15 Inspiratie Vervolg via Van Zierik tot Zee Provincie geeft fietshelm weg aan scholieren Geld gestolen uit woning via het raam Taxichauffeur verliest rijbewijs door drank Harder brengt boot met motorpech thuis Man laat vuurwerk in zicht politie knallen maandag 25 oktober 2010 A/let de opening van Prunjehil hebben de samenwerkende organisaties inspirerende voorbeelden laten zien, door onder meer een zeehondensafari, mountainbiketocht en torentocht te organiseren. De bedoeling is dat ondernemers ook zelf met plannen over de brug komen en aansluiting zoeken. Karin Roelofs broedt zelf ook op een vervolg. „Ik wil graag een rol spelen in de verdere ontwikkeling." Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst Met natuurgids Jan de Ruiter voorop struinen door de duinen foto's Ronald den Dekker VUSSINGEN - Alle Vlissingse leerlin gen van groep l tot en met 4 krij gen komende maand hun eigen fietshelm. Een cadeautje van de provincie Zeeland. Volgend jaar krijgen alle Zeeuwse kinderen van de lagere klassen een helm. Als dat is gelukt, zijn er in totaal 35.000 helmpjes uitgedeeld. Ook wordt er iets bedacht voor de allerjongste leerlingen. Intussen doen mensen van het ministerie van Verkeer en Waterstaat onderzoek naar het pro ject. Ze vergelijken Zeeland daarin bijvoorbeeld met een gebied in Brabant, en leggen de statistieken van ongelukken naast elkaar om te zien hoeveel leed er voorkomen kan worden. Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom Kijk op ro vooralle informatie, tips en adviezen over het besparen van van DELTA. energie en C02. BRUINISSE Onbekenden hebben ingebroken in een woning aan de Meekrap straat in Bruinisse. Dat is gebeurd tussen vrijdagavond half zeven en zaterdagochtend elf uur. Bij de in braak is geld buit gemaakt. De dader (of daders) is het huis bin nen gekomen door een raam te for ceren. De technisch recherche heeft sporenonderzoek gedaan in en om de woning. Ook heeft de Zeeuwse politie een buurtonder zoek gehouden. Daar is tot nu toe niets uitgekomen. KOUDEKERKE Na een melding dat een taxichauf feur zijn klanten vermoedelijk dronken zou vervoeren hebben agenten zaterdagnacht rond 4.50 uur een taxi stilgezet op de Krieke- weg in Koudekerke. Uit een blaastest bleek de man, een 47-jarige inwoner van de gemeente Veere, ruim drieënhalf keer zoveel te hebben gedronken als is toege staan. Zijn rijbewijs is daarom inge nomen en wordt opgestuurd naar de officier van justitie. Overigens was de man al vier keer betrapt op rijden onder invloed. De laatste keer was twee weken ge leden. NEELTJE JANSS Reddingboot Harder van KNRM- station Neeltje Jans heeft gister ochtend de door motorpech getrof fen sportvisboot Annick terugge bracht naar thuishaven Colijns- plaat. Om kwart over negen werd de red dingboot opgeroepen. Aanvanke lijk was wat onduidelijkheid over de precieze locatie. Na overleg met de kustwachtpost Ouddorp is het zoeken doorgezet richting Colijns- plaat. Daar in de buurt is tussen de buien door de voor anker liggende Annick gevonden. RILLAND Bij een 19-jarige jongeman uit de gemeente Reimerswaal 'brandde' zijn juist aangeschafte vuurwerk zo in zijn gedachten dat hij de ver leiding niet kon weerstaan. Op de Nieuwe Kreekrakweg in Ril land stapte hij zondag om onge veer 12.00 uur uit zijn auto en stak een stuk zwaar vuurwerk aan. Na de knal ging hij er als een haas van door. Helaas voor hem deed hij dit in het zicht van politieagenten. Die lieten hem stoppen op de Bathseweg in Rilland. In zijn auto" troffen ze vijftien stuk ken zwaar vuurwerk aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45