381 sport
Skiester Rebensburg wint seizoensopener
maandag 25 oktober 2010
UIT
p ATLETIEK
Kruiningen. Inkelcross. Mannen. (9030m): 1.
Joost de Klerk (Leiden Atl) 29.55, 2. Erwin Har
mes (Dynamica) 30.00, 3. Kevin de Pagter (Dy
namica) 31.05, 4. Martijn de Kok (Dynamica)
31.12, 5. Jesper Francke (Dynamica) 32.13, 6.
Ruud Hoosemans (Dynamica) 32.15, 7. Johnny
Arensman (Flakkee) 34.13, 8. Eric Wolfert
(Flakkee) 34.22, 9. Peter Pollemans (Flakkee)
35.48, 10. Henrik Westerweele (Dynamica)
36.14. Masters H35 (9030m): 1. Robin Hof
land (Dynamica) 32.56, 2. Andre Melissant
(Flakkee) 33.30, 3. Edwin de Jaeger (RKHAV)
33.36, 4. Peter Balkenende (AV'56) 33.41, 5.
Gert-Jan Verbrugge (AV'56) 33.44. H45
(9Q30m): 1. Sjaak Luteyn (Loopgroep PK)
32.112. Henk Kerkhof (vn) 33.19, 3. Wilco de
Vos (AV'56) 33.28. H55 (7325m): 1Theo den
Herder (AV'56) 28.16, 2. Wim Tempelaar (Dy
namica) 30.08, 3. Eddy Smit (DeltaSport)
30.28. H65 (7325m): 1. Rinus Joosse (AV'56)
33.17, 2. Karei van de Gruiter (Dynamica)
34.39, 3. Adri Noordijk (vet Ned) 37.07. Korte
cross HKC (2905m): 1. Sebastiaan Boutense
(Scheldesport) 10.57, 2. Coen de Danschutter
(DeltaSport) 11.46, 3. Wijnand de Wolf
(AV'56) 11.48. Masters korte cross (29Q5m):
1. Sebastiaan Heikoop (Delta Sport) 10.18, 2.
Edwin Stolk (Flakkee) 10.24, 3. Michel v d Bos
(Delta Sport) 10.27. Vrouwen (5620m): 1. Lin-
dy van Anrooy (AV'56) 23.33, 2. Laurey Hey
(Flakkee) 24.15, 3. Nadine de Wilde (Velp)
25.07. Masters D35 (5620m): 1. Saskia Goole
(AV'56) 23.48, 2. Marietta van Anrooij (AV'56)
24.50, 3. Regina Verhage (Dynamica) 30.34.
D45 (5620m): 1. Jeanine Overveld (Thor)
24.41, 2. Ellie Westerweele (Dynamica) 27.51,
3. Greetje Smit (Delta Sport) 29.37.
Vrouwen. Korte cross (1945m): 1. Aniek
Aper (RKHAV) 7.38. Masters Korte cross
(1945m): 1. Margot de Nijs (RKHAV) 8.32, 2.
Karin de Beule (RKHAV) 9.50, 3. Lyda Vos (Dy
namica) 10.10. Jongens JA (5620m): 1. Job
de Brouwer (RKHAV) 18.35. JB (391 Om): 1.
Tim van de Broeke (Dynamica) 13.54. JC
(2905m): 1. Kris de Kreek (Scheldesport)
10.42. JD (1945m): 1Joram Verhage (Dynami
ca) 7.21. Pupillen JPA2 (980m): 1. Robin v d
Veen (Scheldesport) 3.39. JPA1 (980m): 1.
Paavo de Leng (Dynamica) 3.59. JPB (980m):
1. Stef Kapteijn (AV'56) 3.47. JPC (980m): 1.
Tristan Tolhoek (Delta Sport) 4.26. Meisjes
MA (1945m): 1. Esther Platteeuw (Schelde
sport) 11.55. MB (1945m): 1Sanne van Mou-
rik (Delta Sport) 7.55. MC (1945m): 1Tessa v
d Brink (Scheldesport) 7.19. MD (1485m): 1.
