effeweg.nl Juridische bijters met 20 lam Zaalvoetbaltitel Terneuzen voor Stelle Het eerste gesprek met Letsel- verhalen is altijd gratis. Als blijkt dat beide partijen met elkaar verder willen, treedt het stappen plan in werking. In een aantal ses sies wordt in kaart gebracht wat er is gebeurd, wie ervoor aansprake lijk is, wat de gemaakte kosten zijn en wat een billijke schadevergoe ding is. Doel is het letselschade slachtoffer financieel schadeloos te stellen. Ook voor werkgevers kan Letselverhalen veel betekenen. Baaijens: „Veel werkgevers realise ren zich vaak niet dat ze door de aansprakelijke partij gecompen- OF WAT DACHT U VAN: Kijk op wv/vi.afft weg nl of bel 0529 - 46 96 67 supervoordelige busreizen LETSELVERHALEN Twee jonge juridische talenten uit Terneuzen helpen Letselverhalen in feiten en cijfers BUSREIS BERLIJN EN POLEN KERSTREIS BOEDAPEST donderdag 28 oktober 2010 Inclusief: 7 hotelovernachtingen, 7x ontbijt, 6x diner, lx 4-gangen kerstdiner, stadsrondrit Boedapest o.l.v. gids, afscheidsdiner en vervoer per Comfort Class touringcar 3 dagen Kerstmarkt Hannover,.v.a. €139,- 5 dagen Kerst in Vlaanderenv.a. €359,- Vermeld nu bij boeking de boekcode en u maakt kans op een stedentrip! Effe Weg, Postbus 23, 7710 AA Nieuwleusen. Alle fouten voorbehouden. Prijzen zijn vanaf en per persoon, excl. €15,- per boeking. terneuzen - Christelijke basis school De Stelle uit Terneuzen ver overde gisteren de gemeentelijke zaalvoetbaltitel voor basisscholen. Tot de finale had De Stelle genoeg aan de uit Robin (groep 8) en Ce- lal (groep 7) bestaande voorhoede. In de finale tegen De Komme uit Biervliet konden die twee spelers nauwelijks worden gewisseld en moest ook keeper Nick (groep 8) stevig aan de bak. Omdat Nick niet in een prachtige truc trapte - speler doet alsof hij een vrije trap neemt, maar rent snel naar voren, krijgt de bal en vuurt op doel - bleef De Komme steken op 3-2. De Stelle had de hal ve finale nog vrij makkelijk met 7-2 gewonnen van De Torenberg uit Zaamslag. De Komme had al een spannende pot achter de rug tegen de dorpsge noten van De Maatjes, de kam pioen van vorig jaar. De Komme trok uiteindelijk met 2-1 aan het Jennifer Baaijens: „Zeeland is in langste eind in de Biervlietse dorpsderby, uitgevochten voor fa natiek meelevende supporters uit beide kampen. De Maatjes moest genoegen ne men met de troostfinale tegen De Torenberg, waarin het team met 2-0 aan het langste eind trok. Het zaalvoetbalkampioenschap voor basisscholen tijdens de herfstva kantie is op poten gezet door Sportpunt Terneuzen. O Eerste en enige gespecialiseerde belangenbehartiger voor letsel schadeslachtoffers in Zeeland. Opgericht in maart 2010. Sindsdien wordt gewerkt aan tien tallen letselschadezaken. Richt zich op heel Nederland. Letselverhalen kan zowel door par ticulieren als werkgevers inge schakeld worden. In de meeste gevallen wordt aan sprakelijkheid erkend en wordt de rechter niet ingeschakeld. www.letselverhalen.nl foto Mark Neelemans Een aanvaller van De Stelle snelt naar het doel. door Sheila van Doorsselaer T ennifer Baaijens (29) en Wout I Kolijn (27) uit Terneuzen vul- I len een Zeeuws-Vlaams juri- disch gat in de markt met Let selverhalen; het eerste en enige kantoor in Zeeuws-Vlaanderen dat gespecialiseerd is in