwen van een garage. „Isolatie is erg belang rijk. Een garagebox is niet geï soleerd en wanneer je deze wil gebruiken om te wonen of te werken, is het van belang dit goed te verzorgen. Wat ook belangrijk is, is de ver gunningplicht. Bespreek dat vantevoren met de gemeente. Niet voor alle verbouwingen moet een vergunning worden aangevraagd, maar vaak is dit wel het geval." En als laatste; „Ga niet zomaar in zee met ie mand. Vraag verschillende of fertes aan en werk uiteindelijk samen met een erkend bedrijf De verbouwde garage is nu een coaching-praktijk. Stylist Dave Vlegels van POT Interieur Axel: „In een ruimte is het altijd goed om te weten wie er in ko men en wat er gebeurt. Dat is altijd van belang. Is het een kinderslaapkamer of een werk kamer? Daarna moet goed worden nagegaan welke meu bels er nodig zijn. Zeker in een kleine ruimte moet je goed we ten wat er in moet staan. Het is belangrijk dat^idétt.zichtlijn leeg blijft. Een ^ffilijn zorgt voor rust en overzicht. Als de ze leeg blijft, krijgt de bezoe ker g^n beklemmend gevoel. je eenmaal weet wat ruimte wil, kun je de materialen, kleuren en het dag licht op elkaar afstemmen." --Ï Amerikaweg 5 - 4561 PB HULST - tel. 0114-370137 - fax 0114-37013 De woning in Lamswaarde met de garage vóór de verbouwing.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 63