Maaik de Kreek (Scheldesport) 6.00. Pupillen
MPA2 (980m): 1Mirthe de Zeeuw (Schelde
sport) 3.59. MPA1 (980m): 1. Ceacillia Kaag
man (Dynamica) 4.14. MPB (980m): 1. Shirin
van Anrooij (AV'56) 4.06. MPC (980m): 1.
Ruchama Houtzager (Delta Sport) 4.14. Recre
anten: 1. Huub van Noorden (Yerseke) 32.08.
p AUTOSPORT
Yeongam. Formule 1, Grote Prijs van
Zuid-Korea. Na 55 ronden: 1. Alonso (Spa)
Ferrari 2.48.20,810, 2. Hamilton (GBr) McLa
ren) op 14,999, 3. Massa (Bra) Ferrari 30,868,
4. Schumacher (Dui) Mercedes 39,688, 5. Kubi-
ca (Pol) Renault 47,734, 6. Liuzzi (Ita) Force In
dia 53,571, 7. Barrichello (Bra) Williams
1.09,257, 8. Kobayashi (Jap) Sauber 1.17,889,
9. Heidfeld (Dui) Sauber 1.20,107, 10.
Hülkenberg (Dui) Williams 1.20,851, 11. Al-
guersuari (Spa) Toro Rosso 1.24,146, 12. But-
ton (GBr) McLaren 1.29,939, op 1 ronde: 13.
Kovalainen (Fin) Lotus, op 2 ronden: 14. Senna
(Bra) Hispania, 15. Yamamoto (Jap) Hispania).
Uitgevallen: Webber (Aus) Red Buil, Rosberg
(Dui) Mercedes, Petrov (Rus) Renault, Sutil
(Dui) Force India, Trulli (Ita) Lotus, Di Grassi
(Bra) Virgin, Buemi (Zwi) Toro Rosso, Glock
(Dui) Virgin, Vettel (Dui) Red Buil. Stand WK
na 17 van 19 races: 1. Alonso 231 punten, 2.
Webber 220, 3. Hamilton 210, 4. Vettel 206,
5. Button 189, 6. Massa 143, 7. Kubica 124, 8.
Rosberg 122, 9. Schumacher 66,10. Barrichel
lo 47. Stand WK constructeurs: 1. Red Buil
426, 2. McLaren 399, 3. Ferrari 374, 4. Merce
des 188, 5. Renault 143, 6. Force India 68.
Salou. Rally van Catalonië. Eindstand: 1.
Loeb/Elena (Fra/Mon) Citroën C4 3.32.59,7, 2.
Solberg/Patterson (Noo/GBr) Citroën C4
0.35,3, 3. Sordo/Vallejo (Spa) Citroën C4
0.41,1, 4. Latvala/Anttila (Fin) Ford Focus
1.19.5, 5. Hirvonen/Lehtinen (Fin) Ford Focus
6.32,9, 6. Wilson/Martin (GBr) Ford Focus
8.17.6. Stand WK, na 12 van 13 races: 1. Loeb
251 (wereldkampioen), 2. Ogier (Fra) 167, 3.
Latvala 156.
Herfstrit Mac de Zeeuwen. A-klasse: 1. W.
Olie, Hellevoetsluis 197 punten, 2. R. v.d. Zan-
de, Wissenkerke 218, 3. N. de Kok, Krabbendij-
ke 234. B-klasse: 1. R. Beerepoot, Kruiningen
288, 2. R. Hermans, Ossendrecht 427. C-klas-
se: 1. R. Luteijn, Krabbendijke 227, 2. J. San-
dee, Middelburg 272, 3. N. Beerepoot, Kruinin
gen 299.
