Oma Dag Lieve Mabel fH IHenseniinq.nl donderdag 21 oktober 2010 familieberichten 33 De zee waarvan je hield, is een beetje als het leven, soms onstuimig, soms rustig kabbelend, nemen en. geven. Nu jij er niet meer bent, zou de zee even stil moeten staan, maar zij zal net als het leven, altijd met bewegen doorgaan Bedroefd om zijn heengaan, maar blij dat hij zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat rustig is overleden, na een zorgzaam en werkzaam leven mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan de Rooij 3-3-1924 19-10-2010 A.T. de Rooij-Hirdes Rita Vette-de Rooij Kees Vette (in herinnering) Judith en Marcel, Véronique, Valérie Mirjam en Patrick Jaap de Rooij Dominique en Liz, Ella, Aidan Mathieu en Sandra Raoul en Véronique Aimée en Thijs Jan de Rooij Anita de Rooij-Pols Chantal en Gert Jan, Michael Michel en Jeantien Ron de Rooij Jeannette Plüm Juan Laura Rozenlaan 19 4401 HD Yerseke De afscheidsdienst, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt zaterdag 23 oktober om 10.00 uur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar al die medewerkers en vrijwilligers van Ter Weel ie Krabbendijke, afdeling C en Moerzicht te Yerseke, woning 75, die hem op respectvolle en liefdevolle wijze hebben begeleid en verzorgd. Heden is door de Heere van ons weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan de Rooij echtgenoot van Anna Trijntje Hirdes in de leeftijd van 86 jaar. Yerseke: F. de Rooij t Yerseke: W.K. Sinke-de Rooij M.L. Sinke Yerseke: P.C. de Rooij f Harlingen: C.P. de Rooij J. de Rooij-Tichelaar Yerseke: J.D. Sinke-de Rooij J.M. Sinke Yerseke: W. de Rooij f J.J.C. de Rooij-Hollebrandse Yerseke: D. Bart-de Rooij J. Bart Kapelle: M.J. Nieuwenhuijzen-de Rooij W. Nieuwenhuijzen Neven en nichten Yerseke, 19 oktober 2010 Als leven lijden wordt, is sterven een gewin. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker en collega, de heer M. Steijn Vanaf 1970 tot 1983 is hij werkzaam geweest bij de gemeente Borsele. Daarvoor werkte hij bij de gemeenten Hoedekenskerke en Ovezande. Wij wensen zijn familie veel kracht en. sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur en de medewerkers van de gemeente Borsele E.J. Gelok, burgemeester P. Katsman, secretaris en toch steeds weer Zullen we je tegenkomen. Zeg nooit: "Het is voorbij" Slechts je lichaam werd ons ontnomen Niet wat je was en ook niet wat je zei Verdrietig, maar dankbaar dat haar langer lijden bespaard is j gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve, belangstellende moeder en oma Johanna Anna Kook Jo echtgenote van Piet er Buijze Hoek, 23-4-1931 Terneuzen, 19-10-2010 Terneuzen: Piet Buijze Terneuzen: Ina en Ronald Geelhoedt-Buijze Fabian Luisa Hoek: Kobi en Arjen Heeringa-Buijze Tom Sam Onze dank gaat uit naar alle begeleidende artsen en naai de liefdevolle inzet van de medewerkers van Thuiszorg ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen. Familie Buijze Churchilllaan 990 4532 JH Terneuzen i De dienst waarin we afscheid van haar nemen wordt gehouden op zaterdag 23 oktober om 10.30 uur in de Goede Herderkerk, Koningimielaan 4, Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b, i Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Hampshire - Churchill Hotel, Churchilllaan 700, Terneuzen. Rust zacht, Oma heeft de afgelopen jaren veel pijn gehad, toch bleef ze altijd vechten en kwam ze er weer boven op. Ondanks al die pijn was oma er altijd voor ons en wilde ze alles van ons weten. We zullen haar blijven herinneren als een hele lieve en vrolijke oma. Dank je wel dat je onze oma was! Tom, Fabian, Sam, Luisa Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moedige schoonzus Johanna Anna Buijze-Koole 23-4-1931 19-10-2010 Goes: K. Buijze (in herinnering) J.F. Buijze-Neels Papendrecht: P. Berends-Buijze J. Berends Neven en nichten Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze ex-medewerker Anton Lodewijk de Ia Croix Anton was jarenlang in dienst als Onderhoudsmonteur bij onze vestiging in Lewedorp. Anton was een zeer gewaardeerde collega. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, familie en vrienden. Directie en medewerkers McCain Foods Holland BV Heer, wees mijn gids. Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Cornelia van de Plasse-Bustraan in de leeftijd van 91 jaar. Yerseke: D. van de Plasse Goes: Francien Leupen-van de Plasse Hans Leupen Amsterdam: Kamilla en Peter Schore: Myra en Jan, Jessy 20 oktober 2010 Bernhardstraat 22 4401 ET Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A.P.D. Zijlstra, wordt zaterdag 23 oktober om 14.00 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Alles wat achter me lag, leek begeerlijk en in elk geval beter dan de situatie van het ogenblik; wat voor me lag, vervaagde meer naarmate ik ouder werd, totdat ik nauwelijks meer in de toekomst duif de kijken. Hanny Michaelis Omringd door zijn vrouw en kinderen is rustig ingeslapen mijn man, onze vader, opa en overgrootvader Jan de Raaff in de leeftijd van 84 jaar. Vlissingen: Gonnie de Raaff-Horsthuis Hattemerbroek: Els en Gerard Libert Bas en Danielle Anna Marjolein Carolien en Patrick Zutphen: Ank en Huub Janson Rineke en Jacco Tijmen, Linde Joost en Intan Maarten Evelien en Mick Gouda: Renée de Raaff Kim, Arjen New York: Mark en Shari de Raaff Austin, Jake Terneuzen: Patricia de Raaff en Jan vanderPeijl Maaike, Wouter, fob Vlissingen: Jeroen en Elizabeth de Raaff Vlissingen, 19 oktober 2010 Noordbeekseweg 13,4386 AE Vlissingen Jan is opgebaard in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen maandag 25 oktober van 13.00 tot 13.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn bij Hotel Arneville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot het einde moedig gebleven Je leeft voort in onze gedachten Tante Yvonne Esther Hennie Febe André Kinderen Kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35