tj 36 I familieberichten vrijdag 22 oktober 2010 O (Ilensenlinq.nl üysrladsi) Vandaag moet ik mijn toegewijde levenspartner Arend Both na ruim 33 jaar samenzijn laten gaan. Na de begrafenis blijf ik met mij meedragen, de liefde die wij met en voor elkaar gedeeld hebben. Zo blijft hij deel van mijn leven. Lenie Kroon Graag spreek ik mijn dank uit aan de medewerkers van "De Vliedberg"en "Weyevliet" en aan dokter Maas voor de liefdevolle zorg en aandacht in het afgelopen halfjaar aan hem gegeven. Vlissingen, 22 oktober 2010 Geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de meeste van deze is de liefde. (Cor. 13:13) Dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame, altijd optimistische moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Ca tharina de Graag weduwe van Jan Karelse 19 april 1916 20 oktober 2010 We herin neren je hoe dapper je met je ziekte omging. We herinneren je hoe je tussen ons, midden in het leven stond. Intens verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen, laten wij u weten dat is overleden onze lieve zorgzame man, pa, schoonpa en opa Willy Livinus van Hulle echtgenoot van Denise Emma Wanzeele 04 - 11 - 1926 Sas van Gent f 20 - 10 - 2010 Sas van Gent Sas van Gent: Denise van Hulle-Wanzeele Sas van Gent: Frank van Hulle Nanda Ranschaert Valerie Anouk Sas van Gent: Marjan Hemelsoet-van Hulle Jonny Hemelsoet Heike Sas van Gent: Patrick van Hulle Sas van Gent, 20 oktober 2010. Bolwerk 21, 4551 AG. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op dinsdag 26 oktober om 10.30 uur in het crematorium van Terneuzen, aan de Bellamystraat 28 c, waar u na afloop de familie kunt condoleren. Pa ligt opgebaard in familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u zondag 24 oktober om 13.00 uur afscheid van hem kunt nemen. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ms je ooit weggaat, en die kans bestaat altijd (Dan zalikblij zijn om de jaren van ons samen (Het was te kort, maar in de grote eeuwigheid Is zelfs een leven lang nog een moment opname <Ro6ert Long Verdrietig en 6edroefd, maar volgeweldige herinneringen aan zijn warmte, gezelligheid en vriendschap voor ons, nemen we afscheid van onze lieve schoonbroer, oom, Opa (Paul en maatje PaulLuciën (Maria Hoefeijzers 9-8-1945 f 20-10-2010 Sjef fen Toinie Hoefeijzers-van (j lans bee ff (Piet (jelderCand Marianne en (BoS - Tloris, (Dauphine Ingeborg en Wouter - Mojq Lieve, (Benice Stefan en (Baröara Correspondentieadres: Steenarend 4 4533 (fM Terneuzen (De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 25 oktober om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, (Bellamystraat 28c. (Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zondag 24 oktober is ervan 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum '(De (Ridder', (Hughersluys22 te Terneuzen. Mochten wij vergeten zijn een kaart te sturen dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Raamsclonksveer: Nel en Harry Cevaal-Karelse Apeldoorn: Olga en Tjerk fisse, Yenna Schadewijk: Astrid en Joris Yannick, Lonneke Goes: Hans en Mieke Karelse-Hannewijk Den Haag: Arthur en Hi 1de Utrecht: Kristy en Tornas Correspondentieadres: Middelmeet 57 4464 AZ Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 26 oktober 2010 om 14.15 uur in de Hervormde Kerk te Schore, waarnaaansluitend de begrafenis plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, Nieuwe Kerkplein 15 te Schore. i (PauC is tot onze verbijstering opeens van ons weggegaan plchter iedere traan blinkt een glimlach van herinnering J4lje vrienden van Ter (Nose Lieve Paul Carnaval of zomaar een dag in Sas, Er is niets dat voorgoed verdwijnt, Als men de herinnering bewaart, We zullen je missen. Alle medewerkers en vrienden van Café de Rijnvaart Rico, Ria, Marco en Carlo Sandrini Woensdagavond zal nooit meer hetzelfde zijn. Geschokt zijn wij door het overlijden van Paul Popkoor EigenWijs Paul Na een leven lang lief en leed in de Horeca te delen En je in dienst te stellen voor velen Heb je ons veel te vroeg en onverwacht verlaten Een acute hartaanval, het mocht niet meer baten Empatisch vakman als geen ander en altijd leve de lol Wat was je energiek en humorvol Plots zijn we jouw levenslust nu kwijt De hele Horeca van Terneuzen tot grote spijt Onbaatzuchtig zorgde je voor jouw Ma Hoefeijzers tot haar laatste zucht En nu eindelijk uitzicht op wat rust Nog maar net in augustus met pensioen Had je nog veel plannen en veel te doen - Het liep helaas anders dan gepland Maar voor ons blijf je eeuwig een toffe vent Zoals een steen een waterval doet wijken Zo zal jouw passie voor de Horeca ons voor altijd in gedachten prijken We wensen je een "mooie, hemelse reis Naar een gastvrij paradijs Wij wensen de familie veel sterkte toe met het plots overlijden van Paul Namens de HN&O - Horeca Nieuwstraat Omgeving Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je stier f 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Verdrietig om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Kaatje Adriana Tuinman-van der Schelde Kaatje sinds 30 januari 2005 weduwe van Cor Tuinman Burgh, Zierikzee, 3 september 1922 20 oktober 2010 Bruinisse, Riet Meeuwsen-Tuinman Mart Meeuwsen Oss, Karin Meeuwsen-van Heukelom Michiel van Heukelom Tijn fuul Bruinisse, Michel Meeuwsen Oud-Beijerland, Anthoinet Meeuwsen-van den Enden Richard van den Enden Kick Zierikzee, zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: Dorpsweg 21 4311 AG Bruinisse Dinsdag 26 oktober zal er om 13.30 uur een herdenkings dienst worden gehouden in de zaal van de Gereformeerde Kerk, Platboslaan 1 te Haamstede. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Vredehof" te Haamstede. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de zaal van de kerk. Stil ging je heenlang heb je gewacht Op het laatst weinig gesproken, Maar wel veel gedacht le bent nu daar, waar je rusten mag Bedroefd maar dankbaar dat zij niet verder hoeft te lijden, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, lieve oma en overgröotoma Rosetta Marie Claerhoudt echtgenote van Petrus Thomas Maas Sluis, 3 augustus 1927 Oostburg, 20 oktober 2010 Sluis: P.T. Maas Roosendaal: Sonja Maas Edwig en Arjette Maas-Vreeswijk Anousha, Julian Nieuw Vennep: Peter Maas en Gabrielle Kilian Den Dungen: Stefan en Yuliya Maas-Derevynska Aléksandr families Maas, Claerhoudt, Schelfaut Correspondentieadres: Het Rondeel 27 4524 GA Sluis U bent in de gelegenheid om afscheid te nemen op 25 oktober van 9.00 tot 9.20 uur in het mortuarium van het Antonius- ziekenhuis te Oostburg. De afscheidsdienst zal worden gehouden op 25 oktober om 10.00 uur in de r.-k. kerk te Sluis, waarna de crematie volgt in het crematorium De Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. U kunt schriftelijk condoleren in de hiervoor vermelde kerk. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Afgelopen donderdag hebben we vernomen dat is overleden )ozien We zullen haar blijven herinneren als een warme, wijze en zeer gewaardeerde collega. Onze gedachten gaan uit naar haar man en familieleden. Namens het team eetstoornissen en overige collega's van Emergis R.G.W.J. van Duijneveldt Hoofd afdeling eetstoornissen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38