p BASKETBAL
Mannen. Eerste divisie B: TSBV Pendragon -
BC Vlissingen 61-72, Barons - EBBC 2 61-66,
Attacus - Cobra Nova 63-70, BS Weert 2 - Lo-
komotief 88-66. Stand: BC Vlissingen 4 - 8; BS
Weert 2 4-6; Rotterdam Basketbal 23-4; At
tacus 4 - 4; Cobra Nova 4-4; Lokomotief 3 -
2; EBBC 2 3-2; TSBV Pendragon 4 - 2; Barons
3 - 0. Overgangsklasse A: Barons 2 - Agathos
59-62. Stand: Agathos 3-6; Tantalus 2 - 4;
Vlissingen 2 2-4; Eindhoven 3 - 4; JRC Boxtel
3 - 4; Barons 2 4-4; Octopus 2 - 2; The Black
Eagles 2 3-2; TSBV Pendragon 23-2; WSC 2
- 0; Vlijmscherp SVH 2 2 - 0; Bladel 3 - 0. 1e
klasse A: Starz '81 - WBB Giants 57-64, Vos-
senberg - Fast 4ward 75-76. Stand: BBF Miglio-
re 3 - 6; Fast 4ward 4 - 6; EBBC 4 2-4; Barons
3 3-4; Vossenberg 2 - 2; Virtus 22-2; WBB
Giants 3 - 2; Vrij 0-0; Smokkelhoek 2 - 0;
Scheldesport 2 2-0; Starz '81 3-0. Vrou
wen. Overgangsklasse A: Vossenberg -
Springfield/DHOM 52-42. Stand: Octopus 3 -
6; Vossenberg 4 - 6; Barons 2 3-4; Waldric 3
- 4; WBB Giants 3 - 4; Scheldesport 3 - 4; High
Five 3 - 4; Springfield/DHOM 4 - 4; Bladel 3 -
2; JRC Boxtel 2 3-0; Agathos 3 - 0; TSBV Pen
dragon 2 3-0.
p BILJARTEN
Sluiskil. WK driebanden. Achtste finales: Jas
pers (Ned)-Horn (Dui) 3-0 (15-8 15-1
15-8/moyenne 3,461-1,416), Burgman
(Ned)-Kim Kyung-Roul (ZKo) 3-1 (14-15 15-3
15-9 15-12/1,735-1,181). Kwartfinales:
Sanchez (Spa)-Jaspers 3-0 (15-4 15-12
15-5/2,647-1,400), Palazon (Spa)-Burgman
3-2 (15-11 13-15 15-5 2-15
15-13/1,538-1,552), Leppens (Bel)-Merckx
(Bel) 3-2 (4-15 6-15 15-13 15-12
15-6/1,896-2,178), Choi (ZKo)-Blomdahl
(Zwe) 3-2 (7-15 15-10 4-15 15-3
15-5/1,750-1,500). Halve finales:
Sanchez-Choi 3-1 (14-15 15-8 15-10
15-5/2,458-1,652), Leppens-Palazon 3-1 (15-8
15-12 8-15 15-14/1,432-1,361). Finale:
Sanchez-Leppens 3-2 (10-15 5-15 15-10 15-1
15-12/1,666-1,472).
Libre. Persoonlijke kampioenschappen vijf
de klasse, poule midden/noord. 1. Remco
Paauwe De herberg 7-14, 1.609 (promotie). 2.
Marco Neijts WBV 7-10, 1.341 (promotie); 3.
Sjaak de Rijke LBV 7-6; 4. Claudia v d Berge Ca
rambole 6; 5. Wim de Jonge d'Eule 6. Poule
zuid. 1. Arie Zwart DOS 5-10, 1,23; 2. Ko Bak
ker BW 5-8, 1.12; 3. Carlos vd Veeken CBC
5-6, 1.03; 4. Wessel van Denzei DOS 5-4 0.80;
5. Peter Haneveld DOS 5-2, 0.68; 6. Alain Due-
rinckx CBC 5-0, 0.52.
Pijnen, Arnemuiden/KTM, 297; 2. Joris Lam-
pio, Vlissingen/KTM, 279; 3. Job van Strien,
Dirksland/KTM, 270. 65 cc kleine wielen: 1.
Jayden Hoek, Oost-Souburg/KTM, 291; 2.
Brent van Delft, Puurs (B)/Yamaha, 265; 3. Lu-
ca Dhanis, Terneuzen/KTM, 256. 65 cc grote
wielen: 1. Bart Klijn, Ouddorp/KTM, 291; 2.
