1 GPC Vlissingen komt op einde 30 mzvc op eigen Arnemuiden en SSV'65 in evenwicht Constancia scoort met schoen Wolff veld onderuit tegen Wemeldinge 11 maandag 1 november 2010 door Rogier Veemsftra GELDROP - VC Vlissingen won gis teren haar derde competitiewed strijd op rij. De ploeg van trainer Roy Hendriksen was in de uitwed strijd tegen Geldrop de terechte winnaar: 0-1. Jonathan Constancia en Rico Wit- senburg begonnen op de bank, omdat ze afspraken niet na waren gekomen. Een speler die helemaal niet aanwezig was, was Raymond Wolff. Hij is nog altijd herstellen de van een dubbele beenbreuk die hij vorig seizoen opliep in de uit wedstrijd tegen Geldrop. „Ik ben normaal gesproken bij elke wed strijd aanwezig, maar ik wilde niet herinnerd worden aan de zware blessure die ik in Geldrop opliep", zei Wolff, die nog steeds hard aan zijn herstel werkt. Vlissingen speelde gisteren een sterke wedstrijd. „De beste van het seizoen", waren de duidelijke woorden van trainer Roy Hendrik sen na afloop van de gewonnen wedstrijd. Vlissingen creëerde, me de door het uitstekende posi tiespel, kans na kans maar doordat niet iedereen het vizier op scherp had staan bleven de doelpunten in de eerste helft uit. Geldrop kon hier weinig tegen inbrengen en werd slechts met wat snelle coun ters gevaarlijk. Ondanks het grote krachtsverschil gingen beide ploe gen met een o-o-stand rusten. De tweede helft was een kopie van de eerste. VC Vlissingen was heer en meester. Na een uur spe len was het dan eindelijk raak. Jo nathan Constancia, die koud in het veld stond, rondde een mooi opgezette aanval knap af en schoot zo Vlissingen op voor sprong. Dit was tevens de eind stand. Het doelpunt werd op een aparte manier gevierd door Con stancia. „Ik voetbalde op de schoe nen waar Raymond Wolff op speelde toen hij geblesseerd raak te. Toen ik scoorde deed ik er één uit en liet die aan de menigte zien", zei de matchwinner over de impulsieve actie. VC Vlissingen staat door de goede resultaten van de afgelopen maand nu op een zevende plaats. Geldrop-VC Vlissingen 0-1 (0-0). 59. Jonathan Constancia 0-1. Gele kaart: Ri- gan Agachi (Geldrop). Scheidsrechter: J. van Zutphen (Heeswijk-Dinther). Aan tal toeschouwers: 100. Bekijk het laatste nieuws over het Zeeuwse amateurvoetbal op onze si te: www.pzc.nl/amateurvoetbal GPC gaat in de slotfase onderuit. Het enige doelpunt van de wedstrijd is te zien op www.pzc.nl/sport STUUR UW TIPS NAAR sport@pzc.nl CPC VLISSINGEN-NIVO SPARTA GPC Vlissingen lijdt de tweede competitieneder laag op rij. Na Stedoco (3-0) is nu ook Nivo Sparta te sterk (0-1) in de eerste klasse. Het was zaterdag de eerste keer dit seizoen dat GPC Vlissingen op eigen veld niet tot scoren kwam. GPC-aanvoerder Matthijs Lugtenburg speelt Peti Lutgens van Nivo Sparta door de benen. foto Lex de Meester door Tom Vennink middelburg - De voetballers van MZVC hebben in de vierde klasse van het zaterdagvoetbal op eigen veld met 0-3 verloren van Wemel dinge. MZVC-Wemeldinge 0-3: MZVC had pech tijdens het eerste kwar tier. Een snoeiharde uithaal raakte het aluminium van Wemeldinge. Even later schoot een attente Pie- ter Bolle aan de andere kant een van de lat terugkaatsende bal in het net van MZVC. Een minuut la ter stond het al 0-2 door een tref fer van Remy Bruijnooge. MZVC herpakte zich in de tweede helft, creëerde aardige mogelijkhe den, maar ondervond dat titelkan didaat Wemeldinge over een effec tievere voorhoede beschikte: Niels Kole benutte een vrije trap in de slotfase. Wemeldinge zou uiteinde lijk een punt tekort komen voor de periodetitel. middelburg - Nieuwdorp en Oost- kapelle zijn vier punten tekort ge komen in de race om de periodeti tel in de tweede klasse van het za terdagvoetbal. Nieuwdorp won weliswaar overtuigend van Duive- land (1-4), maar Pelikaan bewees zijn suprematie door AZW met 6-1 te verslaan. Door het slippertje van Oostkapelle (1-1 tegen Dinte- loord) delen de twee Zeeuwse teams de tweede plek met WC. Arnemuiden-SSV'65 2-2: Mare van Haneghem scoorde het eerste doelpunt en had vlak voor tijd de winnende op zijn schoen voor Ar nemuiden. Dat zijn laatste schot het doel miste, met een gelijkspel als gevolg, paste beter bij het wed strijdbeeld. SSV had het meeste balbezit en maakte gelijk via Mitchell van Belzen. Daarna nam het de leiding via Pim Bruins. Ma- rinus Baas schoot Arnemuiden naar een gelijkspel. Dinteloord-Oostkapelle 1-1: Oost kapelle morste punten op bezoek bij Dinteloord en zag koploper Pe likaan uitlopen. Dinteloord kwam goed voor de dag en maakte het de Zeeuwen knap lastig. Jordy Ver meulen bracht Oostkapelle op voorsprong in de tweede helft. Dinteloorder Sven Damen bezorg de de thuisploeg een punt. Internos-De Noormannen 2-1: De jonge ploeg van De Noorman nen tipte aan het niveau van Inter nos en pakte bijna een punt. Pa trick van Drongelen en Ferdi van Haperen schoten de thuisploeg naar een 2-o-voorsprong bij rust. Rick Hengst bracht de spanning te rug in de wedstrijd en Mark Min- derhoud miste op een haar na de kans op de gelijkmaker. Pelikaan-AZW 6-1: Het verschil bleef beperkt tot 2-0 in de eerste helft, maar liep flink uit in het tweede bedrijf. Kana da Rosa maakte de enige treffer voor de ploeg uit Axel. Serooskerke-Zwaluwe 0-4: Mede door het missen van twee straf schoppen verloor Serooskerke ruim van Zwaluwe. De wedstrijd begon slecht voor de thuisploeg, want een schot van Bart Martha en een vrije trap van Ruud An- sems zetten Zwaluwe op 0-2. Mart ha scoorde nogmaals vlak voor rust nadat eerder Arno Melaard een strafschop had gemist voor de thuisclub. Het werd 0-4 via Gijs van der Made. In die stand kwam geen verandering, omdat Melaard ook zijn tweede strafschop miste. Duiveland-Nieuwdorp 1-4: Dui- veland vergat in de beginfase te verdedigen waardoor het snel te gen een 0-2-achterstand aankeek. De twee goals van Nieuwdorp kwamen tot stand uit counters, af gerond door Martin Smaardijk en Frank Oostdijk. Smaardijk tekende vlak voor rust ook voor 0-3. Het werd zelfs 0-4 via Janick van As. Duiveland kwam via Ronald Zwa ger na rust terug tot 1-4.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74