'Er moest even wat olie in de 34 Mevo niet opgewassen tegen Vosmeer: 0-8 Tweede zege in een week voor 3B-SD Titelkandidaat is te sterk voor Jos de Wild Seolto onderuit na magere tweede helft ZSC'62 gepasseerd door Wolfaartsdijk Wim de jonge wordt vijfde in librestrijd DELTA SPORT-DESK De handballers van Delta Sport nemen op een ongena- digde manier revanche op Desk voor de verloren bekerfi- 0e,ta Sport moet komende zondas nale van eerder dit jaar. Het wordt 28-18. dueis n0g nui punten heeft. Goes iaat geen spaander heel van buurman Robin en scoort elf keer maandag 25 oktober 2010 KWADENDAMME De drïebanders van 3B-SD Hydro- zorg pakten in de thuiswedstrijd te gen Aartsbouw 4 de tweede zege in enkele dagen tijd, 6-2. Na een ma tige start van de competitie heb ben de Schouwenaren hun draai ge vonden in de vierde divisie. Sjaak de Visser kwam weer sterk voor de dag en won met bijna 0.700 gemid deld. Ook Jan Suykerbuyk en John Hatzman wonnen. Alleen Piet Kox ging kansloos ten onder. Na vier wedstrijden bedroeg de oogst drie punten. Twee wedstrijden later is dat zeven punten. 'S-GRAVENPOLDER Jos de Wild verloor zaterdag ook zijn tweede partij in de hoofdklas se van het Zeeuws damkampioen schap. In 's-Gravenpolder was titel kandidaat Arjo Kousemaker te ■c sterk voor de Zierikzee-speler. Hij nam met succes een voorpost van De Wild op de korrel en dat bleek de basis voor de zege. Daaf Kasse en Johnny de Leeuw leidden de dans na twee rondes met twee zeges. In de promotieklasse delen Frans Blaas en René Dusebout de koppo sitie. BERGEN OP ZOOM De korfballers van derdeklasser Seolto uit Vlissingen hebben zater dag een 6-3-voorsprong verspeeld tegen Scheldevogels. Ze verloren met 10-8. Seolto miste in de twee de helft beleving. Daardoor kon Scheldevogels het duel naar zich toe trekken. De ploegen komen in dezelfde klasse uit als All-Ready, dat laatste staat. Scores Seolto: Daisy Verkerk 3, Timme Provoost 2, Chris Mol, Jolanda Kerkhof en Dennis Goedegebuur 1. WOLFAARTSDIJK ZSC'62 is een plaatsje gezakt in de vierde klasse A van het zaterdag voetbal. Wolfaartsdijk won in deze klasse het inhaalduel met Apol- 1o'69 met 2-0 en wisselde daardoor stuivertje met de Scharendijkse elf, die nu de zesde plaats innemen op basis van een minder doelsaldo dan Wolfaartsdijk. Het duel was niet veel soeps op het natte veld. Twee onsamenhangende ploegen kregen kans op kans, maar bleken gebrekkig in de afwerking. Alleen Ruud de Kok en Wilfred van den Dries (strafschop) vonden het doel. GOES Wim de Jonge uit Oosterland lid van d'Eule is in Goes vijfde gewor den in het persoonlijk kampioen- schap vijfde klasse poule midden/ noord. De titel ging naar Remco Paauwe uit Kapelle. De Jonge had lang uitzicht op een derde plaats, maar verspeelde die klassering in de allerlaatste partij. Hij verloor die met één punt ver schil en zakte daardoor naar de vijf de stek. De Jonge behaalde zes punten en een gemiddelde van 1.120 punten. Bekijk de weblogs over voetbal en hardlopen op: www.pzc.nl 0 op bezoek bij Avanti dat na drie door Wim Kakebeeke Sport hadden in de prille competi- Veel had de Schouwse equipe niet ren: 24-25. „We hadden nog iets te tie nog geen punt afgestaan. Los nodig om de accu op te laden. In vereffenen", zei Sluijs. Gelukkig ZIERIKZEE - Zowel de handballers van de stand was het een duel met mei werd immers de bekerfinale voor hem dacht de rest van de van Desk als van de Graaf/Delta