Extra coach moet 301 sport PZC Brouw met opgeheven hoofd uit de beker Zierikzee is uitgebekerd. De ploeg verliest in Koudekerke met 3-0 van het één klasse hoger spelende VCK. „We hebben hier terecht verloren", vindt de trainer. maandag 25 oktober 2010 VCK-ZIERIKZEE 0 Met de uitschakeling van Zierikzee en Brou wershaven is er geen enkele club van Schou- wen-Duiveland meer actief in de beken door Klaas Verspoor BROUWERSHAVEN - „Wij hebben het ontzettend goed gedaan", rea geerde Brouwershaven-trainer Ed van Lent na de 6-2-thuisnederlaag tegen WC'68. Voor Brouwersha ven zit het bekertoernooi er niette min op. Zaterdag wacht de thuis wedstrijd tegen WIK'57. De door vakanties, schorsingen en blessure gehavende Brouwse vier deklasser trof in WC'68 een ploeg die twee klassen hoger speelt. Waar vooraf nog gevreesd werd voor een monsterscore in het voor deel van de Brabanders, viel de schade achteraf mee. Van Lent was vol lof over zijn manschap pen: „Over de instelling was ik meer dan tevreden. Die was fantas tisch." Raymond Suijkerbuijk opende de score namens de ploeg uit Halste ren, maar Brouwershaven kwam brutaal langszij. Uit een vrije trap van Frank Kristelijn, net buiten de zestienmeter, kopte de 'opgelapte' maar half geblesseerde Clement van Splunder de 1-1 langs de WC-doelman. Luttele minuten la ter hielp Job Segers WC'68 op nieuw aan een voorsprong. Van Lent: „Dat was een domper, want we konden niet lang genieten van de 1-1." Na de rust kon Brouwershaven nogmaals een lach op het gezicht toveren. Op aangeven van Robin Verkerk zorgde Leendert Flikweert voor de tweede Brouwse gelijkma ker. Daarna kreeg Peter van Mou- rik namens de zwart-witte forma tie nog een goede mogelijkheid. In het laatste halfuur stelde WC'68 orde op zaken en werd het klasse- verschil duidelijk. Door goals van Danny Withagen, een eigen Brouwse goal, weer Withagen en Guido Duijn werd het uiteindelijk nog 2-6. „Jammer dat de score nog opliep, want verdedigend stonden we van daag best goed. Jammer dat we niet compleet waren, want dan hadden we misschien nog een be ter resultaat kunnen boeken", be sloot Van Lent. Het bekeravontuur ziet er echter op. door Barry van der Hooft HOEK - Het bekerduel tussen Hoek en GPC Vlissingen begon zaterdag om 14.30 uur. De selectie van de worstelende topklasser meldde zich echter al zes uur voor de af trap op het sportpark. Om 8.30 uur keken de spelers elkaar-gapend aan, om daarna aan de slag te gaan met Meindert Inderwisch. De Vlis- singer werkt als hersteltherapeut, is gek van voetbal en coacht beken de en onbekende Nederlanders. In derwisch verzorgde voor de voet ballers een ochtendvullend pro gramma, dat eraan moet bijdragen dat de resultaten gaan verbeteren. Inderwisch was de afgelopen maanden al verschillende keren in Hoek te vinden. „Ik ben begonnen met persoonlijke sessies, met spe lers die meteen aandacht nodig hadden", legt de Vlissinger uit. Za terdag zat de volledige selectie bij elkaar. „Dat was bedoeld om voor alle spelers een overzicht te krij gen. Met wie speel ik nu eigenlijk samen, hoe denkt hij over mij, wat denk ik van hem en wat leeft er in de groep? Ze moesten allemaal neerzetten waar ze voor stonden en hun kwaliteiten en mindere punten benoemen." Volgens Inderwisch is de selectie van de topklasser een open groep. „Ze hebben het beste met elkaar voor. Net als trainer Gaby Dema- net bespeur ik geen wrok in die groep. Ik heb wel ervaren dat veel Jaouad Fertoute probeert zich staande te houden tussen twee tegenstanders van VCK. Zijn ploeggenoot Thomas Vos kijkt op de achtergrond toe. foto Ryben ©ree! ABONNEE VOORDEEL Schrijf u nu gratis in voor de Abonnee Win Weken en maak kans op uw eigen droomreis! Lees verderop in de krant hoe u mee kunt doen. www.pzc.nl/winweken

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 48