woningen minder in planning and119 Geen omkijken naar uw tuin? onlinehovenier.nl Grote zoekactie KNRM voor kiter in nood Nieuwe burgemeester vanavond bekend Geen draagvlak voor uitbreiding van Zwin Vacatures in bestuur van de Seniorenraad Hardcore-dj's en Dries Roelvink treden op Pruiken Service Nederland u onze nieuwe buren..? donderdag 21 oktober 2010 Auteur Kees van Beijnum vertelde in FiZi over zijn nieuwste boeken. Zie: www.pzc.nl/cultuurdichtbij Bekijk de video's over activiteiten in de eigen regio op het YouTube ka naal www.youtube.com/depzc. TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl OUDDORP - De KNRM had dinsdag avond de handen vol aan een kite- surfer in nood. Iets voor zeven uur werd alarm geslagen dat een man ter hoogte van strandpaviljoen C-Side, op het strand van Oud- dorp, in problemen was geraakt. De KNRM rukte met groot materi eel uit. Twee boten, een strandjeep en zelfs een vliegtuig dat in de buurt bezig was met een controle, zijn ingezet. De geschrokken kite- surfer is op eigen kracht terugge keerd op het strand. Mede door de snel invallende duisternis had hij een verkeerde inschatting gemaakt over de tijd die hij nodig had om op het strand terug te komen. VLISSINGEN Vanavond wordt tijdens de raads vergadering in Vlissingen bekend wie de nieuwe burgemeester wordt. Er zijn twee kandidaten overgebleven. Via stembriefjes mag de raad zijn voorkeur kenbaar ma ken. Rond half acht wordt er for meel gestemd, maar dan is de keu ze al bekend. Als het goed is, heeft de vertrouwenscommissie dan in tussentijd gebeld met de 'winnaar', die elders in de stad verblijft. Die komt vervolgens naar het stadhuis. RETRANCHEMENT In Retranchement is nauwelijks draagvlak voor de uitbreiding van natuurgebied Het Zwin. Ook is de dorpsraad boos dat ze niet is ge raadpleegd bij het maken van de plannen. Dat zegt dorpsraadvoorzit ter Bram Basting. De uitbreiding is een initiatief van de Nederlandse en Vlaamse overheid en omvat een vergroting van het huidige natuur gebied van 120 hectare. Tien hecta res daarvan ligt op Nederlands grondgebied, de rest in België. ZIERIKZEE De Seniorenraad Schouwen-Duive- land houdt maandagochtend 25 ok tober vanaf half tien een openbare vergadering in het gemeentehuis in Zierikzee. Aan de orde komen de verslagen van de commissie Samenleving, Wonen en Vervoer en van de co- missie Welzijn en Zorg. Ook staat er nieuws vanuit het Welzijnshuis op de agenda en wordt inzicht ge geven over de invulling van de va catures binnen het eigen bestuur van de Seniorenraad. RENESSE De Nederlandstalig zingende volks zanger Dries Roelvink komt dit weekend naar Renesse. Zaterdag treedt de hoogblonde zanger op in feestcafé De Zoom in Renesse. Morgen kunnen hardcoreliefheb- bers hun hart ophalen in Club Four. Daar laten zowel DJ Panic als DJ Evil Activities hun kunsten ho ren. Beide namen zijn volgens de organisatoren erg bekend in de in- ternationel hardcorescène. Meer in fo op dezoom.nl en club-four.nl. - voor al uw haarwerken - Arendsstraat 17-19 Oude Tonge. TMC Kruiningen Zandweg 1b (0113) 38 26 26 www.tmcwoonwinkels.nl v ,a.;> Nieuwbouw in Noorderpolder bij Zierikzee. De nieuwe woonwijk wordt langzamer volgebouwd dan aanvankelijk werd gepland. foto's Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 81