de omroepkweekvijver
39
IA
z
n
x
Door de compacte speelduur staan de acteurs op de voorgrond
Over de films in de serie One Night Stand
vrijdag 22 oktober 2010
07:10,07:35 The bold
and the beautiful 08:00
Tommy Teleshopping
13:00 Shownieuws: Late
editie 13:25 Trauma
centrum 14:00 De grote
verhuizing 14:55 Who's
the boss? 15:55 Accor
ding to Jim 16:15,16:40
The bold and the beau
tiful 17:10 De grote ver
huizing
08:00 RTL Nieuws 08:15
Teleshop 7: Suerte
08:45 RTL Nieuws 09:00
RTL Z Nieuws 09:20
RTL Autoblog 09:40
RTL Z Nieuws 12:20 Re
gio business magazi
ne 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kij
ker aan zet 13:40 RTL Z
Nieuws 14:40 Special:
De kijker aan zet 15:00
RTL Z Nieuws 15:20
Special: De kijker aan
zet 15:40 RTL Z Nieuws
16:20 Grenzeloos vast
goed 16:40 Special: De
kijker aan zet 17:00 RTL
Z Nieuws
06:30 RTL Telekids
09:30 Teleshop 8: Tel
sell 12:15 EftelingTV:
De Schatkamer 13:15
Teleshop 8: Tel sell
17:05 Fabeltjeskrant
17:10 Oprah Winfrey
show
07:00 Disney feest
07:25 Ernst, Bobbie en
de rest 07:35 Burgers
Zoo Waarom 07:50
Ernst, Bobbie en de rest
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready stea
dy cook 10:00 Tommy
Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Te
leshopping 14:00 Me
disch centrum 14:30
Ready steady cook
15:40 Disney feest
16:05 3rd Rock from the
sun 16:35 Still standing
17:05 Friends 17:30
Will Grace
06:01 Disney XD: Skunk
fu, Matt's monsters,
Beyblade, Pokemon Ga
lactic Battle, Phineas
Ferb, Zack Cody, A
kind of magic, Matt's
monsters, Totally spies,
Wendy Wu, De Tofu's,
Zack Cody, Phineas
Ferb, Skunk fu, Shuriken
school, Totally spies, Phi
neas Ferb, Cory in the
house, Zeke Luther,
Kick Buttowski, Zack
Cody, I'm in the band
18:10 Huizenjacht,
Woonprogramma.
18:00 The A-Team, Ac- 18:05 Dr. Phil, Talkshow 18:30 Airline, Reality
tieserie
18:55 De politie op je
hielen!, Serie re
portages
18:00 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
18:15 3rd Rock from
the sun, Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:50 De Pfaff's, Celebri- 19:00 Kinderziekenhuis, 19:30 Bondi rescue, Re- 19:10 Still standing, Co-
land tydocusoap Reality ality medy
19:20 Shownieuws 19:35 Style by jury, 19:30 Two and a half
Make-overpro- men, Comedy
gramma
20:00 Trauma centrum, 20:30 Voetbal Interna- 20:30 Garden state,
Realityprogramma tional, Voetbaltalk- Filmkomedie
20:30 National treasu- show
re, Actie-avontu-
renfilm
20:00 The Kardashians, 20:00 The big bang the-
Reality ory, Comedy
20:30 Medium, Misdaad- 20:30 Wegmisbrui-
serie kers!, Verkeerspro-
gramma
22:00 RTL Voetbal: Jupi- 22:25 As the world
ler League, Samen- turns, Soap
vatting
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:05 Hart van Neder- 23:00 Met de billen
land bloot!
23:25 Piets weerbericht
23:30 Shownieuws
23:55 Oerend hard, Se
rie reportages
23:15 TopChef, Kook-
wedstrijd
23:15 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:55 Border security,
Reality
00:30 The substitute
02:35 Astro TV
00:00 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
San Remo
00:56 Nachtlounge
03:00 Sneks
05:00 Car tracks
00:15 Kinderzieken
huis (h)
00:51 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Vriendinnentijd
00:10 Moonlight
01:05 Nachtprogram
mering: San
dy live
04:00 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
00:25 Veronica poker:
Learn from The
Pro's
00:55 Veronica's fun
niest commer
cials ever!
o
o
00
b
10
o
KJ
O
21:25 Medium, Misdaad- 21:30 Top Gear, Automa-
serie gazine
22:45 Top Gear, Automa
gazine
IO
ro
o
ro
W
die al vanaf haar 16e werkt als actri
ce, schrijfster en theaterregisseur.
In Mama raken een jonge vader en
zijn twee kinderen ontregeld door
de dood van de moeder, gaan
bijna uit elkaar en vinden elkaar
weer. De andere genomineerde
was Proces (26 november) van Jen-
neke Boeijink, over de onmogelij
ke relatie tussen een moordenaar
en de weduwe van zijn slachtoffer.
