de score van PSV Goes overtreft 341 sport Patrijzen komt veel tekort in Roosendaal RÖBÜR.COES 0-1 i Goes leeft zich op het kunstgrasveld uit tegen buurman Robur. Met o-n blijft de schade zelfs nog beperkt. Koek overtreft zich bij De Stene Brug Seolto onderuit na magere tweede helft Volharding kansloos in IJzendijke FC Dauwendaele verder in de beker Wolfaartsdijk in matig duel langs Apollo'69 Bekijk de weblogs over voetbal en hardlopen op: www.pzc.nl 'Meestal komen we met Goes niet zo ver in de beker, maar nu hebben we de smaak te pakken. Nu willen we wel echt proberen er zo lang mogelijk in te blijven."' Kyle Doesburg maandag 25 oktober 2010 Invaller Robin de Pagter is Ro.bur-doelman Berry Sirnonse voorbij, mnaar zal in het zijnet schieten. foto Ronald den Dekker MIDDELBURG - De tweede ronde van de districtsbeker betekende gis teren het eindstation voor Patrij zen. Het elftal kon geen potten breken tegen het hoger voetballen de Roosendaal. Breskens, Clinge, Jong Ambon, Steen en VCK over leefden de eerste knock-outronde al wel. Roosendaal-Patrijzen 8-o: In het eerste halfuur kon Patrijzen nog aardig meekomen, maar daarna moest de'zondag-vierdeklasser uit 's-Heerenhoek zijn meerdere er kennen in de tweedeklasser. Terry Jager, Jan Konings en Robin Franken zorgden voor een 3-0-ruststand. Na de pauze liep de score via Barry Perk, Berry Bier- kens, Jan Konings (2x) en Tim Be- verlo op naar 8-0. Breskemis-Meto 3-3: Onbekend 0-1, Ned de Looze 1-1, 2-1 en 3-1, Onbe kend 2-3, Jan Willem de Rooij 3-3. Bres kens wint na het nemen van strafschop pen. Cora Boys-Cimge 0-2: 42. Sjoerd van Campenhout 0-1, 53. Kevin van Hoye 0-2. Jong Arnbon-Odio 3-1: Jaïr Tomasoa 1-0, 1-1, James Beye 2-1 (strafschop), Martin Waisapy 3-1. Steen-Zeeland Sport 5-2: Robin Mari- man 1-0, Sander van Remortele 2-0 en 3-0, Wesley van Effrink 3-1, Sander van Remortele 4-1, Robin Mariman 5-1, Ju nior Baghola 5-2. VCK-Zierikzee 3-0: Jesse van der Meu- len 1-0, Bouwen Legemate 2-1, Erik Da- men 3-0. Brouweirshaven-WCSS 2-6: Ray mond Suijkerbuijk 0-1, Clement van Splunder 1-1, Job Segers 1-2, Leendert Flikweert 2-2, Danny Withagen 2-3, ei gen doelpunt Brouwershaven 2-4, Dan ny Withagen 2-5, Guido Duijn 2-6. Biervliet-Axe! en Terneuzen-Oost- burg afgelast. KWADENDAMME De Stene Brug haalde in de derde divisie driebanden een prima over winning op Doggen Timmerbe drijf: 6-2. De aandacht ging volledig uit naai de uitstekende prestatie van Piet Koek, die in een mum van tijd Jac Doggen versloeg. De Goesenaar speelde het niet dagelijkse gemid delde in deze klasse van 1.206. BERGEN OP ZOOM De korfballers van derdeklasser Seolto uit Vlissingen hebben zater dag een 6-3-voorsprong verspeeld tegen Scheldevogels. Ze verloren met 10-8. Seolto miste in de tweede helft be leving. Daardoor kon Scheldevo gels het duel naar zich toe trekken. Scores Seolto: Daisy Verkerk 3, Timme Provoost 2, Chris Mol, Jolanda Kerkhof en Dennis Goedegebuur 1. door Roeland van Vliet GOES - „Wij hebben er alles aan ge daan om vaker te scoren dan PSV", grapte ICyle Doesburg, de ge legenheidsaanvoerder van Goes, gisteren. Hij had alle reden tot la chen. Met de zondag-tweedeklas ser had hij zondag-vierdeklasser Robur compleet overklast: 11-0. „We wisten dat het 10-0 was bij PSV-Feyenoord, dus hebben we er nog eentje extra gemaakt aan het eind." Of de voetballers van Goes inder daad op de hoogte waren van de ontwikkelingen in Eindhoven, werd niet helemaal duidelijk. Maar een feit was wel dat net na de 10-0 van PSV'er Jeremain Lens Goes op 11-0 kwam. Serge Berrevoets schoot in de 88e minuut van net buiten het zestienmetergebied een vrije trap laag in de verre hoek. Daarna waren er ook nog kansen op de 12-0, maar die benutte het elftal van trainer Gérard de Nooijer niet. Met Goes gaat het in de tweede klasse