Stan Brons, 's-Heer Abtskerke/KTM, 286; 3. Ti-
mo Dhanis, Terneuzen/KTM, 264. 85 cc kleine
wielen: 1. Jordan Lee van Maaren,
Vlissingen/KTM, 288; 2. Mike Slings, Wouwse
Plantage/Yamaha, 275; 3. Pim van Strien,
Dirksland/KTM, 259. 85 cc grote wielen: 1.
Niels Jansen, Terneuzen/Honda, 286; 2. Guido
Boone, Oost-Souburg/KTM, 276; 3. Bas van
Strien, Dirksland/KTM, 268. MX 1: 1. Roy Gij-
sel, Heikant/Suzuki, 291; 2. Casper Ovaa,
Oost-Souburg/Suzuki, 268; 3. Martin Stroo,
Oost-Souburg, 262; 4. Jan Peter van der Wee-
Ie, Brouwershaven/Suzuki, 237; 5. Thijs Lam-
pio, Vlissingen/Kawasaki, 194. MX 2: 1. Mark
Boot, Burgth-Haamstede/KTM, 300; 2. Erik
Koote, Sommelsdijk/KTM, 256; 3. Giancarlo
Bïiijs, Oost-Souburg/KTM, 234; 4. Johnny van
Eekelen, Goes/KTM, 233; 5. Jordi van de Wie-
Ie, St. Jansteen/Honda, 227. Veteranen: 1.
Henk Buijs, Oost-Souburg/KTM, 291; 2. Mykel
van de Goor, Vlissingen/KTM, 287; 3. Kees
den Dekker, 's-Heer Abtskerke/KTM, 262; 4.
Leo van der Cingel, Oosterland/Yamaha, 254;
5. Jacques van Putten, Wemeldinge/Yamaha,
226.
p PAARDENSPORT
Odense. Wereldbeker dressuur, eerste wed
strijd. 1. Werth (Dui) Satchmo 81,100 pro
cent, 2. Sayn-Wittgenstein (Den) Digby
80,050, 3. Minderhoud (Ned) Tango 77,200.
Stand WB: 1Werth 20 punten, 2. Sayn-Witt-
mantha Miltenburg, Caratina Z, 211; 2.
Mascha Boone Zucherro, 210; 3. Ingervan Bo
ven, Midnight, 206. M2: 1. Mascha Boone,
Aprodithe, 194; 2. Elles Kole, Annabella, 194;
3. Christianne Weyer, Donnatella (Walcheren)
190. M1:1. Corne Gideonse, Aktion D, 193; 2.
Tony van der Hiele, Miss Princess, 192; 3. Ma
rieke Schnebeli, Jerom's Sensation (Schelde-
stad) 188. M1/M2: 1. Dinja van Liere, Wita,
194; 2. Natasja Vink, Uzari, 191; 3. Christa Pluij-
mers, Jamiro, 183. L2: 1. Karolien Goeree, Pri
de, 201; 2. Devon Beneden, Living Zilvano.
199; 3. Marina Kuzee, Nynke, 196. L1: 1. Eline
van Belzen, Bonita, 200; 2. Dominique Nijssen,
Vivenchy (Z-Bev.) 188; 3. Arianne Kodde, Bura-
no K, 186. Pony's Z1/Z2 cat. DE: 1. Marina
Kuzee, Viscaya (Z-Bev.) 60.29%. Z1/Z2 cat. C:
1. Angelina Cevaal, Shadow, 59.47%. M1 cat.
D: 1. Nina Knape, Andydale for Pleseur, 169.
L1 cat. D: 1. Nina Knape, Matcho, 198.11 cat.
DE: 1. Rosa de Nooijer, Benapart, 201. L2 cat.
