181 zeeland Roepen op rijm bekt lekker Discozwemmen in Vliegende Vaart Inbrekers slaan slag in kerk en kantine Nieuwsgierige fietser gewond geraakt Foto's van oude beroepen in biebs almanak Nationaliteit overzicht. hebben geen Startende meestal ondernemers Bewoonster gewond bij brand in STADSOMROEPERS Marco van Avermaete en Cees Blaeke laten regelmatig van zich horen dinsdag 2 november 2010 MEEST CELEZEN 1. Auto vermiste man gevonden 2. Dode bij verkeersongeval Clinge 3. Lawine aan klachten over TNT STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto TERNEUZEN Sportcentrum Vliegende Vaart in Terneuzen houdt morgenmiddag discozwemmen in het zwembad. DJ Danny draait tijdens het zwem men 'coole beats'. Kinderen met een zwemdiploma mogen in het wedstrijdbad, ande ren kunnen terecht in het instruc- tiebad. Het discozwemmen duurt van 14.00 uur tot 15.30 uur. AXEL Dieven zijn afgelopen weekeinde actief geweest in Axel. Tussen za terdagavond zeven uur en giste rochtend half negen uur is ingebro ken in de kantine van een sportver eniging. Uit de kantine is een klein geldbedrag weggenomen. Tussen zaterdagmiddag half vijf en zondagochtend negen uur is inge broken in een kerkgebouw in de plaats. Ook hier is geld weggeno men. ZAAMSLAG Een 48-jarige man uit de gemeente Terneuzen is gisterochtend rond elf uur gewond geraakt op de de Eendragtsweg in Zaamslag. De man keek tijdens het fietsen om en raakte het stuur van een andere fietser. Hij kwam daarbij ten val. De man is met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Philippinenaar Marco van Avermaete deed vier jaar geleden mee aan een omroeperswedstrijd tijdens de Mosselfeesten. Zijn optreden beviel zo goed, d hij direct aan de slag kon als dorpsomroeper van Philippine. foto's Peter hulst - Foto's met het thema oude ambachten zijn tot en met vrijdag 12 november te zien in de biblio theek in Hulst en vervolgens tot en met 3 december in het uitleen centrum van Kloosterzande. Het gaat voornamelijk om zwart-wit fo to's van zo'n 50 jaar oud. Tip? redactie@pzc.nl Achter het kantorenpark in Middel burg is maar weinig ruimte om te parkeren. Elk bedrijf heeft als een vorm van landjepik vakken gemar keerd met de eigen initialen. Mocht iemand van een ander bedrijf een plek van de buren bezetten, dan kan die rekenen op een vermanend brief je onder de ruitenwisser. 'Slechts één wagen hoeft zich niets aan te trekken van de grenzen. Die is namelijk in het bezit van een echt paar waarvan de man in het ene kantoor werkt en de vrouw in het an dere; naast elkaar. „Kijk.", straalde de dame in kwestie triomfantelijk, toen ze de echtelijke automobiel bij de buren parkeerde, „dat is nou het voordeel van een dubbele nationali teit." Start met overzicht uw eigen bedrijf. Kom zaterdag 6 november naar de Startersdag. Bioscoop CineCity in Vlissingen Theater de Nobelaer in Etten Leur Van 10:00 tot 16:00 uur, gratis toegang. Meld u aan via kvk.nl/startersdag SAS VAN GENT - De bewoonster van een pand aan de Benelux- straat in Sas van Gent is gisteren gewond geraakt bij een brand in haar slaapkamer. Ze had rook ingeademd en is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis nadat ze door omwo nenden uit haar woning is ge haald. De brand is gisteren rond 10.30 uur gemeld. De brandweer was snel ter plekke en wist het vuur be perkt te houden tot de slaapka mer. Hoe de brand heeft kunnen ont staan, is nog niet bekend. Daar wordt onderzoek naar gedaan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 26