FRANS JOBSE Maria Cornelia van Cadsand Jozias Jan Wieland Jo Wieland 2 o I familieberichten maandag 25 oktober 2010 i Hl0nsensmq.nl Rectificatie Overleden op 22 oktober 2010 Edgard Emilie Lauret (Eddie) Het tijdstip van de crematieplechtigheid is om 11.00 uur op woensdag 27 oktober 2010 in het Crematorium Monuta, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Zijn stoel is leeg Zijn stem is stil Wie hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil. Met groot verdriet maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn lieve vader en schoonvader Frans Jobse weduwnaar van Maria Jacoba Maljers in de leeftijd van 78 jaar Ens: Petra en René Kohlman-Jobse Oostkapelle, 23 oktober 2010 Correspondentieadres: Lichtwachter 14 8307 CG Ens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 oktober van 13.50 tot 14.00 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg2 te Middelburg. Aansluitend zal er een bijeenkomst gehouden worden. Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom FransJobse Weduwnaar van Riet Maljers Wij wensen Petra en René heel veel sterkte met dit verlies. Amersfoort: Lüdenscheid (D): Oostkapelle: Kruiningen: Middelburg: Oostkapelle: Gel derm al sen: Oostkapelle: Goes: Middelburg: P. Bleijenburg-Jobse f P. Bleijenburg t T. Backhaus-Jobse f A. Backhaus t A. Jobse t A. Westveer-Jobse t A.M. West veer A. Osté-Jobse A.J. Osté f L. Jobse J. Jobse-Hendrikse C. Schoe-Jobse P. Schoe t S. Bommeljé f G. Bommeljé-Jobse E. Jobse t P. Jobse t C. Jobse-Timmerman Z. Korsuize-Jobse A.A. Korsuize J. Den Toonder-Jobse J.J. Den Toonder t I. Berdik Neven en nichten Bedroefd zijn we, door het heengaan van onze zwager en oom. Frans en Liesbeth Marlies en Andre en kinderen. Lenie en Piet Leon en Renate en kinderen. Robert. Mia Esperanza Waisapy Met gevoelens van blijdschap hebben wij haar mogen ontvangen, met gevoelens van verdriet hebben wij haar moeten los laten, met gevoelens van berusting hebben wij haar in de handen van de Schepperteruggelegd. Wij hebben Mia lief, maar de liefde van de Heer voor haar is onvoorwaardelijk! Geboren en overleden op: Dengan perasaan sukatjita, kami telah boleh menerima, dengan perasaan dukatjita, kami harus meiepaskan, dengan perasaan penjerahan, kami letakan dia dalam tangan Pentjipta. Kami sajang pada anak kami, tetapi sajangi Pentjipta tidak terhingga. Lahirdan meninggal dunia pada tanggal: 21-10-2010 Hoofddorp De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Hij laat mij rusten in groene weiden En voert mij naar vredig water, Hij geeft mij nieuwe kracht En leidt mij langs veilige paden Tot eer van Zijn naam. (Psalm 23, 1-3) Uitvaartdienst: 26 oktober 2010 om 10.00 uur in de Beth Cherem kerk aan de Burg.Stemerdinglaan 123 te Oost-Souburg. Om 13.00 uur vertrekken we vanuit de kerk richting de algemene begraafplaats in Oost-Souburg aan de Molenweg 2. Er is gelegenheid tot condoleren in de kerk voor aanvang van de dienst. Michael en Nicole Waisapy Zo klein, zo kostbaar, zo van ons, Niet sterk genoeg voor een aards bestaan, Maar wel uit liefde geboren En in liefde heengegaan, ons kleindochtertje, ons nichtje Mia Esperanza Geboren 21-10-2010 Overleden Opa en oma Waisapy Romano en Lisa Sienna Chloé Suze Groeneweglaan 59 4385 KN Vlissingen Geloof, hoop en liefde Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die we van haar kregen, delen wij u mede dat na een mooi leven is overleden, mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, oma en mijn grootoma echtgenote van Johan Marie Kaijser 17 juli 1925 22 oktober 2010 Sluiskil J.M. Kaijser Zaamslag Anneke en Adrie Buijze-Kaijser Lommei (B) Martijn en Kirsten Maldegem (B): Wouter en Natasja Willem Correspondentieadres: Schoutstraat 3 4541 EH Sluiskil De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 oktober om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Nieuwe Kerkstraat. Gelegenheid om de familie te condoleren is na de begrafenis in de kerk. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van ziekenhuis Zorgsaam, Terneuzen, afd. Al, voor de goede verzorging. Het leven is wat je gebeurt, terwijl je andere plannen maakt. Na een leven met veel ziekte,s, hebben wij bedroefd afscheid genomen van mijn lieve man, pa en onze trotse opa echtgenoot van Frangoise de Blaey in de leeftijd van 64 jaar. Axel Francien Wieland-de Blaey Terneuzen llona Pijpelink-Wieland Piet Pijpelink Nick, Mart 23 oktober 2010 Wiljem de Zwijgerlaan 28 4571 GV Axel De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 27 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk aan de Koestraat te Axel, waarna aansluitend de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Gelegenheid tot condoleren is na de begrafenis in de kerk. Zij die geen kaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stierf, 't is vreemd maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Dag lieve opa Nick en Mart Na jarenlange vriendschap en fietsplezier, hebben we afscheid moeten nemen van Wij wensen Francien, llona, Piet, kleinkinderen en de verdere familie veel sterkte toe. Bets, Wim en de kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 58