juridische hulp en begeleiding bij letselscha de. Ze zijn genomineerd voor de Boost 2010. Wie door toedoen van een ander blijvend letsel oploopt door bij voorbeeld een verkeers- of arbeids ongeval, een beroepsziekte, mis drijf of medische fout krijgt op li chamelijk en emotioneel gebied al genoeg voor de kiezen. Daarnaast zijn er financiële gevolgen: daling van inkomen, mogelijk een aanpas sing aan de woning of kosten voor allerlei hulpmiddelen. Werkgevers worden geconfronteerd met niet- inzetbaar personeel, terwijl pre mies en loon- en andere kosten wel doorlopen. Letselverhalen is gespecialiseerd in de afhandeling van dergelijke zaken. De twee com pagnons gaan zowel letterlijk als fi guurlijk 'verhaal halen' en zorgen ervoor dat hun cliënten zo volle dig mogelijk financieel worden ge compenseerd. „Behalve onze cliënten zijn ook tussenpersonen van verzekeraars in de streek erg blij met ons", zegt Baaijens. „Voorheen wisten ze niet goed waar ze hun klanten naartoe moesten sturen en het was sowie so vaak buiten de provincie. Nu hoeft dat niet meer. Zeeuws-Vla mingen kunnen nu dicht bij huis terecht voor gedegen hulp." Letselverhalen vindt meestentijds de verzekeraar van de aansprakelij ke partij tegenover zich. In het me- Deze rubriek belicht Zeeuws-Vlaam- se bedrijven die een product maken of service leveren waarmee zij (in ternationale faam verworven heb ben, maar waarvan lang niet altijd bekend is dat ze in Zeeuws-Vlaande ren gevestigd zijn. Vandaag: Letselverhalen. rendeel van de gevallen wordt een akkoord bereikt, maar af en toe is een gang naar de rechter noodzake lijk. Wat dat betreft kunnen Baai jens en Kolijn terugvallen op de proceservaring van Lensen Advoca ten, waarmee Letselverhalen een strategische samenwerkingsover eenkomst heeft. De band met de cliënten is voor Baaijens heel belangrijk. „Voorop staat dat we vooral heel goed luiste ren naar mensen die onze hulp in schakelen. We nemen echt de tijd voor hen. Dat mensen hun ver haal kwijt kunnen en weten dat er serieus voor hun belangen wordt opgekomen, is erg belangrijk. Wij nemen onze cliënten een heleboel zorgen uit handen, zodat zij zich helemaal kunnen richten op een zo snel en volledig mogelijk her stel." JJoekcode: Inclusief: Vertrek op: 22 december 4 dagen Praag Vertrek op: 26 november, 3, 10,17 december 4 dagen Berlijn Vertrek op: 28 november, 5,12,19 december 4 dagen Parijs Wertrek op: 3, 10, 17 december v.a. 99,- v.a. €109,- v.a. €119,- Eén van de mooiste steden van Europa! Bekijk tijdens een stadsrondrit de Kettingbrug, het Vissersbastion en bezoek een kerstmarkt. Maak een natuurrondrit door de Donauknie en het Donaudal. Ca mee naar Gödöllö waar we slot Grassalkovich bezoeken. Breng ook een bezoek aan het grootste openluchtmuseum van Hongarije. 4 hotelovernachtingen, 4x ontbijtbuffet, 4x dinerbuffet en vervoer per I Tourist Class touringcar Maak kennis met Berlijn en het onbekende Polen! Ga mee met de stadsrondrit door Berlijn langs bezienswaardigheden. Bekijk o.a. de Brandenburger Tor en de Gedachtniskirche. Ook is er de gelegenheid om een boottocht te maken over de Spree. Maak een stads wandeling door Frankfurt an der Oder en de Poolse stad Slubice. Breng ook een bezoek aan slot Sanssouci.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58