24 Het klikt tussen Nacer Chadli Morad Bobouh consolideert Vukovic voor vier wedstrijden geschorst Drenthe rijdt zes keer door rood Johna Museeuw te gast op Contacta Zjordania betrekt CruijfF bij Vitesse CHAMPIONS LEAGUE Nacer Chadli is dé verrassing van FC Twente. Het talent dat vorig jaar nog in de middenmoot van de eerste divisie speelde, staat volop in de aandacht. Thomas Schaaf onder de indruk van Twente Programma 58 9 9 9 9 9 9 9 Rummenigge roept kemphanen op het matje dinsdag 2 november 2010 ZEIST PSV-verdediger Jagos Vukovic is door de tuchtcommissie van de KNVB voor vier duels geschorst. De Serviër kreeg zaterdag in de wedstrijd tegen FC Twente van ar biter Kevin Blom de rode kaart na een onbesuisde tackle met twee be nen op Twente-aanvaller Bryan Ruiz. Vukovic had net als invaller het veld betreden. Vukovic kwam terug van een schorsing, nadat hij bij een duel van de beloften van PSV ook rood had gekregen. Zijn club ging akkoord met het schik kingsvoorstel dat de KNVB deed. ALICANTE Royston Drenthe kan vandaag een pittig onderhoud verwachten met de clubleiding van Hercules Alican te. Het bestuur eist opheldering van de voetballer over een nachte lijk avontuur. De huurling van Real Madrid reed na vier uur 's nachts met een snelheid van 160 tot 180 ki lometer per uur door de binnen stad. Daarbij zou hij liefst zes keer door het rode stoplicht zijn gere den. De politie van Alicante heeft hem een zware bekeuring gegeven. Volgens de voetballer was hij haas tig op weg naar het ziekenhuis. GOES Oud-wielrenner Johan Museeuw is vanavond aanwezig op de netwerk- beurs Contacta in de Zeelandhal len in Goes. De Belg, die onder meer grote klas siekers als de Ronde van Vlaande ren, de Amstel Gold Race en Parijs Roubaix won, is tussen 18.00 en 22.00 uur te gast in de stand van En- dura Sport op het Exclusiefplein in de Zeelandhallen. Om 17.30 uur wordt de officiële opening van de Contacta verricht door Jan Peter Balkenende. ARNHEM - Johan CruijfF is betrok ken bij de plannen van Merab Zjor dania, die van Vitesse een winstge vende topclub wil maken. Dat ver klaarde CruijfF gisteren in zijn we kelijkse column in De Telegraaf CruijfF moet de Arnhemse club op verzoek van de Georgische club baas gaan doorlichten. CruijfF en Zjordania zijn al een paar weken met elkaar in contact en dinsdag 26 oktober hebben ze elkaar voor het eerst ontmoet. „Zjordania is heel gecharmeerd van de organisatie en de manier van voetballen van FC Barcelona", legt CruijfF uit. „Maar omdat hij zich goed realiseert dat je zoiets niet in één dag voor elkaar kunt krijgen, heeft hij eerst CruijfFlnsti- tute benaderd. Met het verzoek niet alleen Vitesse, maar ook de Georgische voetbalbond helemaal door te lichten en het liefst ex-voet ballers voor diverse leidinggeven de functies op te leiden. Daarover zijn we nog in gesprek." CruijfF geeft verder aan dat hij niet betrokken is geweest bij de benoe ming van Albert Ferrer. 