Ook niet te versmaden is Tunnelvi
sie, op 3 december de laatste film
in de reeks. Een fel, rauw, expres
sionistisch drama (Stefano Odoar-
di) over een jonge vrouw die meer
van roofvogels houdt dan van
mensen en over een babylijkje dat
op de vuilstort wordt gevonden. •-
Even heftig en ontregelend als de
emoties van de hoofdpersoon.
One Night Stand - Finnemans.
Nederland 2, 23.10 uur.
OVERIGE
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Trugkieke 18:40 Mini-
Doe 18:45 RegioNed 18:55
Zeeland in vogelvlucht 19:00
Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Radio 2 op één 12:00 Da
gelijkse kost 12:15 De rode lo
per 12:35 Blokken 13:00 Het
journaal 13:30 Het weer 13:35
Man bijt hond 14:00 Zoo days
14:25 Thuis 14:50 Kingdom
15:35 Heartbeat 16:25 Mees-
terchef Australië 17:10 Clips
17:25 Buren 17:50 Dagelijkse
kost 18:00 Het journaal 18:10
De rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40 Man
bijt hond 20:05 Het weer 20:10
Thuis 20:40 Peter live 21:55
Hotel Babyion 22:46 KENO-uit-
slagen 22:47 EuroMillions
22:50 Het journaal laat 23:05
Studio 1 23:30 Het weer 23:35
Ride with the devil
07:10 Piet Piraats voorleesver
halen uit de griezelgrot 07:15
Disney's 101 dalmatiërs 07:40
Sally Bollywood 07:55 Samson
en Gert 08:20 Sprookjesboom
08:25 Pat Stan 08:30 Ketnet
on ice 08:40 Drie vrienden en
Jerry 08:50 Karrewiet 08:58
CANVAS 09:00 Terzake 09:35
Herfstbeelden 12:00 KETNET
15:30 Symfollies 15:35 Uki
15:45 Dobus 15:55 Kaatje en
haar vriendjes 16:05 Bol en
Smik 16:15 Angelina ballerina
16:30 Samson en Gert 16:55
Piet Piraats voorleesverhalen uit
de griezelgrot 17:00 Sprookjes
boom 17:05 Disney's 101 dal
matiërs 17:30 De boer op
17:40 Ketnet on ice 17:50 Ami-
ka 18:05 Karrewiet 18:15 Ami-
ka 18:30 De pretshow 18:50
W817 19:05 Pat Stan 19:15
Ketnet on ice 19:20 Karrewiet
19:30 H2019:55 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 Annelie-
zen 21:10 Comedy special:
Xander De Rijcke - Uw zoete
666 21:55 True blood 22:45
Reyers laat 23:25 The Killing
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 Cowboy
trap 12:45 Cash in the attic
13:10 Nieuws en weerbericht
13:15 Bargain hunt 14:00 BBC
News 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Diagnosis murder 16:00
BBC News 16:05 Copycats
16:35 Big babies 16:50 Shaun
the sheep 16:55 Bernard 17:00
Fee fi fo yum 17:30 Horrible
histories 17:55 Leon 18:00
Newsround 18:15 The weakest
link 19:00 BBC News 19:30 Re
gionaal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
Real rescues 20:57 Nieuws en
weerbericht 21:00 EastEnders
21:30 Ql 22:00 New tricks
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 23:35 The Graham Nor
ton show
07:00 The Pingu show 07:10
Yoko! Jakamoto! Toto! 07:15
Bob the builder 07:25 Penelope
07:30 Guess with Jess 07:40
Postman Pat 07:55 Pingu 08:00
Arthur 08:15 League of super
evil 08:25 Newsround 08:30
Deadly 60 09:00 Mission: 2110
09:30 LazyTown 09:55 Jolly-
wobbles 10:05 Buzz and tell
10:10Tinga tinga tales 10:25
The large family 10:35 Todd-
world 10:50 Pingu 11:00 Wayb-
uloo 11:20 Clifford the big red
dog 11:30 Pablo, the little red
fox 11:35 3rd and bird 11:50
Wibbly Pig 12:00 In the night
garden 12:30 Animal park
13:00 The daily politics 13:30
GMT with George Alagiah
14:00 Turnen: WK Rotterdam
2010 16:00 Put your money
where your mouth is 16:45 Flog
it! 17:30 Pointless 18:15 Escape
to the country 19:00 Eggheads
19:30 Strictly come dancing: It
takes two 20:00 The big silence
21:00 Mastermind 21:30 Gar
dener's world 22:00 A life with
out work 23:00 The Rob Bry-
don show 23:30 Newsnight
Sturm der Liebe 16:00 Tages-
schau 16:10 ARD-Themenwo-
che: Essen ist Leben - Land und