uitstekend. Het elftal staat ongeslagen aan kop en heeft al een periodetitel binnen. Het bekerduel met de buurman kwam deson danks op een gunstig moment. De coach kon spelers met lichte pijn tjes rust geven en zelfs enkele fitte mannen (zoals aanvoerder Shan non Braafhart) rust geven. Goes heerste van begin tot einde. De aanvallers van de gasten tikten de verdedigers van Robur com pleet weg. Vooral Steven Fitsch, die in de eerste helft drie keer het doel vond, en Kyle Doesburg, die zowel voor als na rust één keer scoorde, vonden elkaar makkelijk. „Maar soms waren we nog wel een beetje slordig", zei Doesburg. „Anders waren er misschien nog wel meer in gegaan." MIDDELBURG Zondag-vijfdeklasser Volharding verloor gisteren met 7-0 bij IJzen dijke. Sanders van Buren opende de sco re, waarna Joël van Overloop en Lo- dewijk van Keeken voor 2-0 en 3-0 zorgden. Van Overloop en Van Keeken scoorden na rust nog eens, voordat ook Christian van Voren en Sven van de Bulck dat deden. STEENBERGEN De zaalvoetballers van FC Dauwen daele hadden meer moeite om tot de tweede bekerronde door te drin gen dan vooraf verwacht werd. In Steenbergen won de Middelburgse eersteklasser met 4-6 van FC Crom- wiel 2. Het duel ging lange tijd gelij- kop. De ruststand was 3-3. Hicham Ben Hammou scoorde driemaal, Angelo Geelhoed twee maal en Nordin Benjilali één keer. Vlak voor rust leek de 6-0 al te val len. Robur-verdediger Riche An- beek kopte de bal ietwat ongeluk kig achter zijn eigen doelman. Maar arbiter Dursun had buiten spel geconstateerd. En dat terwijl Anbeek zich al neer leek te heb ben gelegd bij de extra tegenslag. Uiteindelijk viel de onvermijdelij ke 6-0 drie minuten na rust. En daarna zouden er nog vijf treffers volgen. Voor Robur, dat worstelt in de vierde klasse, was er eenvou digweg geen houden aan. Het elf tal van trainer René van Herpen probeerde wel vooruit te voetbal len, maar werd keer op keer terug gedrongen. Doesburg: „Meestal komen we met Goes niet zo ver in de beker, maar nu hebben we de smaak te pakken. Nu willen we wel echt proberen er zo lang mogelijk in te blijven." Robur-Goes 0-11 (0-5). 5. Ugur Kahve- ci 0-1, 20. Steven Fitsch 0-2, 32. Ste ven Fitsch 0-3, 34. Kyle Doesburg 0-4, 35. Steven Fitsch 0-5, 48. Ugur Kahveci 0-6, 58. Rick.de Punder 0-7, 62. Serge Berrevoets 0-8, 78. TrungTran 0-9, 79, Kyle Doesburg 0-10, 88. Serge Berre voets 0-11. Scheidsrechter: S. Dursun uit Roosendaal. Gele kaart: Marco Els- hout (Robur). Aantal toeschouwers: 200. BIJ NAD£R In het artikel over Robur-voetballer Alex van Dongen (PZC, 20 oktober) zijn enke le fouten geslopen. Er zitten geen spelers van Spakenburg, IJsselmeervogels en Baronie in het Ne derlands luchtmachtteam. Daarnaast kan het luchtmachtteam zich niet kwalifice ren voor een soort WK in Brazilië. Ten eerste betreft het de Militaire Wereld- spelen en ten tweede doet alleen het Nederlands militair elftal daar aan mee. Dus de beste spelers van luchtmacht, landmacht, marine en marechaussee. WOLPHAARTSDIJK - De voetballers van zaterdag-vierdeklasser Wol faartsdijk waren thuis de baas over Apollo'69: 2-0. Dat een storm een voetbalwed strijd niet ten goede komt, was wel te zien aan de worsteling tus sen Wolfaartsdijk en Apollo in de vierde klasse. Het was niet veel soeps op het natte veld. Twee onsa menhangende ploegen kregen kans op kans, maar bleken gebrek kig in de afwerking. Een van richting veranderd schot van Ruud de Kok belandde toch in het Apollo-doel. Apollo zakte in en Wolfaartsdijk kwam op 2-0 via een strafschop genomen door Wilfried van den Dries, die een verdiende overwinning voor de thuisploeg bezegelde. Wolfaartsdijk staat na de zege ge deeld vijfde, Apollo'69 blijft de nummer laatst. De ploeg heeft pas één punt.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38