Dvsrlailsn Wil Mansour Piet Voskamp 3 2 I familieberichten donderdag 28 oktober 2010 (Il6nsBnlinq.nl In het huis mijns Vaders zijn vele woningen - anders zou Ik het u gezegd hebben - want Ik ga heen om u plaats te bereiden; Johannes 142 Diepbedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overoma Everdina Christina Dek - Eckhardt gehuwd geweest met Jan Dek, overleden 27 juli 1981 Kruiningen, 2 januari 1918 Yerseke, 26 oktober 2010 Kruiningen: Henk en Annie Dek - Dek Anita en Ed Diana en Edwin Janet en Edwin Walsoorden: Eddy Dek Yerseke: Cor en Marian Dek - van de Vrede Marleen en Willem Julian Lewedorp: Wilna Dek en Jan de Buck Rowenda en Peter Xavera en Eiwin en achterkleinkinderen Yerseke, zorgcentrum Moerzicht Correspondentieadres: Fam. H.E. Dek Berghoekstraat 27 4416 BJ Kruiningen De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt zaterdag 30 oktober om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Hansweertsestraat- weg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar al die medewerkers en vrijwilligers van Moerzicht te Yerseke, woning 75, die haar op respectvolle en liefdevolle wijze hebben begeleid en verzorgd. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen heeft, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Lieve Oma, Wij waren je lust en je leven Maar er is je geen tijd meer gegeven Je streed vol moed en kracht Lieve oma, rust zacht Mandy, Shirley, Edwin, Sem Dylan, Senna, Levi Stef Kira Esmée, Démi, Finn Xander, Yasmine Heden overleed zacht en kalm.onze altijd zorgzame sdefmoeder, lieve oma en tante Maria Jacoba Leenpoel - Verburg sinds 4 november 1989 weduwe van Marinus Leenpoel in de zeer hoge leeftijd van 99 jaar. Kamperland: W.C. Leenpoel (in herinnering) L. Leenpoel - de Waard Kamperland: D. Harinck - Leenpoel A. Harinck Klein- en achterkleinkinderen Wij danken het verzorgend personeel en de vrijwilligers van Zorgcentrum Cleijenborch voor de- jarenlange liefdevolle verzorging. 26 oktober 2010 Zorgcentrum Cleijenborch, Colijnsplaat Correspondentieadres: Heer Janszdorp 17, 4493 EA Kamperland De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op dinsdag 2 november om 11:15 uur in het jeugdgebouw van kerkgebouw "De Ark", Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal om ongeveer 12:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie té condoleren in voornoemd jeugdgebouw. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief Fè: zenden, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden is toch nog onverwachts overleden Abraham Maljaars 24 februari 1921 26 oktober 2010 Vlissingen: Hilda Maljaars-Kampers Oostkapelle: Lia Jobse-Maljaars Wim Jobse Wissenkerke: Liselot en Jochen Utrecht: Martijn Vlissingen: Ella Haak John Krauwel Lelystad: Erik Haak Karin Blokker Allyneke We bedanken het personeel van Ter Reede woning 3 voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Noordweg 60a 4356 ED Oostkapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 30 oktober van 10.00 - 10.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsdienst, waarin zal voorgaan ds. N.J. Dekker, zal aansluitend worden gehouden om 10.45 uur in het uitvaartcentrum, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Moerbei", Dorpsstraat 52 te Oostkapelle. Na stap na stap niet meer weten is overleden mijn broer en onze oom Abraham Maljaars op de leeftijd van 89 jaar. Ad Maljaars Neven en nichten Oostkapelle, 26 oktober 2010 Verdrietig zijn wij, doch met dankbare herinneringen, om het overlijden van onze zwager en oom Abraham Maljaars J. de Buck-Wondergem t J. de Buck t Jac. Wondergem t Suus Wondergem-Leenhouts Neven en nichten Vlissingen, 26 oktober 2010 Plotseling is overleden onze lieve meelevende buurvrouw Houtekamer Satter Wolferen Lipman Servaas Bruinisse 27 Oktober Altijd optimistisch, nooit klagend Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Mina de Ronde Heinenoord, 15-02-1926 f Vlissingen, 25-10-2010 Jeanette en Paul Thomas-van Pelt Ronald, Rik, Tim Michel en Danielle, Duncan, Mo Araceli en Jogchem, Rowin Paul Johan en Annemarie van Pelt Joost Roel en Christel Sjoerd Anouk Henk en Anneke van Pelt Simone en Nico Wouter Sander Schutterijstraat 169, 4381 GN Vlissingen Ma is thuis. Er is daar gelegenheid om afscheid van haar te nemen op zaterdag 30 oktober van 10.00 tot 10.45 uur. De afscheidsdienst zal aansluitend om 11.30 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen worden gehouden. Hierna zullen wij haar begeleiden naar de Noorderbegraafplaats aan de President Rooseveltlaan, waar omstreeks 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop willen we nog even samenzijn in bovengenoemde kerk. Lieve Oma, Ondanks het verdriet zijn we blij dat we tot het einde met je hebben mogen lachen. Bedankt, Joost, Roel en Christel, Sjoerd, Anouk Tot ons groot verdriet is plotseling overleden onze geliefde broer en zwager Cornells Pieter Schwartz echtgenoot van C.M. van Oosten 23 mei 1929 24 oktober 2010 A. Schwartz J. Schwartz J.H.F. Schwartz N.J. Schwartz-van derTuyn M.D. Schwartz J.N. Schwartz-Wolfert P.M. Schwarz Tot onze droefheid is overleden onze altijd meelevende leermeester en vriend Piet Voskamp Wij wensen en bidden mevrouw Voskamp en de (klein)- kinderen sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. Ary en Martina Joosse Wim Sarita Corrie Leanne Janneke Linda Meliskerke, oktober 2010 Tot ons kwam het droevige bericht dat is overleden Piet Voskamp oprichter en oud-eigenaar van Rijwielhandel Piet Voskamp We wensen mevrouw Voskamp en de (klein)kinderen sterkte toe in deze moeilijke dagen. dir. Ary Joosse en medewerkers Middelburg, oktober 2010 l.v.m. dit overlijden is onze winkel D.V. a.s. vrijdag 29 oktober de gehele dag GESLOTEN.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34