C0l0t0tl .,;bnht De Uitvaart Informatie Hulplijn Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden donderdag 21 oktober 2010 Met groot verdriet hebben wij er kennis van genomen, dat kort na het overlijden van zijn vrouw, van ons is heen gegaan onze geliefde broer en zwager Piet Geschiere echtgenoot van Jo Bakker-Geschiere in de leeftijd van 89 jaar. Wij hopen en wensen dat hun kinderen en kleinkinderen, nu en in de toekomst, de kracht mogen vinden om dit verlies te dragen. Ens: Jan Geschiere (in herinnering) Klazien Geschiere-Stavast Vrouwenpolder: Simon Geschiere (in herinnering) Cathrien Gescliiere-de Buck 's-Gravenpolder Adrie Geschiere (in herinnering) Dien Geschiere-de Vrieze (in herinnering) Aagtekerke: Ko Geschiere (in herinnering) Nel Geschiere-Bosselaar Middelburg: Matty Lorier-Géschiere David Lorier (in herinnering) Middelburg: Johan Geschiere Janny Geschiere-Riemens Serooskerke: Jo Gideonse-Geschiere (in herinnering) Bram Gideonse 19 oktober 2010 (J) fllersenlinq.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088 -0139999 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl in je hart leven mensen die er thuis zijn en daar blijven wonen zelfs ais ze gestorven zijn Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid genomen van onze lieve en moedige, 9-jarige kleinzoon en neef Thomas Pieter de Vries zoon van Kees en Anne, broer van Tessa. Oma Koos en Opa Hans Evelyne en Michel, Mcmon en Niels In herinnering: Laurens en Jennifer Stil en verdrietig hebben wij afscheid genomen van ons innig geliefd en dapper kleinzoontje en neefje Thomas Pieter de Vries Den Haag, 24-1-2001 Leiden, 18-10-2010 Middelburg: Reindert Hofland Rieky Hofland-Zwanink Bunnik: Helene Hofland Leo Janssen Jasmijn Joris Blauwe Dijk 19 4331 )C Middelburg- Voor wie zijn we er? De Uitvaart Informatie Hulplijn is er voor iedereen. Heeft u op dit moment te maken met een sterfgeval? Dan kunt u bij ons terecht. Wilt u rustig op uw gemak vooraf een aantal zaken voor uw uitvaart regelen? Of heeft u juist na de uitvaart een vraag? Ook dan kunt u bij ons terecht. Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38