zeeland 115 te geloven in mooie molen bij vijftien t 1 Actieontbijt scholen Provinciale wegen krijgen nieuw asfalt 'M Huis doorzocht door inbreker Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst maandag 1 november 2010 B GOES - Vijftien Bevelandse scholen doen deze week mee aan het Na tionale Schoolontbijt. Voor elk ont bijt doneren de scholen een kwart je. Dat geld gaat naar Right To Play, dat in Rwanda een sport- en spelprogramma opzet voor het ba sisonderwijs; en Bake for Life, een initiatief van bakkersvrouwen, waarbij jonge gehandicapten in Oe ganda worden opgeleid tot bakker. Dinsdag 2 november; Het Stelle- plankier (Colijnsplaat); De Zand plaat (Ovezande); De Linden ('s-Gravenpolder). Woensdag 3 no vember: De Tweemaster (Goes); De Veste (Tholen). Donderdag 4 november: Juliana van Stolberg- school (Kapelle); De Schalm (Sta- venisse); De Luyster (Sint Philips- land); Het Kompas (Sint Philips- land); Het Kompas (Yerseke); Ko ningin Julianaschool (Sint Philips- land); De Horizon (Rilland); De Wiekslag (Rilland); Ter Tolne (Tholen). Vrijdag 5 november: Prof Dr. Kohnstammschool (Goes); De Regenboog (Tholen). THOLEN - Terwijl de bewoners weg waren, is afgelopen vrijdag ingebro ken in een woning aan de Slabbe- coornweg in Tholen. De bewoners hadden rond 12.30 uur hun huis verlaten. Toen ze 's avonds om 22.00 uur weer thuis kwamen, ontdekten ze de inbraak. Hun hele huis was doorzocht. In het weekeinde was nog niet dui delijk wat er precies is weggeno men. Hans Jager Bruining en Rieneke Sijderius van Stichting De Korenbloem zien achter het onkruid, rotte hout en de uitgemergelde muren een molen met mogelijkheden aan de entree van Kortgene. foto Willem Mieras door Claudia Sondervan MIDDELBURG - De provincie ver nieuwt vanaf maandag 1 novem ber tot en met vrijdag 12 novem ber het asfalt van veel provinciale wegen. Vandaag en morgen wordt de win- terschade aan de N671 Kapelle-We- meldinge aangepakt. Vanaf van daag tot en vrijdag zijn de N289 Kruiningen-Vlakebrug en de N289 bij het Schelde-Rijnkanaal aan de beurt. Morgen, dinsdag, is het werk bij de N289 Krabbendijke-Rilland. Woensdag 10 november overdag staan er afzettingen bij de A256 bij de kruising De Poel in Goes en de N664 's-Heer Arendskerke naar de A58. Die nacht zijn er werken aan de N673 Hansweert-Yerseke en aan de N254 Middelburg-Nieuwdorp. Van woensdag to tot en met vrij dag 12 november zijn de N665 Nis- se-Middelburg en de N666 bij 's-Heerenhoek gestremd. Donderdag 11 november overdag wordt het dek van de N289 Krui ningen-Vlakebrug vernieuwd. Die nacht wordt er geasfalteerd bij de N667 Heinkenszand-'s-Heeren- hoek. De wegdelen blijven zoveel moge lijk toegankelijk. www.DELTA.nl/ZeeuwsGroen I Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. Kijk op vooralle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en C02.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47