er geen oorlog meer zou zijn' 19 Plan Vrouwenpolder moet snel vorm krijgen Vier deelnemers eerste voorronde voor Hooilkoorts Doe gratis mee met de Abonnee Win Weken! dinsdag 2 november 2010 W Uit het exploot d.d. 28-10-2010 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten ver zoeke van Mehmet Saglam, wonend te Axel, gemeente Terneuzen, Serpil Saglam, wonend te Terneuzen en Sevilay Saglam, wonend te Roosendaal, aan Volkan Özata, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, is betekend de beschikking gegeven door de EAH Voorzieningen- rechter van de Rechtbank Middelburg d.d. 20-10-2010 op het door en namens requiranten ingediend verzoekschrift en het proces-verbaal conservatoir beslag op de daarin omschreven onroerende zaak d.d. 25-10-2010. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift krijgen op onderstaand adres. Van Damme c.s. - Gerechtsdeurwaarders Axelsestraat 12 4537 AJ TERNEUZEN Tel.: 0115-613651. E: deurwaarders@vandamme-holland.nl 'Meegemaakt is nooit meer vergeten Dat moeten we nu en altijd weten' uit gedicht 'Tweede Wereldoorlog' van Robin Provoost W I 'Diep van binnen weten dit nooit meer' uit gedicht 'Vrede' van Anne van Kessel Herdenking van de bevrijding bij het oorlogsmonument op de begraafplaats in Domburg. DOMBURG - De eerste voorronde voor het project Hooilkoorts vindt vrijdag plaats in café Tramzicht in Domburg. Vier jonge getalenteerde Zeeuwse bands zullen er vanaf 20.00 uur op treden. Dat zijn: Dehumanization, Gork A27, Serious en The Black Key. GoFish zal de avond als Spe cial Act afsluiten. De toegang is, evenals het vervoer, gratis. Er rijdt van verschillende locaties op Wal cheren een bus naar Tramzicht, en deze zal na afloop ook weer terug rijden. De busroute staat, net als het complete programma, op www.veerejeugd.nl. foto Lex de Meester door Annemarie Zevenbergen VROUWENPOLDER - De visie van het Veerse college van burgemees ter en wethoudres op de ontwikke ling van Vrouwenpolder kreeg gis teravond lof toegezwaaid. Zowel dorpsraadvoorzitter ]aap Tas, 'de vi sie wordt breed gedragen in het dorp', als de leden van de raads commissie ruimtelijke ontwikke ling toonden zich tevreden over het werk van het college. De boodschap die het college wel duidelijk meekreeg was 'zet haast achter het maken van een defini tief plan' en 'kijk of een aantal on derwerpen zoals de herinrichting van de Fort den Haakweg niet naar voren geschoven kunnen worden'. Wethouder René Molenaar zegde toe dat het uiteindelijk plan eind 2011 gereed zal zijn. Daarin wordt duidelijk hoe de problemen in Vrouwenpolder worden aangepakt. De grootste problemen zijn de rom melige entree van de kern, het ge mis aan samenhang in het dorps- hart, de Fort den Haakweg, verpau pering en verkeersoverlast. Een aan tal commissieleden bleef er wel mee moeite houden dat de moge lijkheid voor een jachthaven aan de Polredijk niet onderzocht wordt. Volgens Molenaar is dat 'te veel werk voor te hoge kosten'. ABONNEE VOORDEEL Schrijf u snel in op:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21