lecker: Wer kocht das beste
Landmenü? 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:25 Marienhof 18:50
Das Duell im Ersten 19:45 Wis
sen vor 8 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börse im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Der
Schwarzwaldhof- Forellenquin-
tett 21:45 lm Angesicht des
Verbrechens 23:25 Tagesthe-
men 23:38 Das Wetter im Ers
ten 23:40 Hotte im Paradies
09:00 heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Lena -
Liebe meines Lebens 11:15
Reich und Schön 12:00 heute
12:15 drehscheibe Deutsch-
land 13:00 ZDF-Mittagsmaga-
zin 14:00 heute - in Deutsch-
land 14:15 Die Küchenschlacht
15:00 heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:15 Lena - Liebe meines Le
bens 17:00 heute - Wetter
17:15 hallo deutschland 17:45
Leute heute 18:00 SOKO Kitz-
bühel 19:00 heute 19:20 Wet
ter 19:25 DerLandarzt 20:15
Der Kriminalist 21:15 SOKO
Leipzig 22:00 heute-journal
22:29 Wetter 22:30 heute-
show 23:00 Die Vorleser 23:30
Lanz kocht
07:30 Alles was zahlt 08:00 Un-
ter uns 08:30 Gute Zeiten,
schlechte Zeiten 09:00 Punkt 9
09:30 Mitten im Leben! 11:30
Unsere erste gemeinsame
Wohnung 12:00 Punkt 12 - Das
RTL-Mittagsjournal 14:00 Mit
ten im Leben! 15:00 Verdachts-
falle 16:00 Familien im Brenn-
punkt 17:00 Die Schulermittler
17:30 Unter uns 18:00 Explosiv
- Das Magazin 18:30 Exclusiv -
Das Star-Magazin 18:45 RTL
Aktuell 19:03 RTL Aktuell - Das
Wetter 19:05 Alles was zahlt
19:40 Gute Zeiten, schlechte
Zeiten 20:15 Alt gegen Jung -
Das Duell der Generationen
22:15 Biilent Ceylan live! Ganz
schön turbulent
Finnemans is een van de acht korte films in de serie One Night Stand, waarin
jonge filmmakers hun talent mogen laten zien. foto GPD
09:00 heute 09:05 Rote Rosen
09:55 ARD-Wetterschau 10:00
heute 10:03 Brisant 10:25 Bel
Ami, der Frauenheld von Paris
12:00 heute 12:15 ARD-Buffet
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
07:20 Dirty jobs: Egg farm
08:15 Wheeler dealers: Jeep
CJ7 09:10 American chopper:
Carroll Shelby bike 10:05 Over-
haulin': Wiley and the Road
Runner 11:05 How do they do
it?: Forest fires/Car exhaust/
Space station 11:35 How do
they do it?: Family car/Titani
um/Letter 12:05 Ultimate sur
vival: Guatemala 13:05 World's
toughest jobs: Avalanche con
trol 14:05 Nextworld: Future
trains 15:05 American loggers:
A week from hell 16:05 Chop
shop 17:05 Engineering the
World Rally: Sweden - Heaven
and hell 18:05 Mythbusters:
Crimes and mythdemeanours -
Part 1 19:05 Survivorman: Kala
hari 20:05 The Gadget Show
20:35 I could do that 21:05
Mean green machines 21:35
Wheeler dealers 22:35 Real
emergency calls: Wisconsin
standoff - Part 1 23:00 Grand
designs: Somerset
07:00 Air crash investigation:
The plane that wouldn't talk
08:00 The dog whisperer: Wil
lie, Make-A-Wish and Zena
09:00 Hunter hunted: Danger
in the delta 10:00 Britain's
greatest machines with Chris
Barrie: 1960s 11:00 World's
toughest fixes: Alaskan salvage
12:00 The dog whisperer: Ar
gonaut and Patches 13:00
Megafactories: Winnebago
14:00 Locked up abroad: Kid
napped in Iraq 15:00 Air crash
investigation: The plane that
wouldn't talk 16:00 Hunter
hunted: Jungle breakout 17:00
Britain's greatest machines with
"Chris Barrie: 1960s 18:00
World's toughest fixes: Alaskan
salvage 19:00 The dog whisper
er: Willie, Make-A-Wish and
Zena 20:00 Is it real?: Monsters
of the deep 20:30 Mystery files:
Jack the Ripper 21:00 The dog
whisperer: Hope, Chloe and
Sam 22:00 The dog whisperer:
Chuy, Jack en Carmine 23:00
The dog whisperer: Hope,
Chloe and Sam
08:35 Planet wild: Lynx - Preda
tor nursery 09:00 Cell dogs:
Rockville 09:55 Gorilla school:
Hopes and fears 10:20 RSPCA.