DE: 1. Sanne Janssen, Noble Diamonds Lady
Morgan (Weelr.) 191. L2 cat. BC: 1. Kim Al-
ting, Xantia Dancer, 204. L1 cat. BC: 1. Eline
Klompe, Moonlight (Schouwse R.) 186.
p RUGBY
Tweede klasse Zuid: HRC 2 - Oemoemenoe
8 - 7, Te Werve - Obelix 0-19, LSRG - URC
2 15 - 17, RRC - Delft 26 - 22. Stand: Haagse
RC 2 8 - 36; EZRC Oemoemenoe 8 - 27; RC
Delft 7 - 26; L.S.R.G. 7 - 25; Utrechtse RC 2 7 -
21; NSRV Obelix 8 - 20; Rotterdamse RC 8 -
17; RCE/PSV 6 - 6; RFC Oisterwijk Oysters 8 -
2; RC Te Werve 7 - 0 Derde klasse Zuid
west: Tovaal - Thor 20 - 27, Elephants -
Sparta 2 40 - 0, RCC - HRC 3 26 - 24, DSR-C
2 - RSRC 7-12, Gouda - Hookers 2 32 - 5.
Derde klasse B: Rillandia - Noad'67 0-1, Klun-
dert - Tholense Boys 2-2, WHS - Beek Vooruit
1-1.
SOLDEN - De Duitse skiesters zijn goed aan het seizoen
begonnen. Viktoria Rebensburg won zaterdag de eerste
wereldbekerwedstrijd in de nieuwe cyclus. Dat was de
reuzenslalom in het Oostenrijkse Solden.
Rebensburg, die olympisch kampioene is op dit alpine
nummer, noteerde na twee runs een eindtijd van 2 mi
nuten en 26,39 seconden. Vooral haar tweede run was
erg snel. Het was haar eerste zege in een WB-wedstrijd,
maar Regensburg komt met haar 21 jaar ook nog maar
net kijken „Het was belangrijk om te laten zien dat mijn
gouden medaille op de Olympische Spelen geen geluk
was", zei de winnares. foto Hans Klaus Techt/EPA
p JUDO
Made. 28e Amerhaltoemooi. Tot 17 jaar.
Tweede plaats: Annelien Boutens -63 kg.
(J.Goes) Derde plaats: Jasper Veen -66 kg.
(J.Goes). Tot 15 jaar. Eerste plaats: Boaz Kalk-
hoven -46 kg. Yanick Janse -55kg. (beiden ss
Geelhoed). Tweede plaats: Ramon de Leeuw
-34 kg. (J.Goes), Pieter van den Heuvel -46kg.
6 Leonie Blaakman -48kg.(ss Geelhoed). Der
de plaats: Lisa Rotte -48kg. (ss Geelhoed). Tot
12 jaar. Eerste plaats: Zoïe Moerman -32 kg.,
Jarno Bouwmeester -38 kg. Pascalle van
Gurp +48 kg. (allen J.Goes) Tweede plaats: Kia-
ra Mulder -40kg.(ss Geelhoed), Babette Naal
den -32 kg. Sterre Westplate -36 kg. (beiden
J.Goes). Derde plaats: Ruud Meijer -42kg.,
Tom Moolenaar -38kg. (beiden ss Geelhoed).
Tot 10 jaar. Eerste plaats: Mark Jan Zonder
-27kg., Josca Boer -40kg. Niek Louwerse
-38kg. (allen ss Geelhoed). Tweede plaats: Jes
se Sommeijer -30kg.(ss Geelhoed). Derde
plaats: Shaquanah van Beelen -28kg. Ryan
Shaier -34kg., Jurriaan van Kampen -27kg., Ben-
the de Ridder -32 Jens van Helleman -38kg.
(allen ss Geelhoed). Tot 8 jaar. Tweede plaats:
Ashmara van Helleman -25kg. (ss Geelhoed).
Derde plaats: Olivia van Kampen -20kg. Indy
Godschalk -22kg. (beiden ss Geelhoed)
p KORFBAL
Derde klasse i: Seolto - Scheldevogels 8-10.
Stand: Stormvogels (W) 7-12; Scheldevogels
7 - 9; TOGO 7 - 8; Good Luck 7 - 8; Seolto 6 -
5; Oranje Zwart/Hoekse 7 - 5; Nikantes 6 - 4;
All Ready 7 - 3
MOTORCROSS
Axel. Eindstanden OZK 2010. 50cc: 1. Jonah
genstein 17, 3. Minderhoud 15.
