vinden B tuten ét, GITAAR WORKSHOP 15 Bwuwk zaterdag 30 OKTOBER 2010 MUZIEKCENTRUM MIDDELBURG tk ben 70 een wUvfcei weer uit m.m.v. Joost Vergoossen ex Kayak, Ilse de lange dinsdag 26 oktober 2010 Lekker met vriendin shoppen? Davie (24) uit Middelburg ziet dat absoluut niet zitten. In een zijstraatje van de grotere winkelstraat Langeviele staat hij te wachten tegen een muurtje. Naast hem kwijlt een hond rustig op de tegels. „Die is van mijn vriendin. Ik let op 'm omdat zij kleding aan het passen is", legt hij uit. Davie staat liever niet voor pashokjes te wachten tot zijn liefje in de zoveelste outfit naar buiten komt. Hij vult aan: „Tja, je weet hoe vrouwen zijn." Ook als de Middelburger alleen de stad ingaat winkelt hij het liefst zo snel mogelijk. „Negen van de tien keer ga ik alleen en ben ik zo een winkel weer uit." Davie ziet zichzelf dan ook meer als een machoman dan een metroman,... alhoewel? „ïk denk dat ik een beetje van beiden heb, maar ik neig meer naar de machoman." Dat Davie voor de gulden 'macho-metro middenweg' kiest wordt snel duidelijk „Als ik had geweten dat ik geïnterviewd en gefotografeerd zou worden had ik wel wat anders aangetrokken", bekent hij. workshops om 13 uur en 15 uur Line 6 Variax en effects presentatie leerzaam voor beginners en gevorderden - akoestische piano's vleugels - keyboards digitale piano's - akoestische elektrische gitaren - blaas percussie instrumenten - versterkers effect apparatuur - bladmuziek accessoires

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 61