Arthur Scheijde Doeke D. Roos werden nader ontrafeld Genoeg te doen voor kinderen in vakantie Goededoelenmarkt voor leerlingvervoer Aangehouden voor uitschelden agenten maandag 25 oktober 2010 Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuidwest Zie Veilingdeurwaarder.nl Be\astingdienst „Als jongen ging ik altijd op vakantie in DishoekDaar Hepen we dan vaak over het strand. Precies het stukje strand waar de sloepen met overlevenden aan land kwamen." „Dit fraaie boek mogen we rangschikken onder de historisch wetenschappelijke, van annotaties voorziene werken, waarbij de leesbaarheid voortreffelijk is." MELISKERKE Ouders van kinderen die naar het speciaal onderwijs in Krabbendij- ke gaan, zamelen morgen middels een goededoelenmarkt in Melisker- ke geld in om hun kinderen met de auto naar school te kunnen breng en. De kinderen van 12 tot 14 jaar wonen in Souburg, Aagtkerke en Meliskerke, maar zijn te kwestbaar om met het openbaar vervoer te reizen. Vandaar dat een auto is ge kocht. Om die te bekostigen, is van tien tot half vier van alles te koop naast De Boekenmolen. VLISSINGEN De politie heeft in de nacht van za terdag op zondag een 41-jarige Vlis- singer aangehouden, die agenten uitschold en weigerde hun somma tie om te vertrekken op te volgen. De agenten probeerden de gemoe deren te sussen op de Nieuwendijk in Vlissingen, waar tegen 3.00 uur een woordenwisseling was ont staan tussen publiek en portiers van horecagelegenheden. De Vlis- singer kreeg, na het afleggen van een verklaring, een bekeuring. 1. Fietshelmen voor Vlissingertjes 2. Oplossing Bestevaer in zicht 3. Miljoen meer voor Veere STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Redding van de Woestduyn. Arthur Scheijde schrééf niet alleen zijn boek, hij maakte ook de illustraties. Helemaal handgetekend, ingescand en op de computer ingekleurd. foto Arhur Scheijde MIDDELBURG - Kinderen hoeven zich deze herfstvakantie helemaal niet thuis te vervelen. Vandaag al is er vanalles te doen. In bowlingcentrum De Kruitmo- len in Middelburg kunnen kinde ren vanaf 6 jaar om 14.00 uur le ren bowlen. Dat kost 2,50 euro per deelnemer. Ook in de Kruitmolen- laan houdt Baptistengemeente De Fontein een sportdag, evenals de rest van de week. Morgen kunnen kinderen gratis le ren skaten en scooteren in skate- park Meker aan de Middelburgse Sportlaan. Westkapelse kinderen kunnen ook zaalvoetballen in Zaal De Bellink. Woensdag draait het in De Kruit- molen om taekwondo. Bij kinder boerderij De Klepperhoeve in Mid delburg kan vanaf 13.30 uur, voor tweeënhalve euro, geknutseld wor den met pompoenen. Ook bij In- tratuin in Koudekerke zijn, net als donderdag en vrijdag, 's middags knutselactiviteiten. Dat kost tel kens één euro per kind. Donderdag kunnen panna-spelers worden aangemoedigd tijdens het Zeeuws Panna Kampioenschap in sporthal De Voorborch in Middel- burg. Vrijdag kunnen kinderen leren wa- veboarden op de skatebaan aan de Koepoortlaan in Middelburg. Ook uw bijdrage telt! Word vandaag ZeeuwsGroen met groene stroom van DELTA. Kijk op vooralle informatie, tips en adviezen over het besparen van energie en CO,.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 17