Heinkenszand. Dressuur LR PC De Vlaan-
dertse Ruiters. Paarden Z2: 1Mieke Evertse,
Vs Vasco (Oranjezon) 213; 2. Annemieke Maas
kant, Digishot Wiseguy (Schouwse R.) 212; 3.
Merel van der Nat, Mr Bean (Allround) 204.
Z1/Z2: 1. Samantha Miltenburg, Caratina Z
(Walcheren) 214; 2. Mascha Boone, Zucherro
(Z-Bev.) 208; 3. Inger van Boven, Midnight,
(Weelr.) 207. M2: 1. Mascha Boone, Apro
dithe, 189; 2. Elles Kole, Annebella (Weelr.)
182; 3. Judith Oostdijk, Folkje G (DSV
West-Brabant) 180. M1: 1. Tony van der Hiele,
Miss Princess (Se-Ros) 195; 2. Corne Gideon
se, Aktion D (Gouwr Reyers) 185; 3. Marielle
Wagenaar, U2 (Prins Karei) 184. M1/M2: 1.
Dinja van Liere, Wita (Allround) 207; 2. Natas-
ja Vink, Uzari (Weelr.) 191; 3. Krista Pluijmers,
Jamiro (Paardebloem) 183. L2: 1. Marina Ku
zee, Nynke (Z-Bev.) 194; 2. Devon Beneden, Li
ving Zilvano (Paardebloem) 192; 3. Karolien
Goeree, Pride (Weelr.) 186. L1: 1. Arianne Kod
de, Burano K (Z-Bev.) 192; 2. Yvonne
Goetheer, Winsor (Weelr.) 190; 3. Eline van
Belzen, Bonita (Walcheren) 188. Pony's
Z1/Z2 cat. DE: 1. Nelline Goedegebure, Torna
do (Paardebloem) 58.53%. Z1/Z2 cat. C: 1.
Angelina Ceavaal, Shadow (Scheldestad)
58.00%. M1 cat. DE: 1. Nina Knape, Andydale
for Pleseur (Schouwse R.) 166.L2 cat. DE: 1. Bi-
anca Goeree, Sergant Pepper (Weelr.) 191. L2
cat. BC: 1. Kim Alting, Xantia Dancer (Se-Ros)
196. L1 cat. D: 1. Nina Knape Matcho, 198.
L1 cat. DE: 1. Rosa de Nooijer, Benapart
(Se-Ros) 201. L1 cat. BC: 1. Christianne Jan
sen, Tibo (Z-Bev.) 182. Tweede proef paarden
Z2: 1. Annemieke Maaskant. Digishot Wiseguy
en Merel van der Nat, Mr Bean, 208; 3.
Mascha Boone, Tersina, 206. Z1/Z2: 1. Sa-
pSCHAATSEN
Amsterdam. KPN Marathon Cup. Mannen
(125 ronden): 1. Hadders, 2. Cees Juffermans,
3. Plender, 4. Bergsma, 5. Timmerman, 6. Bart
de Vries, 7. Bob de Vries, 8. Wubben, 9. Fa
briek, 10. Ralf Zwitser. Vrouwen (60 ronden):
1. Schouten, 2. Van der Wal, 3. Langeland, 4. 't
Hart, 5. Sterk, 6. Kleibeuker.
pTURNEN
Rotterdam. WK, toesteifinales. Mannen,
sprong: 1. Bouhail (Fra) 16,449, 2. Golotsoets-
kov (Rus) 16,366, 3. Kaspiarovitsj (WRu)
16,316; brug: 1. Feng Zhe (Chn) 15,966, 2.
Teng Haibin (Chn) 15,616, 3. Uchimura (Jap)
15,500; rek: 1. Zhang Chenglong (Chn)
16,166, 2. Zonderland (Ned) 16,033, 3.
