141 zeeland Een ontdekking van Een bijzonder rijtje Meisjes met gestolen kleding aangehouden Man laat vuurwerk in zicht politie knallen Bumperklever krijgt een proces-verbaal Thijs spettert het verst www.pzc.nl/webwinkel ION diascanner Slides2PC maandag 25 oktober 2010 GOES Twee 16-jarige meisjes uit het Lim burgse Brunssum zijn zaterdag om 15.45 uur aangehouden, nadat zij met gestolen kleding en schoeisel door de alarmpoortjes bij een win kel aan het Schuttershof in Goes naar buiten waren gelopen. Een winkelmedewerkster liet de twee daarna even alleen in het kantoor. De meisjes probeerden vervolgens te vluchten, maar de buitendeur in het kantoor leidde naar een afgeslo ten steegje. De meisjes worden doorverwezen naar bureau Halt. RILLAND Bij een 19-jarige jongeman uit de gemeente Reimerswaal 'brandde' zijn juist aangeschafte vuurwerk zo in zijn gedachten dat hij de ver leiding niet kon weerstaan. Op de Nieuwe Kreekrakweg in Rilland stapte hij gisteren om ongeveer 12.00 uur uit zijn auto en stak een stuk zwaar vuurwerk aan. Na de knal ging hij er als een haas van door. Helaas voor hem deed hij dit in het zicht van politieagenten. Die lieten hem stoppen op de Bathse- weg in Rilland. In zijn auto troffen ze 15 stukken zwaar vuurwerk aan. VIDEO Kijk naar een video van de boeren bruiloft in 't Kerkje van Ellesdiek op www.pzc.nl/bevelanden TIPS NAAR bevelanden@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/foto HERDENKINGSTOCHT Organisator eerste Mallard Wandeltocht stuit RIJEN - Sammy den Exter uit Rijen is een bijzonder meisje uit een bijzonder rijtje. Ze werd op 20 augustus geboren als de laatste in een 'vijfgeslacht' in vrouwelijke lijn. Onlangs was er voor het eerst gelegenheid om op de foto te gaan met haar moeder Sabine Oerlemans (25), oma Yolanda Oosterdijk (46) uit 's-Heer Abtskerke, overgrootmoeder Mia van der Schelde (70) uit Heinkenszand en 'superoma' Hubrechta Baas (97) uit Rilland. KRUININGEN Een 30-jarige vrouw uit Hoofddorp is gisteren om 13.00 uur op de A58 bij Kruiningen bekeurd voor bum- perkleven. Ze reed herhaaldelijk op een afstand van zo'n vijf meter op haar voorgangers, met ongeveer 140 kilometer per uur. Ze krijgt een proces-verbaal. Op de Oranjeweg in Goes namen agenten zaterdagnacht het rijbe wijs in van een 23-jarige Goese- naar. Een blaastest wees uit dat de ze beginnend bestuurder vier keer te veel alcohol genuttigd. MIDDELBURG - Het was een slim lokkertje, het Nederlands Kampioenschap Piasstampen. Toch liep het gistermiddag niet storm in het Middelburgse Mi- niMundi. Winnaar Thijs (9) uit Nieuw en Sint Joosland had zijn regenlaar zen expres thuis gelaten. „Met mijn Nike Air Max gaat dat toch het best." Op de foto Mikey (8) uit Heinkenszand, die vierde werd. foto Ruben Oreel De oversteek van de Schotten bij Nieuwdorp tijdens de operatie Mallard. Hans Blommaart hoopt dat de eerste Mal lard Mars (zaterdag) aanleiding is om de Slag om de Schelde jaarlijks te herdenken. reproductie Stef Traas categorie/diversen ""- /l Haal uw kwetsbare fotonegatieven en diacollecties onder het stof vandaan en zet ze veilig in digitale vorm op uw computer met de Ion Slides2PC Diascanner. Deze gebruiks vriendelijke en veelzijdige scanner tilt met een druk op de knop uw kostbare herinneringen naar het digitale tijdperk. Het scannen en versturen van een foto naar uw computer neemt slechts 2 seconden in beslag. Kenmerken: Inclusief: Digitaliseer 35mm films en dia USB kabel 5 MP resolutie 2592x1680 Negatief-adapter Automatische witbalans en Dia-adapter kleurcorrectie Software CD Adviesprijs €69,- Lezersprijs €49,-* #WEBWINKEL Digitaliseren van uw diacollectie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22