1 FC Twente scoorde in zes Europese wedstrijden op Duits grondgebied pas één keer. BREMEN - Thomas Schaaf zag deze week de beelden van het duel tus sen PSV en FC Twente en was on der de indruk van de Tukkers. De trainer van Werder Bremen zag een compact spelende ploeg, die vorig seizoen weliswaar met grote cijfers werd verslagen in Bremen (4-1), maar nu verder lijkt te zijn dan toen. „Het gaat er vanavond om, voor Twente en voor ons. We moeten winnen om nog kans te maken om verder te gaan in de Champions League", zei Schaaf Werder Bremen lijkt een voordeel uit het verleden te hebben: Neder landse ploegen hebben het moei lijk in het stadion aan rivier De Weser. „Maar dat zegt niets", vindt Schaaf „Vorig jaar hebben we thuis van Twente gewonnen, laten we hopen dat het nu ook lukt. Maar laten we niet vergeten dat wij andersom ook niet altijd een goede indruk hebben achtergela ten in Nederland." Twente is na de zege op PSV afgereisd met een goed gevoel, Bremen voelt zich de laatste weken een stuk minder ze ker. Afgelopen weekeinde verloor de ploeg thuis van Nürnberg (2-3). Groep A: Tottenham Hotspur-lnter- nazionale, Werder Bremen-Twente. Groep B: Benfica - Olympique Lyon, Hapoel Tel Aviv - Schalke 04. Groep C: Valencia- Glasgow Ran gers, Bursaspor-Manchester United Groep D: Rubin Kazan - Barcelona, Panathinaikos - FC Kopenhagen. MIDDELBURG - Morad Bobouh heeft zijn leidende positie in het PZC-topscorersklassement gecon solideerd. De aanvaller van Zeelan- dia Middelburg scoorde zondag twee keer in het met 4-2 gewon nen duel bij FC Bergen en bracht zijn seizoenstotaal daarmee op der tien doelpunten. Door de factor i,S waarmee goals in de derde klas se worden gewaardeerd, heeft: hij 19,5 punten. Rachid Bouhoudane van de zater- dagtak van Vosmeer bezet de twee de plaats. Hij is met zijn zeventien doelpunten momenteel de produc tiefste voetballer op de Zeeuwse velden. Hij scoorde zaterdag twee keer in de gewonnen derby tegen Stavenisse (2-5). De zeventien goals in de vierde klasse leveren hem evenzoveel punten op. Lodewijk van Keeken scoorde niet namens IJzendijke (hij schoot wel een strafschop op de paal) en blijft derde met vijftien (doel)punten. «M0 1 Morad Bobouh 2 Rachid Bouhoudane 3 Lodewijk van Keeken Timmy Goossens Maarten Griep 6 Kyle Doesburg Frank van der Helm 8 Mariusz Mosiej 9 Thomas Vos Jacco Seen Ronald Zwager Pieterde Munnik Niels Kole Patrick Vinke Zeelandia Middelb. Vosmeer IJzendijke Philippine Heinkenszand Goes Zierikzee Kwadendamme Zierikzee Schoondijke Duiveland DFS Wem'eldinge Sluis klasse 3A 4B 5A 5A 3A 2E 4B 4B 5 A 2E 3A 4A 5A goals zon 13 zat 17 zon 15 zon 14 1 9 zat 9 1,5 JSj zon 9 1,5 Hj zat 13 zon 12 zat 11 zon 11 zat 7 1,5 M zat 7 1,5 «9 zat 10 zon 10 1 1: 9 MUNCHEN - De felle kritiek van pre sident Uli Hoeness van Bayern Mü- nchen aan het adres van trainer Louis van Gaal is voor voorzitter Karl-Heinz Rummenigge reden de twee op het matje te roepen. Dat maakte de Zuid-Duitse club giste ren bekend. „Een gesprek tussen de twee, samen met sportdirec teur Christian Nerlinger en mij, moet de onenigheden de wereld uit helpen", legde Rummenigge de tactiek uit om de rijen in Mün- chen weer gesloten te krijgen. Hoeness liet zich onlangs onge woon kritisch uit over zijn Hol landse coach. De preses vertelde dat er moeilijk met Van Gaal valt te praten en dat hij de mening van andere mensen niet accepteert. Daarnaast verweet Hoeness de trai ner de fout te maken zijn spelers van het tweede plan niet al te se rieus te nemen. Nacer Chadli (midden) schreeuwt het uit van vreugde na zijn winnende treffer tegen PSV. foto Toussaint Kluïters/ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 32