Hambüchen (Dui) 15,966; vloer: 1. Kosmidis
(Gri) 15,700, 2. Uchimura (Jap) 15,533, 3. Pur
vis (GBr) 15,366; paard/voltige: 1. Berki
(Hon) 15,833, 2. Smith (GBr) 15,733, 3. Sella-
thurai (Aus) 15,566; ringen: 1. Chen Yibing
(Chn) 15,900, 2. Yan Mingyong (Chn) 15,700,
3. Morandi (Ita) 15,666.
Vrouwen, balk: 1. Porgras (Roe) 15,366, 2.
Bross (VSt), Deng Linlin (Chn) 15,233; vloer:
1. Mitchell (Aus) 14,833, 2. Moestafina (Rus),
Chelaru (Roe) 14,766; sprong: 1. Sacramone
(VSt) 15,200, 2. Moestafina (Rus) 15,066, 3.
Fernandes Barbosa (Bra) 14,799; brug: 1.
Tweddle (GBr) 15,733, 2. Moestafina 15,600,
3. Bross (GBr) 15,066.
pVOETBAL
Topklasse zaterdag. Lisse-Capelle 1-0 (0-1).
Van Baaren 0-0, 32. Van Baaren 0-1, 75. Fran-
kel 1-1. Tweede klasse E: Pelikaan - Dinte-
loord 1-0.
The Gunners
6
5 1
0
16
18- 5
Klundert
7
4 3
0
15
19- 5
Krabbendijke
7
4 2
1
14
16- 13
Noad'67
7
4 1
2
13
13- 9
Tholense Boys
7
3 1
3
10
13- 13
Seolto
7
2 3
2
9
10- 14
Rillandia
6
2 1
3
7
9- 9
SVG
7
2 1
4
7
14- 17
WHS
7
1 3
3
6
11- 13
Beek Vooruit
7
1 3
3
6
9- 17
Smerdiek
7
1 2
4
5
13- 18
FSV
7
0 3
4
3
12- 24
Vierde klasse A:
Wolfaartsdijk
- Apollo'69
2-0.
Bevelanders
7
6 1
0
19
19- 8
Hoedekenskerke
7
5 1
1
16
31- 11
Wemeldinge
7
5 1
1
16
19- 9
s-Heer Arendsk.
7
4 2
1
14
15- 10
Wolfaartsdijk
7
4 1
2
13
18- 9
ZSC'62
7
4 1
2
13
17- 9
Borssele
7
3 1
3
10
18- 12
MZVC
7
2 3
2
9
11 - 9
SVD
7
1 0
6
3
12- 27
Waarde
7
1 0
6
3
14- 37
Cadzand
7
0 2
5
2
6- 24
Apollo'69
7
0 1
6
1
8- 23
Vierde klasse B: Kruiningen - DVO'60 afg,
WIK'57 - Chrislandia 0-1, Mevo - Vosmeer 0-8,
SPS - SC Stavenisse 3-2, Halsteren - Vrederust
4-3.
Halsteren 8 6 1 1 19 25- 10
Zierikzee - 7 6 0 1 18 36- 7
Vosmeer 8 6 0 2 18 35- 8
Kogelvangers 7 5 1 1 16 26- 6
SPS 8 4 2 2 14 19- 11
Kruiningen 6 4 1 1 13 16- 7
DVO'60 7 4 1 2 13 25- 17
Chrislandia 8 3 2 3 11 16- 22
SC Stavenisse 7 2 2 3 8 14- 22
Mevo 8 1 3 4 6 14- 35
BW63 7 1 2 4 5 16- 30
Brouwershaven '7 1 1 5 4 16- 24
Vrederust 8 1 0 7 3 12- 29
WIK'57 8 0 0 8 0 3- 45
Vijfde klasse A zondag: Hoofdplaat - Sluis
1-4, Schoondijke - Hulsterloo afg, Graauw - Vo
gelwaarde afg, Philippine - Koewacht 5-0,
SDO'63 - Terhole afg, IJzendijke - Volharding
7-0.
