mm ■Ét üi/arJadsiJ Paulina Adriana de Kok-Lavooy 28 familieberichten dinsdag 26 oktober 2010 (H0nsenlinq.nl Diepbedroefd geven wij u kennis dat, door de HEERE op Zijn tijd en wijze, in de hope des eeuwigen levens van ons is weggenomen onze innig geliefde en zeer zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Marina Boogert-Hoogerland sinds 9 augustus 1972 weduwe van Frans Boogert in de leeftijd van 79 jaar. Sterke de Heere ons in dit zware verlies. 's-Gravenpolder: Trudie en Aart Aarnoutse-Boogert Arno en Renata Marinette en Edwin, Amy, Rowdy Krabbendijke: Kees en Cobie Boogert-de Hamer Francien en Wim, Koen, Mathilde Ardjan en Lydia Frans en Gré, facolien, Stefan, Frans-fan Nelleke en Chiel, Damian Marianne en Arjan Gertrude en Arjen, Arco, Rhodé Hanneke en Corjan Jan-Joost Linda Elise Berdien jolanda Con ja jacqueline 's-Gravenpolder: Els en Kees Lamain-Boogert Marjolèn en Cor, Jordan, Ashley An twin enCarola Judith en Wilbert Francinda 's-Gravenpolder: Heleen en Frank Bouwens-Boogert Corné Marinka Nelline Fréderieke Onze dank gaat int naar het verzorgend en verplegend personeel van het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te. Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. 24 oktober 2010 Provincialeweg 9 4431 NA 's-Gravenpolder Onze moeder en oma is thuis opgebaard, alwaar D.V. donderdag 28 oktober van 19.30-20.30 uur gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. zaterdag 30 oktober om 10.30 uur in de Elimkerk, Langeweg 61 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geloofd zij God met diepst ontzag; Hij overlaadt ons dag aan dag, met Zijne gunstbewijzen. (Psalm 68:10) Verdrietig zijn wij, maar ook dankbaar dat zij zo lang bij ons was, nu na een periode van afnemende krachten en gedachten rustig is ingeslapen onze moeder, schoon moeder, oma en "ouwe"oma Elizabeth Janna van den Driest-Geldof weduwe van Marinus van den Driest in de leeftijd van 94 jaar. Biezelinge: Rinus en Winnie van den Driest-Lampert Jessica en Jan fens, fort Stefanie en Martin Veerle, Menno Middelburg: Jan van den Driest Sonja en Martin Ophélie Anita en Niels Fay Jolanda en Anton Victoria Kruiningen, 24 oktober 2010 "Hof Cruninghe" Correspondentieadres: Oude Havenstraat 17,4421 HZ Biezelinge De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden donderdag 28 oktober om 13.30 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de afscheidsdienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in Gemeenschapscentrum "Couburg" gelegenheid tot condoleren. Wij willen iedereen van "Hof Cruningheen "Sweifrust bedanken voor de liefdevolle verzorging en aandacht die aan onze moeder en oma is gegeven. Oma van den Driest Rust zacht Sluiskil: Sonja van den Driest, Martin Ophélie Goes: Anita van den Driest, Niels Fay Sint Maartensdijk: Jolanda van den Driest," Anton Victoria Vol liefde ...omringd door de hele familie waar zij zoveel van hield, is toch nog onverwachts de liefste die wij hadden, uit onze handen kalm en zacht heen gegaan. Niet alleen mijn vrouw maar ook mijn maatje. Niet alleen onze moeder en schoonmoeder maar ook onze steun en toeverlaat. Niet gewoon onze oma maar onze onvergetelijke super oma. Sonja Gularek-Verdam Vries 1 februari 1948 Nieuw en Sint Joosland 22 oktober 2010 Wolf Gularek Ursula en Wim Marcel en Peggy Stephanie Jeroen Sanne Jelle Correspondentieadres: Hoge Stelle 36 4339 AR Nieuw en Sint Joosland De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een bijzonder woord van dank aan iedereen die heeft bij gedragen aan haar medische verzorging. Met droefheid hebben we kennis genomen van het veel te jong overlijden van onze lieve zusschoonzus en tante Sonja Gularek-Verdam Dankbaar zijn we dat we mochten delen in haar liefde, warmte, humor, zorgzaamheid en gezelligheid. Wat was ze een geweldige zus, moeder en echtgenote. We zullen haar vreselijk missen. Wij wensen Wolf, Ursula en Wim, Marcel en Peggy, Stephanie, Jeroen, Sanne en Jelle, heel veel liefs en sterkte toe. Roelof Yvonne en Henk Mimi en Theo Wytse en Liesbet Jan en Christa neven en nichten Lieve Sonja Gularek voor altijd in mijn hart. Rust zacht. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw M. van Houte Zij was jarenlang lid van ons bestuur. Wij wensen kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Leden en bestuur A.N.B.O. Rilland Canada t 23-10-2010 ★21-07-1913 Namens de familie Lavooy, Kapelle Lina Eversdijk-Lavooy Enige Kennisgeving- Intens verdrietig geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zoon Robert Jan Lahr Rob A Vlissingen 24 september 1966 t Vlissingen 19 oktober 2010 Zijn diepbedroefde moeder L.C. van Halteren Correspondentieadres: Vrijdomweg 14 4382 BB Vlissingen De begrafenis heeft in besloten plaatsgevonden. Lieve Oma, Optimistisch tot het laatst Niet moeilijk maken voor je naasten Gesloopt van al je krachten Bleef je op betere dagen wachten Wij waren jouw lust en leven Maar er is je geen tijd meer gegeven Je streed vol moed en kracht Lieve oma, rust zacht Liefs Steffie Nog volop in het leven staand, is onverwacht overleden onze lieve ma, bijzondere oma en omi Prina Maas-Vreeke echtgenote van Johannes Maas 11995 op de mooie leeftijd van 97 jaar Vlissingen: J.M. van Rooijen-Maas - J. van Rooijen Sander Maarten Sabine en Anders Mats Veere: M.J.C. Toutenhoofd-Maas J. Toutenhoofd Hans en Irem Evelien en Gerda Vlissingen, 20 oktober 2010 De begrafenis heeft op 25 oktober 2010 in besloten kring plaatsgevonden op de algemene begraafplaats in Domburg. Correspondentieadres: Singel 288, 4381 VL Vlissingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 68