Zes cd's Rasvertelster Coba Kuus en boluskoekjes eeuw dapper stand Fietspompen doelwit van baldadige dief Vernielingen aan auto's en fietsen Crescendo stelt jaarconcert uit DELTA Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. Kijk op voor alle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en C02. maandag 1 november 2010 Het kwartet Ambras uit Zeeus-Vlaanderen heeft zes cd's op zijn naam staan: 't Wier tijd (1996), Hé ja, dat ken ik (1997), 'k èn beet (2000), Tot Botskes (2005) en Nie Jaogen (2010). Sankie Koster is een rasvertelster. Binnen het Theater Chantant brengt zij cabaret, soms serieus dan weer kolderiek. In 2008 won zij de eerste prijs met de liedtekst 'Zudder van ier nest' in de wedstrijd Zing Zeeuws, Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst voor officiële optredens een be roep kan doen op gastmuzikanten. Zo ook voor dit jubileumconcert. „We hebben er bewust voor geko zen dit optreden in de kerk te ge ven in plaats van in het dorpshuis. Dit heeft wat meer stijl en voor het publiek is de akoestiek uitste kend. Om onszelf als muzikanten te kunnen horen spelen, hebben we wel veel werk moeten verrich ten met vloerbedekking en akoesti sche schermen", vertelt De Vlie ger. Het fanfarekorps manifesteer de zich met een verrassend con cert onder leiding van dirigent leroen van der Hoffi Zijn echtgeno te Ems Teychiné bekleedt het voor- 'Itterschap van Con Amore en zij elt de dwarsfluit binnen het ^">nkzij hun contacten in GOES de muziekwereld konden wij ook enkele mooie solisten inzetten", zegt de secretaris. Die solisten wa ren zangeres Veronique Hofman en zanger/toetsenist Jos van der Hoff, een broer van de dirigent. Het korps had wegens het eeuw feest enkele opmerkelijke muziek stukken cadeau gekregen, onder meer Tango en Ready to begin again van het componistenduo Lei der en Stoller. Con. Amore kreeg die bladmuziek van nazaat Peter Stoller onder voorwaarde dat hij een geluidsname van de uitvoe ring in Noordgouwe mag ontvan gen. „Die opname krijgt hij in ge luid én beeld, want we hebben ook een dvd laten maken. Dat is leuk voor over honderd jaar", vindt De Vlieger. De politie heeft zondag om 3.00 uur een 18-jarige Goesenaar op de Beestenmarkt in zijn woonplaats aangehouden. De man had, onder invloed van alcohol, in een baldadi ge bui van vier fietsen de fiets pomp weggenomen. De politie be trapte hem met de fietspompen in zijn hand. Twee pompen zijn on dertussen terug bij de eigenaars. De politie hoopt nog in contact te komen met de eigenaars van de an dere twee pompen. MIDDELBURG Op de parkeerplaats van de Mortie reboulevard in Middelburg werden zaterdagavond vernielingen aange richt aan twee auto's en twee fiet sen. Van één van de auto's waren ruiten en spiegels vernield en er za ten deuken in het dak en in een van de portieren. Diverse goederen uit de auto lagen verspreid over het terrein. De andere auto en de twee fietsen hadden eveneens diverse vernielingen opgelopen. Er zijn geen schadebedragen bekend. DREISCHOR DREISCHOR - Het bestuur van mu ziekvereniging Crescendo uit Dreischor heeft besloten het op za terdag 6 november gepland staan de jaarconcert uit te stellen tot een nog nader te bepalen datum. Dit be sluit is genomen wegens het over lijden van secretaris Cor .van Dix- hoorn (79) van deze muziekvereni ging. Van Dixhoorn trad op zijn 15e jaar toe als lid van Crescendo en bekleedde vanaf zijn 21ste de functie van secretaris. Die taak heeft hij tot zijn dood toe vervuld. foto's Dirk-Jan Cjeltema Kwartet Ambras met Rob van Bellen, Jos Neve, Piet Scheerders en Hans van Bellen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 19