Steen loopt rood aan na verlies 321 sport Tafeltennissters SAR Sluis Verrast met spelen met Destatec Hoek in beker tegen Rijsoord 2 Constancia belangrijk In het duel tussen de nummers twee en drie van de ranglijst is RIA W. slagvaardiger. De formatie uit Westdorpe verslaat achtervolger Steen met 2-1. VIERDE KLASSE ZONDAG 16 punten heeft RIA W. nu verzameld. Koploper Jong Ambon heeft er twee meer, Steen staat op twaalf punten. Aanvoerder Ali Eryürük van RIA W. (links) probeert de bal te controleren in een duel met Steen-speler Eddy van den Bosch. foto Peter Nicolai maandag 1 november 2010 TERNEUZEN - Hoek speelt eind de ze maand in de derde ronde van de districtsbeker tegen de reserves van Rijsoord. De topklasser werd zaterdagavond tijdens de loting bij Good Luck in Raamsdonksveer aan het tweede elftal van de Zuid-Hollandse club gekoppeld. In de derde ronde zullen naast Hoek nog vijf Zeeuws-Vlaamse clubs in actie komen. Steen speelt op eigen veld tegen Good Luck, Breskens speelt een uitwedstrijd te gen zondag-tweedeklasser EB OH. Clinge speelt thuis tegen de win naar van Terneuzen- Oostburg, een duel dat vorige week werd af gelast. De winnaar van Bier- vliet-Axel, dat vorige week ook werd afgelast, ontvangt op eigen veld VCK. De loting voor de derde ronde ziet er voor de Zeeuws clubs als volgt uit: Nieuwdorp-TSC, Steen-Good Luck, Jong Ambon-TVC Breda, Hoek-Rijsoord 2, EBOH-Breskens, Clinge-Terneuzen/ Oostburg, Goes-WC'68, Biervliet/Axel- VCK, Zwaluwe-Kloetinge. Speeldatum: weekeinde 27/28 november. door Rogier Veenstra celdrop - VC Vlissingen won gis teren haar derde competitiewed strijd op rij. De ploeg van trainer Roy Hendriksen was in de uitwed strijd tegen Geldrop de terechte winnaar: o-i. Jonathan Constancia en Rico Wit- senburg begonnen op de bank, omdat ze afspraken niet na waren gekomen. Een speler die helemaal niet aanwezig was, was Raymond Wolff Hij is nog altijd herstellen de van een dubbele beenbreuk die hij vorig seizoen opliep in de uit wedstrijd tegen Geldrop. „Ik ben normaal gesproken bij elke wed strijd aanwezig, maar ik wilde niet herinnerd worden aan de zware blessure die ik in Geldrop opliep", zei Wolff die nog steeds hard aan zijn herstel werkt. Vlissingen speelde gisteren een sterke wedstrijd. „De beste van het seizoen", waren de duidelijke woorden van trainer Roy Hendrik sen na afloop van de gewonnen wedstrijd. Vlissingen creëerde, me de door het uitstekende posi tiespel, kans na kans maar doordat niet iedereen het vizier op scherp had staan bleven de doelpunten in de eerste helft uit. Na een uur spe len was het dan eindelijk raak. Jo nathan Constancia, die koud in het veld stond, rondde een mooi opgezette aanval knap af en schoot zo Vlissingen op voor sprong. Dit was tevens de eind stand. Het doelpunt werd op een aparte manier gevierd door Con stancia. „Ik voetbalde op de schoe nen waar Raymond Wolff op speelde toen hij geblesseerd raak te. Toen ik scoorde deed ik er één uit en liet die aan de menigte zien", zei de matchwinner over de impulsieve actie. VC Vlissingen staat door de goede resultaten van de afgelopen maand nu zevende. middelburg - De tafeltennissers van TTC Middelburg zijn na de 6-4-zege op Avanti vrijwel verze kerd van een langer verblijf in de eerste divisie. Bergeijk en US lij ken het kind van de rekening te worden. De Chinees Tan Anran was de gro te man bij de Middelburgers. Hij bleef ongeslagen, al moest hij te gen Martijn Groenewold diep gaan. De met een schouderblessu re kampende John Scott won toch nog twee keer en samen met An ran won hij ook nipt het dubbel spel. William Marinissen verving voor de derde keer de geblesseerde Wouter van der Mark en kreeg te gen Jeroen de Heide zowaar een matchpoint. Hij kon het niet verzil veren. De tafeltennissers van Arnemui- den kunnen de champagne koud zetten. Na de io-o-overwinning op Tegelen staat de vissersploeg in de derde divisie tien punten los van eerste achtervolger Tanaka. SAR, dat in een andere derde divi sie uitkomt dan Arnemuiden, had in en tegen Landgraaf grote moei te met Niek Boymans. Deze Lim burger bleef ongeslagen. De weer fitte Dennis Verdurmen en Simo- ne de Klerk wonnen wel hun twee andere partijen. )ohan 't Hooft bracht het vijfde punt bin nen. De vrouwen van SAR, die uitko men in de tweede divisie, hadden zoals verwacht geen enkele moeite met Destatec: o-io. Anja d'Hondt, Chantal Remorie en Liselotte Fas- saert bleven alledrie ongeslagen. Als de speelsters uit Kloosterzande in de resterende drie wedstrijden geen gekke dingen doen, spelen ze ook volgend seizoen weer in de tweede divisie. door Eddy van der Hooft terneuzen - Het was gisteren geen beste dag voor de koplopers in de vijfde klasse A van het zondagvoet bal. Koploper IJzendijke verloor met 0-1 van Sluis en Corn Boys kwam op bezoek bij SDO'63 niet verder dan een 1-1-gelijkspel. Philippine, dat met 3-0 van Groe- de won, was zodoende de lachen de derde. In de onderste regionen was er opnieuw een zege voor Vo gelwaarde. Dit keer werdKoe wacht met 2-3 verslagen. IJzendijke-Sluis 0-1 (0-1): IJzendij ke begon te tam aan de topper te gen Sluis en werd na een half uur ook verdiend op een 0-1-achter- stand gezet door een doelpunt van Coen Quaak. De koploper schrok daarna wakker en zocht vervol gens voortdurend de aanval. De anders zo doeltreffende aanval vond echter in Edwin Verschaeve een te grote sta-in-de-weg. Kort voor het eind kreeg de doelman van Sluis hulp van de paal toen Lo- dewijk van Keeken van elf meter mocht uithalen. Met die gemiste strafschop vervloog meteen de hoop op een gelijkspel: 0-1. SDO'63-Corn Boys 1-1 (0-1): Corn Boys had in het begin van de wed strijd een overwicht en leek in de derde minuut al op rozen te zitten toen Wessel Klaassens voor 0-1 kon zorgen. Daarna vergisten de Sassenaren zich echter in de veer kracht van SDO, dat steeds beter in de wedstrijd kwam en kort na de hervatting de stand ook weer in evenwicht kon brengen via Ruud van Driessche. In de reste rende minuten kon het duel alle kanten op. Joris Neyt (Corn Boys) was met een schot op de lat nog het dichtst bij de winnende goal. Philippine-Groede 3-0 (1-0): In de strijd om de bovenste plaatsen omzeilde Philippine een lastige klip in de thuiswedstrijd tegen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 40