7 6
8 6
8 5
7 4
6 3
7 3
7 3
8 2
8 2
7 2
7 1 0
7 0 0
8 0 0
1 0 19 31 - 5
1 0 19 8- 2
1 1 19 33- 9
1 2 16 21 - 11
1 2 13 21 -
2 1 11 14-
2 2 11 15-
1 3 10 14- 1.
3 3 9 10- 1'
8 9-20
7 13- 30
3 9-18
0 4-23
0 5-35
2 4
1 4
0 6
7
p WATERPOLO
District 5. Mannen. Eerste klasse: Hellas-Gla-
na 2 - Nayade Classic 2 4-4, BZ&PC - Arethusa
2 9-5, DIO - SBC 2000 2 8-8, Hieronymus - De
Stormvogel 2 6-1, Aquamigos - SWNZ (SG)
3-4. Stand: Hieronymus 4-12; SWNZ (SG) 4
- 10; BZ&PC 4 - 9; DIO 4 - 7; Arethusa 2 4-6
De Stormvogel 2 4-6; Nuenen 3 - 4; SB<£
2000 2 4-4; Aquamigos 3 - 3; Nayade Classic
2 3-1; Hellas-Glana 24-1; Argo 3 - 0. Twee
de klasse A: De Warande 3 - Aquamigos 2
6-7, Njord (V) 4 - Zeester-Meerval 9-9, DBD 2
- SWNZ (SG) 2 9-8, De Krabben - De Vennen
2 6-5, PSV 4 - Njord (V) 3 18-1, TRB/RES - De
Dokkelaers 4-10. Stand: PSV 4 4 -12; De Krab
ben 4-12; De Dokkelaers 4 - 9; Aquamigos 2
4 - 9; TRB/RES 4 - 6; De Warande 3 4 - 6; De
Vennen 2 4-6; Njord (V) 4 4 - 4; Zees
ter-Meerval 4 - 4; DBD 2 4-3; Njord (V) 3 4 -
0; SWNZ (SG) 2 4-0. Vrouwen. Derde klas
se: ZVB Brunssum - Aquamigos 2 2-3. Stand:
De Warande 2 3-9; Nuenen 3 - 6; De Rog 3 -
6; Gorgo 3 - 6; Aquamigos 2 3-6; Waterproo
3 - 3; ZVB Brunssum 3 - 0; De Stormvogel
0.
p WIELRENNEN
Heinkenszand. Zeeuwse ATB Cup, t'
wedstrijd. Senioren: 1. Sander Vleugel
meldinge), 2. Edzard van Ewijk (Wolphaa
dijk), 3. Robbert Vleugel (Wemeldinge), 4. K
vin Gideonse (Nijmegen), 5. Dennis Raadtge
ver (Kapelle), 6. Danny Sleeckx (B), 7. Ismaël
Segers (Hulst), 8. Dimitri Mulder (Heinkens
zand), 9. Joery Kasper (Wemeldinge), 10. Felix
Sieling (Middelburg). Vrouwen: 1Birgït Lavrijs-
sen (Kapelle), 2. Marquerite de Neve (Middel
burg), 3. Stacy Krahn (USA). Veteranen: 1.
Franky Taelman (B), 2. Johnny Stroosnijder
(Wemeldinge), 3. Andy van Loon (Hoogerhei-
de), 4. Jan Minnaard (Wemeldinge), 5. Jaap
Nieuwenhuize ('s-Heer Arendskerke). Jeugd,
15/16 jaar: 1. Milan Vader (Middelburg).
13/14 jaar: 1. Erik Boer (Wolphaartsdijk)
11/12 jaar: 1. Mick van Dijke (Wissenkerke
9/10 jaar: 1. Damy Vader (Middelburg). T/»
8 jaar: 1. Dies Moelker (Kloetinge).
Amsterdam. Zesdaagse. Eindstand:
Kluge/Bartko (Dui) 285 punten, 2. Stam/'
Bon (Ned) 247, 3. Marvulli/Terpstra (Zwii-
236, 4. op één ronde Stroetinga/L?
(Ned/Dui) 213, 5. op één
Ligthart/Mouris (Ned) 162, 6. op ■t,ers
Havik/Schep (Ned) 172.