zit een persoonlijk verhaal Mannen aangehouden voor uitdelen klappen Gestolen auto raakt van de weg Vernielingen aan auto's op Mortiere Geld weg bij inbraak in woningen Rijden met drank SflllÉteSÉfchÉtÉflÉMÉMÉÉÉÉÉHMMiBiH ■Hl Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. maandag 1 november 2010 DOMBURG Twee mannen van 17 en 22 jaar oud zijn in de nacht van zaterdag op zondag op de Singel in Domburg aangehouden. Ze hadden kort voor half drie een 21-jarige vrouw en een 25-jarige man uit Groningen zonder aanleiding op het hoofd en in het gezicht geslagen. Zij liepen geen van beiden ernstig letsel op. De twee mannen die uit de gemeente Veere komen, zijn naar Torentijd gebracht en de poli tie heeft de zaak nog in onderzoek. VLISSINGEN Op de Sloeweg, tussen de Weye- vlietweg en de Sloebrug in Vlissin- gen is zaterdagavond een auto van het talud gereden. De wagen kwam op het fietspad tegen een boom tot stilstand. De auto, die zwaar beschadigd was en weggesleept moest worden, was bij aankomst van de politie verlaten. De auto bleek eerder die avond op de Zeewijksingel in Oost-Souburg gestolen te zijn. De eigenaar is in kennis gesteld. MIDDELBURG Twee auto's en twee fietsen die ge parkeerd stonden bij de Mortiere boulevard in Middelburg zijn zater dagavond vernield. Van één van de auto's waren rui ten en spiegels vernield en zaten er deuken in het dak en in een por tier. Diverse spullen uit de auto la gen verspreid over de parkeer plaats. De andere auto en de twee fietsen waren ook beschadigd, maar in mindere mate. Er zijn geen schadebedragen bekend. MIDDELBURG In de nacht van zaterdag op zondag is ingebroken in een woning aan de President Wilsonlaan in Middel burg. Uit de woning werd een tas met daarin persoonlijke papieren, sleutels en enkele honderden eu ro's gestolen. Dezelfde nacht werden uit een wo ning in de Lionstraat in Arnemui- den bij een inbraak enkele tiental len euro's weggenomen. 'Het was allemaal handwerk. In die tijd moesten de mensen wel' 'Als er tegenwoordig een doop is, draagt het kindje meestal gewone kleertjes' Jopie Poppe Adrie de Zeeuw foto Lex de Meester De doopjurkjes worden hangend aan de muur of gedrapeerd op babypoppen geëxposeerd. VLISSINGEN - In de Paul Kruger- straat in Vlissingen heeft de politie zondag rond 02.00 uur het rijbe wijs ingenomen van een 23-jarige automobiliste uit Middelburg. De vrouw had meer dan tweeën half keer de toegestane hoeveel heid alcohol gedronken. Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst 1Eerste tegel tegen geweld in 1572 2. Subsidie voor eten in grand cafés 3. Boulevards dicht voor strandcross De PZC maakt regelmatig filmpjes van actuele gebeurtenissen. Bekijk ze op www.pzc.nl/video STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Qlps the mutÜHitllltv comoonv Kijk op voor alle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en C02.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57