Maud Jan en Dien Adriaanse-Perman Oysriödöf) tl fDensenlinq.nl Peter Jan Bisdom Peter Bisdom f jÉ A3 té Lein Davidse 34 I familieberichten r N Voor grootouders heel bijzonder: met onze kinderen en kleinkinderen genieten we van dit grote wonder Geboren: onze kleindochter dochter van Christian Ramstijn-van der Vlies Ottovan der Vlies zusje van Esra en Tygo Vlissingen, 17 oktober 2010 De trotse grootouders: Jaap en Ria van der Vlies V Hans en Erna Ramstijn Langs deze weg willen wij iedereen hartelijk bedanken voorde vele kaarten, bloemen en attenties die wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijksjubileum, ook namens de kinderen en kleinkinderen Yerseke, oktober 2010 ftVBiëi mé Bedroefd geven wij u kennis dat na een-moeitevolle levens avond, door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Catharina Cornelia Jannetje Cornelisse-van Os in de leeftijd van 87 jaar. H. Cornelisse Wim Cornelisse Jeannet Cornelisse-Heijstek Carolien en Adrie Jan en Sabine Anke en Sjoerd Berthilde Heieen Nieuwenhuijse-Cornelisse johan Nieuwenhuijse Catherine en Gilian Rosanne en Jeroen Emmaly Jeanne-Mary Els Cornelisse 20 oktober 2010 Langeville 61 4401 GM Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 25 oktober om 13.50 uur gehouden in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Oude Boogaert 2 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in de kerk gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van R.S. T. afd. neurologie van hetA.D. R. Ziekenhuis te Goes en Ter Valcke te Goes voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en (oud)tante Catrien Cornelisse-van Os J. Cornelisse t D. Cornelisse-Zoeteweij M. Hoogstrate-Cornelisse F. Hoogstrate (Achter)neven en nichten vrijdag 22 oktober 2010 Strijdlustig Opgewekt Zorgsaam Meelevend Vrijgevig Liefdevol En attent Tot het allerlaatste moment Je had nog zoveel willen zeggen Je had nog zoveel willen doen Helaas meer tijd is je niet gegund Eindhoven 17 mei 1950 Middelburg 21 oktober 2010 Simöne Bisdom - Luesing Ignaas en Anjali Cas Jasper en Maaike Fleur En naaste familie Ewisland 35 4337 BZ Middelburg De crematieplechtigheid vind plaats op dinsdag 261 oktober om 14.00 uur in het crematorium "Middelburg", Westelijke Oude Havendijk 3. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in Hotel "Arneville", Buitenruststraat 22 te Middelburg. Peter uan bloemen Sanderse Geen bezoek aan huis - Peter Jan Vaarwel Wil, Nelly en Coos Er is een bloem geplukt In de korte tijd dat ik je kende heb ik veel van je geleerd. Je collegaliteid.je humor, je kennisje doorzettingsvermogen en je liefde voor het vak. Je was een bijzonder mens die in de bloemen voort zal blijven leven. Wij wensen Simóne kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Team Pluk de dag bloemen en sfeer. Frans Schrik Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn man, onze lieve vader, schoonvader en opa Johannes José Meuwsen in de leeftijd van 80 jaar. Landgraaf: Goes: Goes: Kerkrade, 16 oktober 2010 Correspondentieadres: Sabine Lockefeir - Meuwsen De Spinne 31 4463 CX Goes J.H.M. van Arendonk Ellen Meuwsen Sabine Lockefeir - Meuwsen Jeroen Lockefeir Bas De crematieplechtigheid heeft in familiekring plaatsgevonden. Twee gouden handen en een gouden hart, nooit klagend, nooit vragend. Hij heeft zich altijd gegeven, want zo was zijn leven. Hoe ver waren nog je gedachten? Hoe ver was nog je verdriet? We wisten het niet. Het ging altijd goed, waar haalde je toch de moed? Een man, pa en opa waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Lein hield van de polder en het weidse land. Daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd. Daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Met droefheid delen wij u mede dat na een vreselijke ziekte is overleden mijn innig geliefde man en onze lieve vader, schoonvader en opa Lein Davidse in de leeftijd van 77 jaar. Lein, bedankt voor je liefde voor ons. Je was zo moedig; wat zullen we je missen... Riet Davidse Rinus Davidse Adrie en Janny Davidse Michael Loes en Jo, Aaron Onze dank voor de goede zorg die Lein heeft gekregen gaat uit naar het doktersechtpaar Harten, dr. Keizei- en de dames van Allévo. 20 oktober 2010 Oudekamerseweg 2, 4451 NC Heinkenszand De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 25 oktober om 13:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Geen bloemen Altijd was hij daar met raad en daad. Niet alleen een vader, maar een echte kameraad. Moedig en zorgzaam tot het laatst. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede wat hij heeft gegeven neem ik afscheid van mijn vader Lein Davidse Rinus Davidse Van ons is heengegaan onze lieve pa, opa en overgrootvader Lein Davidse Wat zullen we je missen... Adrie en Janny, Loes en Jo, Michael, Aaron Na een moedig gedragen ziekteperiode is overleden onze zwager en oom Lein Davidse Annie Henny en Bert Joy en Chris, Elle, Norah Addy en John, Kim Arno, Annerien Mien en Jo Meindert en Andrea, Frank Henny, Chantal Wij wensen Rie en de kinderen heel veel sterkte toe. Tot ons verdriet hebben wij het bericht ontvangen dat is overleden Wij wensen Rinus en zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. Renate en fam. Maaskant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36