13 anders 19 Middelburger begint 'nachtmarkt' op internet Unieke inruil-actie LEOLUX! Evensong in de Sint jacobskerk Memoriawandeltocht vanaf Polderhuis Fietster (79) overlijdt enkele weken na val Jubileumconcert Capella Veerensis TheaterwandeSIng van Terra Maris vrijdag 29 oktober 2010 f f fy| plaatsen, hopen B en W en l'Es- caut de meeste klachten van om wonenden te kunnen wegnemen. Het aangepaste plan gaat niet op nieuw de bezwaarprocedure in. Wel wordt het voorgelegd aan de raadscommissie Ruimtelijke Ont wikkeling en vervolgens aan de ge meenteraad. Het bouwblok E is het enige on derdeel in het herstructurerings plan Groote Markt waar omwo- - nenden en andere betrokkenen moeite mee hebben. Toch kan het niet zomaar geschrapt worden. Het appartementencomplex zorgt ervoor dat het totaalplan finan cieel haalbaar wordt. Wij willen ALLE a-merk fauteuil- en bankbezitters op de hoogte brengen van een opmerkelijke actie: Op dit moment kunt u de nieuwste Leolux-collectie bewonderen, profiteren van een mooie korting én een goed doel steunen! Wanneer u voor 5 december een nieuw Leolux model aanschaft krijgt u voor uw 'inruil'meubel per zitplek 150 euro retour. Dus, bij inruil van uw fauteuil 150 euro korting, bij een 2-zitter 300 euro korting, enz. tot een maximum van 10% van uw nieuwe aankoop. Uw 'oude' meubel krijgt een 2e leven bij goede doelen: Leolux zorgt voor het bij u thuis ophalen en de distributie. Voor alle verdere informatie verwijzen wij u graag naar de Jonge Hoek van Dijke in BinnenUit, Schouwersweg 7 Heinkenszand, 0113 561482. www.binnenuit.nl Het hoogste punt van het complex blijft ook na de aanpassing van het plan 13 meter. foto Lex de Meester VLISSINGEN In de Vlissingse Sint Jacobskerk wordt zondag een Evensong - vol gens Anglicaans model - gehou den. Pastor Ed Visser gaat voor. De Evensingers', met Jos Vogel aan het orgel, verzorgen de liturgische zang. De kerk is open vanaf 16.30 uur en de dienst die drie kwartier duurt, begint om 17.00 uur. WESTKAPELLE Het Polderhuis en wandelsportver eniging De Vrolijke Tippelaars hou den zaterdag de Memoria wandel tocht. Er zijn routes uitgezet van 7, 15, 25 en 35 kilometer. De wande ling voert langs bunkers en histori sche plaatsen die betrekking heb ben op de Tweede Wereldoorlog. De tocht begint vanaf 9.00 uur bij Polderhuis in Westkapelle. v GOES Een 79-jarige vrouw uit 's-Graven- polder, die op 11 oktober met haar fiets ten val kwam in Goes, is over leden aan de gevolgen van het on geluk. De vrouw was gewond ge raakt aan haar hoofd en naar het ziekenhuis in Goes gebracht. Aan vankelijk leek het redelijk te gaan. Hersenletsel leidde echter tot bloe dingen, waardoor de vrouw in co ma raakte en overleed. door Carla van de Merbel MIDDELBURG - Edward Dekker uit Middelburg is op internet een nachtwinkel begonnen. Via www.nachtmarkt.info biedt hij te gen reguliere prijzen bier, wijn, fris, chips, snoep en sigaretten aan. Hij koopt de spullen bij de groot handel, waardoor de prijzen over eenkomen met die in 'gewone' winkels. De spullen heeft hij thuis opgeslagen. Dekker biedt ook zelf gemaakte maaltijden aan. Per bestelling worden 2,50 euro be zorgkosten in rekening gebracht. Bestellingen kunnen op elk mo mentvan de dag geplaatst worden. ,„<V Opslag voor bedrijf en particulier Middelburg 0118-613713 www.city-store.nl SEROOSKERKE Capella Veerensis geeft morgen in het kader van het 65-jarig bestaan een jubileumconcert in de Kleine kerk in Veere. Op het programma staan delen uit werken van Sam- martinï, Puccini en Johann Strauss. Medewerking verlenen bassist Peter Wondergem, pianiste Iryna Zhinkina en de Trombonata's. Het concert begint om 20.00 uur. OOSTKAPELLE Tijdens de Nacht van de nacht houdt Terra Maris morgen in Oost- kapelle de theaterwandeling 'Klei ne verbeeldingen en stille klanken' van 20.00 tot 21.30. Rob Maaskant verzorgt met zijn gezelschap Het Bedrijf v/h een akoestisch klanken spel met onder meer klankschalen, waterdrums en snaarinstrumen ten. De wandeling is in de Mante ling van Walcheren bij Terra Maris. REPARATIE De bezorgtijden zijn op vrijdag en zaterdag van 14.00 tot 02.00 uur en op de andere dagen van 14.00 tot 24.00 uur. Dekker bezorgt op heel Walcheren, in Middelburg binnen een uur, op de rest van Walcheren binnen twee uur. Dekker wilde vorig jaar een 'echte' avondwinkel beginnen in Middel burg. Zijn plan daartoe in de Zus terstraat strandde wegens bezwa ren van omwonenden. Ook een andere locatie ging niet door. Het plan is nog niet helemaal van de baan, zegt Dekker. „Maar ik pro beer het eerst via internet." Q www.nachtmarkt.info p Kanaalstraat 44 Oost-Souburg www.avaelectro.nl Tel. 0118 471777 OPENINGSTIJDEN: Dinsdag - vrijdag: 9.00 - 12.30 en 13.30 - 18.00 uur Donderdag koopavond: 19.00 - 21.00 uur Zaterdag: 9.00 - 17.00-uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21