Have you got what it takes?
10:50 Miami animal police: Se
rial killer python 11:45 Vet on
the loose 12:10 Pet rescue
12:40 Animal cops Miami: Race
for life 13:35 Wildlife SOS
14:00 RSPCA: Have you got
what it takes? 14:30 Dogs 101
Pekingese, Korthals griffon,
Chesapeake bay retriever, Aus
tralian shepherd 15:25 Groom-
er has it: Deep breaths 16:20
The planet's funniest animals
17:15 Great ocean adventures:
The giant sunfish 18:10 Return
of the prime predators 19:10
Dogs 101Bernese Mountain
dog, Afghan, Portugese Water
dog, Cairn Terrier 20:05 Whale
wars: Sliced in two 21:00
Stranger among bears: Man vs
bear 21:25 Stranger among
bears: The end of bear heaven?
21:55 Animal cops Miami: Race
for life 22:50 Return of the
prime predators 23:45 Un
tamed uncut: The moaning
cowboy
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:25 Spongebob Squarepants
07:50 Fairly odd parents 08:15
Fanboy Chum chum 08:35
Mr Bean the animated series
09:25 Fairly odd parents 10:10
Spongebob Squarepants 10:55
The penguins of Madagascar
11:45 Ned's Declassified 12:30
Big time rush 12:55 De klas uit!
13:00 iCarly 13:50 Big time
rush 14:15 Victorious 14:35
Chalkzone 15:05 Invisible net
work of kids 15:25 Mr Bean the
animated series 15:50 De klas
uit! 15:55 True Jackson 16:20
Best friends forever 16:45 John
ny test 17:10 Ned's Declassified
17:35 Spongebob Squarepants
18:00 The penguins from Ma
dagascar 18:25 Mr Bean the
animated series 18:50 Het Huis'
Anubis 19:20 Gefopt 19:35
Zoey 101 20:00 Zender uit de
ether
EZSaHEHBHi
09:30 10X10:30 Het leukste
dorp van Nederland 13:00 TMF
Dance Chart 14:00 10 X15:00
serveert 15:30 Your chart
16:30 Kijk dit nou live 17:30
Boxed 17:55 License to liberty
18:20 TMF hits 20:00 Your
chart 21:00 Gamekings 21:50
Wat te doen voor je poen
22:15 TMF Totally summer
22:35 TMF in de mix 23:25
Beach party
11:00 Top 11 at 11 12:00 3
from 1 12:15 Teen moms
15:00 Made 15:55 My super
sweet 1616:45 My life as Liz
17:15 The hills 17:40 The city
18:05 Hard times 18:30 Room
raiders 19:00 Life of Ryan 19:25
Room raiders 20:15 Slips 20:45
Cribs 21:10 MTV World stage
22:00 Behind the music: Story
tellers 22:55 The Dudesons in
America 23:20 Jackass 23:45
Nitro circus
08:30 Outremers 09:00 Flash
09:05 Les escapades de Petitre-
naud 09:30 Cöté jardin 10:00
Flash 10:05 Le plus grand mu-
sée du monde 10:30 Plus belle
la vie 11:00 Belle-baie 11:30
Nec plus ultra 12:00 Flash
12:05 Escapade gourmande
12:30 Le peuple du Mékong
13:30 Belgisch nieuws 14:05
Jusqu'a l'enfer 15:45 L'autre
émoi 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Cinémas 18:00 Nieuws
18:40 L'invité 18:50 Le journal
de l'éco 18:55 Envoyé special
20:30 Frans nieuws 21:00 René
22:35 Découverte des jardins
de suzhou 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:55 Les héritiè-
res
08:35 Zomerbiatlon 09:30 Ten
nis: WTA 15:00 Olympic Finish
Line 16:00 Zomerbiatlon 17:00
Tennis: WTA 19:00 Eurogoals
flash 19:10 Sterkste man 20:00
Boksen 22:00 Poker 23:00
Sterkste man
10:00 World news 10:15 CNN
Marketplace Middle East 10:30
Best of BackStory 11:00 Larry
King live 12:00 World report
12:30 World sport 13:00
World report 13:30 Best of
8ackStory 14:00 World report
15:00 World business today
16:00 International desk 17:00
The brief 17:30 World sport
18:00 World report 18:30 Po
litical Mann 19:00 International
desk 20:00 Quest means busi
ness 20:45 CNN Marketplace
Middle East 21:00 World one
22:00 Connect the world with
Becky Anderson 23:00 Back-
Story 23:30 World sport