zeeland 119 Zandkreekscouts Goesenaar in beroep in wietzaak 1,00 Middelburger begint nachtmarkt op internet Unieke inruil-actie LEOLUX! Egels verhuisd voor werk aan de weg RECLAME 4 kaiserbroodjes Voorzitter Marc Beerens van de Zandkreekgroep „Waar ik de meeste moeite mee heb, zijn de ratten. Iemand trok laatst een lade open en er sprongen er twee uit. Ze vreten zich een weg door de vloer." foto Willem Mieras MIDDELBURG - Edward Dekker uit Middelburg is op internet een nachtwinkel begonnen. Via www.nachtmarkt.info biedt hij te gen reguliere prijzen bier, wijn, fris, chips, snoep en sigaretten aan. Hij koopt de spullen bij de groot handel, waardoor de prijzen over eenkomen met die in 'gewone' winkels. De spullen heeft hij thuis opgeslagen. Dekker biedt ook zelf gemaakte maaltijden aan. Per bestelling wordt 2,50 euro be zorgkosten in rekening gebracht. Bestellingen kunnen op elk mo ment van de dag geplaatst worden. De bezorgtijden zijn op vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 02.00 uur en op de andere dagen van 14.00 tot 24.00 uur. Dekker bezorgt op heel Walcheren, in Middelburg binnen een uur, op de rest van Walcheren binnen twee uur. www.nachtmarkt.info Wij willen ALLE a-merk fauteuil- en bankbezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie: Op dit moment kunt u de nieu\yste Leolux-collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen! Wanneer u voor 5 december een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw 'inruil'meubel per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw fauteuil 150 euro korting, bij een 2-zitter 300 euro korting, enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw 'oude' meubel krijgt een 2e leven bij goede doelen: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersweg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl OOST-SOUBURG - De Bermweg in Oost-Souburg wordt opnieuw in gericht. Maar in de berm doemt een probleem op: egels. Omwonenden hebben de gemeen te gewaarschuwd dat de beestjes de groenstrook gebruiken voor hun winterslaap. De gemeente heeft deskundigen geraadpleegd: een ecologisch adviesbureau en Vo gel- en egelopvang De Mikke in Middelburg. Die hebben aangera den om de beplanting in de berm nu weg te halen. Daardoor wordt de groenstrook ongeschikt als win terverblijf. Een deskundige gaat helpen bij het weghalen van de be planting. Egels die dan worden ge vonden, worden gevangen en in veiligheid gebracht. Ze worden naar andere plantsoenen gebracht, zodat ze toch hun winterslaap kun nen houden. Jonge egels worden opgevangen bij De Mikke. DEN HAAG - Een 31-jarige Goese naar heeft gisteren in hoger be roep bij het Haagse gerechtshof zijn veroordeling wegens hennep teelt aangevochten. De Middelburgse politierechter had hem tot 180 uur werkstraf en anderhalve maand voorwaardelij ke celstraf veroordeeld voor de 2,3 kilo hennep en 146 planten die juni 2007 in een loods aan de Ha venstraat in Colijnsplaat waren aangetroffen. De Goesenaar was een van de twee huurders van die loods. Hij geeft de schuld aan de medehuur der, die een bekende is van justi tie. Zelf had de Goesenaar de loods alleen maar nodig om meu belen te kunnen verhandelen via internet, zo houdt hij vol. De Goes- senaar had nog geen strafblad op het gebied van hennepteelt of han del in softdrugs, in tegenstelling tot de medehuurder. De advocaat van de Goesenaar, mr. H. Mink, vroeg gisteren vrijspraak voor zijn cliënt. Hofaanklager W. van Fessem wil dat het hof dezelfde straf oplegt als de politierechter in Middelburg had gedaan. De medehuurder zou tot drie maanden cel zijn veroor deeld voor dit feit en andere delic ten. Uitspraak 10 november. vrijdag en zaterdag: Brood- en banketbakkerij Opril Grote Markt 4 J.D. van Mellestraat 32 Goes «tel. (0113)21 5614 UW WARME BAKKER Natuurorganisaties hebben een nieu we website met filmpjes. www.pzc.nl/buutekieke 1Jamin keert terug in nieuw pand. 2. Stadskantoor Goes was erg duur. 3. Herder Pille vreest voor de kudde. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl vrijdag 29 oktober 2010 B Het graafwerk voor de fundering van het nieuwe scoutinggebouw aan de Havenweg is gisterenbegonnen; de contouren tekenen zich- af. Kanaalstraat 44 Oost-Souburg Tel. 0118 471777 www.avaelectro.nl OPENINGSTIJDEN: Dinsdag - vrijdag: 9.00 - 12.30 en 13.30 - 18.00 uur Donderdag koopavond: 19.00 - 21.00 uur j Zaterdag: 9.00 - 17.00 uuf

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45