juhlkutn !.0 Kees Hengst en Trijntje Hengst-Rotte Gelein en Corrie Meertens Ovsrladsn Huib Pannekoek Andries Daniel Jozias Dees Willy Mussert H1ens9niinq.nl maandag 25oktober 2010 familieberichten 119 i 50 jaar getrouwd Op 28 oktober 2010 zijn wij 50 jaar getrouwd. Wij vieren dit op zaterdag 13 november 2010 in Restaurant De Fontein, Markt 73, Westkapelle. Receptie van 15.00 -18.00 uur. 28 oktober 2010 Koningin Wilhelminastraat 12,4361 ED Westkapelle Voor de vele kaarten, attenties en bloemen, die we bij ons 50-jarig huwelijk hebben ontvangen, zeggen wij ook namens onze kinderen en kleinkinderen hartelijk dank. 1IPKÉ "De Heer is mijn herder, het ontbreekt mij aan niets. Psalm 23 In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons is geweest geven wij u kennis dat, omringd door degenen die hem het dierbaarst waren, rustig en kalm is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Hubrecht Pannekoek echtgenoot van Cornelia Pannekoek-Sijrier A 6 mei 1924 t 22 oktober 2010 C. Pannekoek-Sijriér Hans en Thea Bianca en Dirk-fan, Thijmen, Milan John en Fielce Piet en Els -in herinnering- Nicolette en Hans Marry en Jan Marcel en Heidi, Sofie, Mathijs Huib en Cathy, Daniek Huib en Jolanda Maurits en Eline Alex House Wim Micha en Maaike Maikel Thijmen Henny en Hans Carola en Rob Christian Nel en Klaas Chantal en Mare Pascal Nicole en Ricardo Zierikzee, Allévo "Borrendamme" Correspondentieadres: Steenbank 1,4301 ZX Zierikzee Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 25 en dinsdag 26 oktober van 15.00 tot 17.00 uur op kamer 106 in "Borrendamme", Scheldestraat 2. De afscheidsdienst zal gehouden worden woensdag 27 oktober in de Thomaskerk, St. Domusstraat 35 te Zierikzee, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de grote zaal van "Borrendamme". Geen bloemen - Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oom Wij zullen hem missen Nieuwerkerk: Jaap en Ineke de Haan-Peute Zoutelande: Wim en Francien den Otter-Sijrier Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje En al die beetjes die je sterft 't Is vreemd, maar die vergeet je 't Is je dikwijls zelf ontgaan Je zegt ik ben wat moe En op een keer, dan ben je aan je laatste beetje toe Na jaren van afnemende gezondheid en nog geen jaar na het verlies van haar lieve partner, is zij nu aan haar laatste reis begonnen. Yvonne Van Cleemput Antwerpen 16 maart 1933 t Terneuzen 18 oktober 2010 Leveraspartraeir van BVSichïe! Frans Harte t 13 december 2009 Antwerpen: Jeanne Van Cleemput Robert Brees Terneuzen: Jos en Carla Harte-van der Straate Alain Neven en nichten Correspondentieadres: Fam. J.J. Flarte Lindenlaan 11 4537TLTerneuzen De crematieplechtigheid heeft op zaterdag 23 oktober te Terneuzen plaatsgevonden. ..en de boer, hij ploegde voort... Omringd door zijn dierbaren, is thuis rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Dries Waarde t Krabbendijke 24 juli 1920 24 oktober 2010 61 jaar gehuwd met Gijsbertha Reijerina de Jager G. R. Dees - de Jager Jeannette en Jaap den Hollander - Dees Nelleke Dees en Marcel Brugmans Scott, Jessica Ad en Loeki Dees - van ITerk Mima, Nathalie Kerkpolder 12, 4413 GB Krabbendijke Dries is thuis. U kunt persoonlijk afscheid nemen op dinsdag 26 oktober en woensdag 27 oktober van 19.00 - 20.00 uur. We gedenken hem op donderdag 28 oktober om 13.00 uur in dorpshuis "de Meiboom" Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend begeleiden we hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Krabbendijke. Hierna ontmoeten we elkaar weer in"de Meiboom". Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Met verbijstering en ongeloof delen wij u mede dat, tijdens het uitoefenen van zijn geliefde sport in Sevilla, geheel onverwacht is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve vader en opa Pieter Gerrit Veeustra - Peter - •Ar 17 februari 1946 f 18 oktober 2010 Sjaan Veenstra-Baas Miranda Veenstra en Rene Braxhoofden Monica en Rob Flink-Veenstra Maxime, Stèphanie Edwin Veenstra en Bianca Neggers Dani Youri «s Angel Lynn Jara Hals weg 1 4451 VM Nieuwdorp De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden vrijdag 29 oktober om 14.30 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er vanaf 14.00 uur gelegenheid om afscheid van Peter te nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Als u geen rouwbrief heeft ont\>ahgen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden, na een zorgzaam en werkzaam leven, onze moeder, oma en oma-oma Maria Francina van Houte-de Reu gehuwd geweest met Izaak van Houte overleden 14 februari 1987 in de leeftijd van 82 jaar. haar kinderen: Betsie en Harry Coremans-van Houte Ronald van Houte Sonja en Jan van Zweden-van Houte haar(achter) kleinkinderen: Kees en Angelique, Coen, Linsey, Kelie Harry jr., Keilie Natasja en Vincent Astrid en Sander, Owen Krabbendijke, 24 oktober 2010 zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Hoofdweg 47 4411 AP Rilland De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt woensdag 27 oktober om 13.30 uur gehouden in dorps huis Luctor et Emergo, Hoofdweg 45 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Vooraf is er vanaf 15.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Moeder hield van bloemen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling B, voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, clan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet omdat zij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zoveel fijne herinneringen geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus Maria van Houte-de Reu Arnemuiden: B. de Reu-de Kam Groede: P. de Reu A. de Reu-vd Broeke Breskens: J. de Reu C. Tellier- Sas van Gent: J. Neuféglise F.E. Neuféglise-de Reu Oostburg: W. de Reu M. de Reu-Jansen Hoek: B. de Reu D. de Reu-Vasseur In plaats van kaarten Lieve moeder en oma we snappen nog niet dat je er niet meer bent. We gaan je zo missen. Je hield van zon en strand. Geheel onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, onze oma en tante in de leeftijd van 80 jaar. Saskia en Joop in herinnering Sarah en Bruce Fleur en Danny Jaap en Karin in herinnering Thijs Bram en Nanja Pim en Kim Anne en René Yolande en Kees en kinderen iVFaro, Meggie, Blue en Kita Snowie 22, oktober 2010 Correspondentieadres: Winkelmanstraat 19 4381 TH Vlissingen De crematieplechtigheid vindt plaats op woensdag 27 oktober om 11.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Ze hield van bloemen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57