een randje, vond Guust Sluijs. tegen Desk in Waspik nipt verlo- ploeg er ook zo over: 28-18-zege. Guust Sluijs, de linkshandige flankspeler van Delta Sport, was gisteren lekker op dreef tegen Desk. foto Ronald den Dekker door Klaas Verspoor MIDDELBURG - In de vierde klasse verloor Mevo zaterdag op eigen veld met 8-0 van Vosmeer. Dé an dere Zierikzeese ploeg moest haar koppositie, doordat het zelf niet voor de competitie in actie kwam, weer inleveren. Halsteren, dat Vre derust met 4-3 klopte, is de nieu we lijstaanvoerder. Zierikzee volgt, met één duel minder gespeeld, op één punt. Mevo-Vosmeer 0-8: Mevo kon geen potten breken tegen Vos meer, dat bij rust al met 0-4 leidde en eigenlijk de dubbele cijfers had moeten halen. Met acht goals ver schil werd het wel Mevo's grootste nederlaag van het seizoen 2010/2011. In de tweede helft van het treffen in Zierikzee liep Illias El Jilali "tegen zijn tweede gele kaart op, waardoor Vosmeer met tien man eindigde. Voor de bezoe kers scoorden Rachid Bouhoudane (3x), Brahim Tajarni (2x), Nordin Benjilali, Mohammed Ezagrari en Hassan El Helw. Mevo kwam in het eenzijdige tref fen slechts tot een paar spaarzame kansjes. Voor Mevo was het de vierde nederlaag van het seizoen. Op de ranglijst werd Mevo voorbij gestreefd door Chrislandia, waar door de ploeg nu de negende plaats bezet met negen punten uit acht duels. SPS-Stavenasse 3-2 (2-1). Jan Deij 1-0, Leonard Quist 2-0, Jacco Knuist 2-1, Jacco Knuist 2-2, Michel Lisseveld 3-2. Halsteren-Vrederust 4-3 (2-1). Alwin de Nijs 1-0, Matthew Kramer 2-0, Aschwan Soerdjbalie (e.d.) 2-1, Sander Molenaar 3-1, Marcel Brouwers 3-2, Bas Verschuren 4-2, Arjen Boeijkens 4-3. Kruiiniirügen-DV@'60 afgelast. MIDDELBURG - Goes maakte giste ren korte metten met buurman Robur. Op het kunstgras in Goes werd het 0-11. Zierikzeeënaar Ser ge Berrevoets scoorde tweemaal, Gert-Jan Tierie uit Nieuwerkerk scoorde niet en werd in de tweede helft gewisseld voor Robin de Pag- ter. De reserves van topklasser Hoek vonden hun Waterloo in de twee de bekerronde. Halverwege had Nieuwdorp al een schier onover brugbare marge opgebouwd (4-1). Voor de tweede week op rij scoor de Nieuwdorp uiteindelijk zes keer. Nu werd het 6-2, vorige week werd WC'68 in competitiever band niet 6-0 verslagen. Breskens-Meto 3-3 (1-3), Breskens wint na strafschoppen. Ned de Looze 1-1, Ned de Looze 2-3, Jan Willem de Rooij 3-3. Com Boys-Cünge 0-2 (0-0). Sjoerd van Campenhout 0-1, Kevin van Hoye 0-2. jong Ambon-Odlio 3-1 (1-1). Jaïr To- masoa 1-0, 1-1, James Beye 2-1 (straf schop), Martin Waisapy 3-1. Nieuwdorp-Hoek 2 6-2 (4-1). Rode- riek Gakeer 1-0, Albert Kingma 1-1, Martin Smaardijk 2-1, Martin Smaardijk 3-1, Niels Mulder 4-1, Martin Smaar dijk 5-1, Stefan van de Klooster 6-1, Tijn Tielemans 6-2. Robutr-Goes 0-11 (0=5). Ugur Kahveci 0-1, Steven Fitsch 0-2 en 0-3, Kyle Doesburg 0-4, Steven Fitsch 0-5, Ugur Kahveci 0-6, Rick de Punder 0-7, Serge Berrevoets 0-8, Trung Tran 0-9, Kyle Doesburg 0-10, Serge Berrevoets 0-11 Roosendaal-Patrijzen 8-0 (3-0). Terry Jager 1-0, Jan Konings 2-0, Robin Fran ken 3-0, Barry Perk 4-0, Berry Bierkens 5-0, Jan Konings 6-0 en 7-0, Tim Bever- lo 8-0. Steen-Zeeland Sport 5-2 (3-1). Robin Mariman 1-0, Sander van Remortele 2-0, Sander van Remortele 3-0, Wesley van Effrink 3-1, Sander van Remortele 4-1, Robin Mariman 5-1, Junior Baghola 5-2.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52