Colofon Jan Peter Bisdom Dii/ikbsiuiPjriP, Maria Stephania Eugenia Fruijtier Heieen Vermeer Ad Mathilda Wisse kpetand Uitvaart Zorg Heieen Vermeer mrt 0 (Tlenseniinq.nl maandag 25 oktober 2010 familieberichten 21 Veel bloemisten maken bloemwerken voor bij een uitvaart. De één heeft het meer in zich er iets moois van te maken dan de ander, sommige maken er altijd iets moois van. Er zijn er, die maken hele 'mooie maar van Bloemen Sanderse in Middelburg maakte de mooiste. Met de liefde die hij er in legde wist hij de liefde te vertalen die de nabestaanden via bloemwerk aan het leven van de overledene toebedeelden. Bedankt Ad Wisse Afscheid is, met zachte vingers wat voorbij is dichtdoen en verpakken in goede gedachten. Aan het einde van haar levensweg is zacht en kalm ingeslapen onze moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Maria de Bree A 12 februari 1913 f22 oktober 2010 W. Haarsma-Baljé A. Haarsma J.M. van de Velde-Baljé C.P.J. van de Velde Kleinkinder en Ac h t er kl einkinderen Vlissingen, Zorgcentrum Scheldehof Correspondentieadres: Papaverlaan 114382 PM Vlissingen Het afscheid zal plaatsvinden op dinsdag 26 oktober om 10.00 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. We danken alle mensen van Zorgcentrum Scheldehof voor de goede zorgen. Met droefheid en verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van de heer A. (Ed) Polderman In de leeftijd van 75 jaar. Ed was gedurende meer dan 36 jaar, tot aan zijn pensione ring in 1994, werkzaam bij Van der Straaten Aannemings maatschappij. Hij was tevens aandeelhouder. Gedurende deze langere periode heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de ontwikkeling van ons bedrijf. Ed was voor ons van grote waarde, deskundig en een vraagbaak voor alles op technisch gebied. Ook na zijn pensionering bleef hij betrokken bij het bedrijf, haar medewerkers en zijn collega's. Hij zal in onze. herinnering blijven als een vakbekwame medewerker/aandeelhouder, die te allen tijde voor ons klaarstond en op wie wij nooit tevergeefs een beroep hebben gedaan. Wij wensen zijn vrouw Ank, zijn kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Directie, medewerkers en aandeelhouders van Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B. V. Hansweert Op dinsdag 19 oktober 2010 kregen we het droevige bericht van het overlijden van onze oud-collega Ed Polderman Ed was door zijn grote vakkennis en jarenlange ervaring voor veel (oud) collega's een aanspreekpunt op zijn vakgebied. Maar bovenal hebben wij Ed gekend als een goed en bescheiden mens die altijd tijd had voor zijn collega's. Wij wensen Ank, kinderen, kleinkinderen, familie en vrienden veel sterkte toe voor de komende tijd. Collega's en oud-collega's van Van der Straaten Aannemingsmaatschappij B.V. Hansweert ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Je kon niet meer Je was helemaal op Nu kan je rusten T_ 5 april 1932 f 23 oktober 2010 Bedroefd laten wij u weten dat na vijf jaar liefdevolle verzorging, eerst thuis daarna in Zorgcentrum Ter Reede, is overleden mijn man, onze vader en opa Marius Isaak Romeijnsen in de leeftijd van 78 jaar De rouw kwam al voor de dood. Vlissingen: Paula Romeijnsen-Cerpentier Nieuwdorp: Marco Romeijnsen Ingrid van der Klooster Robert de Kam Nieuwdorp: Wesley Romeijnsen Vlissingen: Byron Romeijnsen Belle '4» 4384 HE Vlissingen De Meesterstraat 7 Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van woning 15 aan de Vondellaan in Vlissingen oor de liefdevolle verzorging. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 27 oktober om 12.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstkamer van het crematorium. Na een kortstondig ziekbed is toch nog onverwacht onze zwager en oom Nol Wouters overleden. Wij bedanken hem voor alle mooie momenten die we samen met hem hebben meegemaakt. Ko en Corrie Ina en Freek Neven en nichten B1M :vW'Wi Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Bij dezen betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. E.P. de Kort Gerhard de Kort Christa de Kort Axel, oktober 2010. Een bijzonder mens wordt niet herkend aan de weg die ze gaat maar aan het spoor dat ze achterlaat. Altijd vrolijk en hartelijk. We zullen je missen. Joop en Maartje Ken en Wil Grad en Anita Hugo en Hanneke Henk en Babs Ron en Marianne Koos en Rianne Jaco en Helene Richard en Tamara Lucien en Michel en alle kinderen Uitvaartverzorging Overledenenzorg Tel. 0113-259966 Tel. 0113-217060 www.uitvaartwisse.nlwww.overledenenzorg.net 40 jaar uitvaartverzorger Voor persoonlijke begeleiding van uw uitvaart Tel. 0113-231 577/06-512 77 473 Voor meer informatie kijk op www.roeland-uitvaart.nl DAG EN NACHT BEREIKBAAR EN BESCHIKBAAR Geheel onverwacht is overleden onze paardenvriendin Wij wensen Rens, Lars en Gea, Maarten en Josien, Sophie, V veel sterkte toe. Hugo en Hanneke, Heidi, Ruben, Alison, Kylian Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van Heieen Vermeer Wij wensen Rens en de kinderen veel sterkte toe Robin, Sandra, Ichelle en Nora Wat blijft is de emotie... Q-Cp familieberichten Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het ovérlijden van ons zeer gewaardeerd lid en coördinator van Ons Dorpshuis Heieen Vermeer Haar betrokkenheid bij ons dorp zullen wij zeer missen. Wij wensen Rens en de verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Dorpsgemeenschap Noordwelle Bestuur Stichting Dorpshuis Noordwelle Alle vrijwilligers van Ons Dorpshuis Noordwelle, 21 oktober 2010 Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenern.ieuwsmedia.nl Telefoon 088 - 013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 59