(Ilensenliftq.nl vrijdag 22 oktober 2010 familieberichten 135 Verdrietig, maar met dankbare herinneringen in ons hart, delen wij u mede dat, na zes weken geleefd te hebben tussen hoop en vrees, is overleden mijn lieve man, onze vader en j opa Cornelis Pieter Moeleker - Kees - in de leeftijd van 63 jaar. j Biezelinge: Maatje Moëleker-Bouterse Wemeldinge: Kees en Nazha Moeleker-Dinar fiiri Zina Kapelle: Mark en Mariëlle Moeleker-van Koeveringe Robin Sander Ilse Charlotte Hoedekenskerke: Mariëtte en Raoul Weststrate-Moeleker j Sven Jens Kloetinge: Sandra en Martin van den Berge-Moeleker Matthijs Sophie Niels j 20 oktober 2010 1 Oude Dijk 14 i 4421JN Kapelle-Biezelinge Zaterdag 23 oktober is er van 16.00 tot 17.00 uur aan huis gelegenheid tot condoleren. j De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden i gehouden op maandag 25 oktober om 13.00 uur in de Petrakerk, Goessestraatweg 18 te Kapelle. Aansluitend zal j de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Biezelinge. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Petrakerk. Geen bloemen. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We zijn diepbedroefd nu we onze geliefde broer, zwager en oom Kees Moeleker echtgenoot van Maatje Moeleker-Bouterse moeten missen. In gedachten zal hij altijd bij ons zijn. We wensen Maatje, kinderen en kleinkinderen de kracht toe om dit verlies te dragen. Biezelinge: Piet en Addy Moeleker Colin en Erna Jeffrey, Tygo Anco en Linda, Wessel, Yfke Barry en Doreen, Jill Mirjam en Erik Serooskerke: Jan en Hanny Moeleker Michaël en Lydia, Jesse, Loïs, Julia, Micha Joyce We zijn diep geschokt door het overlijden van onze geliefde zwager C.P. Moeleker Kees We zullen hem missen in onze familiekring. j We wensen onze zus Maatje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Zwijndrecht: Kees en Laura Bouterse Oostdijk: Dicky Nieuwenhuijse Rien Nieuwenhuijse (in liefdevolle herinnering) Met verdriet hebben we kennis genomen van hel overlijden van Kees Moeleker sr. Kees Moeleker was de_oprichter van ons bedrijf. We herinneren hem als een zeer betrokken persoon, die met veel aandacht en inzet met het bedrijf bezig was. We zijn dankbaar hem als mens en werkgever te hebben gekend. We wensen zijn familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. medewerkers C.P. Moeleker B.V. Koelvisie B.V. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oom Kees Moeleker Wij wensen tante Maatje en de kinderen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Kees en Cora Bouterse Mariëlle en Marc van Alebeek Marcel en Judith Nieuwenhuijse Koen en Margriet Nieuwenhuijse Marieke Nieuwenhuijse en Juri Nolet Zie, Hij maakt alle dingen nieuw. Heden is overleden onze geliefde, zorgzame vader, opa en overgrootvader Joos Dekker weduwnaar van Klazina Dekker-Kleinepier A Grijpskerke t Middelburg 27 april 1922 20 oktober 2010 Middelburg: Ina Jakobsen-Dekker en Rien Jakobsen Ruth en Raoul Jannes en Marjolijn R? Bente Eva Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Hof ter Veste, afdeling Kranesteijn, kamer 5, voor de liefdevolle verzórging. Corresponden tiead res Singelweg26a, 4333 RJ Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 26 oktober van 11.00 tot 11.10 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hier zal om 11.15 uur de afscheidsdienst worden gehouden. Aansluitend zullen wij Joos begeleiden naar zijn laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Onze lieve moeder is heel onverwachts van ons heengegaan. Haar leven was tot aan het einde vol van belevenissen, vriendschap en warmte. Gelukkig heeft ze zonder te lijden afscheid van deze wereld kunnen nemen en ze zal altijd een deel van ons leven blijven, ook nu ze niet meer bij ons is. Joppa Welleman 19 april 1925 18 oktober 2010 Wohlen (Zwitserland): Ko en Trudi Welleman-Lerch Correspondentieadres: Familie van der Visse Bemhardstraat 17d 4484 AM Kortgene Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 23 oktober van 16.00 tot 17.00 uur in de rouwkamer van het "Gasthuis", Kievitlaan 64 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u welkom bent, wordt gehouden op dinsdag 26 oktober om 12.45 uur in de "Nicolaaskerk" aan de Kerkgang 2 te Kortgene. Aansluitend vindt om 14.00 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Kortgene. Na afloop is er gelegenheid om gezamenlijk iets te drinken in "De Korenbeurs", Kaaistraat 12 te Kortgene. Een bijzonder mens wordt niet herkend aan de weg die ze gaat, maar aan het spoor dat ze achterlaat. Wij zijn verdrietig door het plotselinge overlijden van onze lieve tante en oud tante Joppa Welleman Neven, nichten, achterneven en -nichten Rustig en stil is hij heengegaan in de ouderdom van 88 jaar onze broer, zwager en oom Joos Dekker T. Dekker-de Kam C. Dekker-de Koeijer W. Dekker-Maljaars A. Dekker-Siereveld N. Dekker-de Groot J. Dekker-Maljaars P. Dekker J. Dekker-MOens W. Dekker H. Ridderbos J. Huisken-Dekker H. Huisken neven en nichten Het is stil, als haar stem niet meer klinkt. Nog volop in het leven en nog vol energie, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Anneke van Velthoven echtgenote van Aloys Kouijzer Op de leeftijd van 73 jaar. Zierikzee Judo en Ria Kouijzer-Totté Mierlo Leo en Riet Kouijzer-Stekelenburg Zierikzee Joop en Leny Kouijzer- Welleman Marie Kouijzer-Stobbelaar t Made Omèr en Ria Moens-Kouijzer Kapelle Piet en Anneke v.d. Waart-Kouijzer en nichten en neven Zierikzee, 19 Oktober 2010 De uitvaart vindt plaats, Zaterdag 23 Oktober om 11.00 uur in R.K. Willibrorduskerk te Zierikzee. Correspondentieadres; Gruttoberg 4d, 4708 GH Roosendaal Nu heb je eindelijk rust, je lijden is voorbij. Jou liefde en je warmte liet je achter hier bij mij. Na een moeilijke periode hebben wij afscheid genomen van mijn zorgzame man en onze vader, schoonvader en opa Petrus Faes in de leeftijd van 84 jaar. 's-Heerenhoek: C.M. Faes-Westdorp 's-Heerenhoek: Tonnie Faes (in herinnering) Jolanda Faes-Pieters Danny Champ surMarne (Fr.): Jeanien en Patrick Gharbi-Faes Glenn Kim West-Souburg: Rian en Johan Joosse-Faes Corinne en Chrisjan Richard Heinkenszand: Jolanda en Jan Nijsse-Faes Robin en Caroline Frenk 19 oktober 2010 Theresiaplein 15 4453 BV 's-Heerenhoek De uitvaartdienst wordt gehouden zaterdag 25 oktober om 13.50 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 12.45 tot 13.15 uur in het mortuarium naast de kerk gelegenheid om afscheid te nemen. Na de crematieplechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze zwager en oom Piet Faes Familie Westdorp en Familie Vreeke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37