Ovsr Jedsfj Grietje Jeras-Theune Oma Jeras Grietje Jeras - Theune 32 I familieberichten donderdag 21 oktober 2010 O Hlenseniinq.nl - Mijn lieve en dappere vrouw is ingeslapen Jozina Geertruida Zonruiter-Dijkwel Jozien Yerseke 6 maart 1950 Middelburg 16 oktober 2010 Leo Zonruiter Mezenhof 10 4332 DW Middelburg De crematie heeft op woensdag 20 oktober in familiekring plaatsgevonden Verdrietig, maar dankbaar voor haar vriendschap, moeten wij afscheid nemen van ons jongste zusjë en tante Jozien Zonruiter-Dijkwel We zullen haar missen. Piet Dijkwel Addie Dijkwel v.d. Have en kinderen Soms is liefhebben loslaten Jozien is er niet meer We verliezen een geliefde en bijzondere zus, schoonzus en tante. We zullen haar vreselijk missen, maar ze zal altijd bij ons zijn. Gerda, Mart, Sanne, Anna Middelburg, 21-10-2010 en de liefde bleef en blijf Lieve Jozien, rust zacht Hans en Hilda Zonruiter Bart Eelco en Eefje Lieve Jozien, Niet meer in ons midden. Voor altijd in ons hart. Vol bewondering voor haar levenskracht en Leo die zoveel van haar houdt. Bram (in liefdevolle herinnering) Jeanette Ate Sari Jozien Een lieve vriendin die er niet meer is, Zij vond haar rust, Voor mij een groot gemis Enige en Algemene kennisgeving Tot ons groot verdriet is overleden Hannelore Stock-Bvetschneider weduwe van Bob Stock in de leeftijd van 78 jaar. Marcel Stock Rabih Haddad Op verzoek van Hannelore heeft de crematie in stilte plaatsgevonden Wij wisten dat beterschap niet meer mogelijk was maar toch heeft ons het overlijden van Jozien Zonruiter-Dijkwel overvallen. Wij hadden haar graag, in volle gezondheid, nog een tijd bij ons gehad. Alex en Nelly Dijkwel-Verrijzer Rian Roy, Jill Petra en Kees Gido, Remi ...zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen. Openbaring 14:13 Heden nam de HEERE, na een ko'rtstondig ziekbed, uit ons midden weg onze zeer geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overoma. weduwe van Aarnoudt Pieter Jeras in de leeftijd van 85 jaar. We verliezen in haar een biddende, zorgzame en altijd meelevende moeder en oma. Arnemuiden A.G, Poortvliet-Jeras H, Poortvliet Middelburg G.W. Wondergem-Jeras J. Wondergem ArnemuidenW.J. Rotte-Jeras P. Rotte J.A. Jeras N. Jeras-de Nooijer A.J, Jeras M.C, Jeras-de Visser Klein- en achterkleinkinderen 20 oktober 2010 De Manstraat 11 4341 GP Arnemuiden Op zaterdag 23 oktober is er gelegenheid tot condoleren aan huis van 14.00 tot 16.00 uur. Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V, maandag 25 oktober om 13.00 uur in het kerkgebouw van de-Hervormde Gemeente, Markt 10 te Arnemuiden. Deze dienst wordt geleid door Ds. D. Jongeneel. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen in zaal 1 van 12.30 tot 12.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Arnemuiden om 14.15 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerder genoemde kerk. Coby Want de HEERE is goed; Zijn goedertierenheid is in der eeuwigheid en Zijn getrouwheid van geslacht tot geslacht. Psalm 100:5 We zijn verdrietig maar dankbaar voor het vele wat zij voor ons heeft betekend, omdat is overleden onze lieve en zorgzame Hanneke Inge en Olaf Elleke en Michel Ruben, Sem Arjen en Gemma Henry en Marjan Henk-Jan, Hannah, Matthijs Ard en Jolanda Jelle, Emma Margreet en Pjotr Anne-Lynn, Estelle Gert-Jan en Leontien Lieke, Mirthe, Jente, Reinier Heidi en Marnix Margriet en Jan-Wessel Anne-Wil, Jesse, Thomas, Tobias Jolande en Dirk Tijn, Jurre Aukje en Marcus Jochem Peter en Jessica Arnoudt Gerlineke en Joeri Benjamin en Jeanine Kirsten, Thijs Ellen en Eline Arnold Willemieke en Corné Gerdien 'k heb and'ren al de rechten van Uw mond met lust verteld, hen vlijtig onderwezen." Psalm 119 7 berijmd. Met verslagenheid geven wij kennis dat plotseling uit ons midden is weggenomen en thuisgehaald onze geliefde zuster schoonzuster en tante weduwe van Aarnoudt Pieter Jeras in de leeftijd van 85 jaar Arnemuiden: J. Theune - Theune J. Theune in herinnering J. Theune in herinnering C. Theune - Schroevers in herinnering Vlissingen: A Theune G.F. Theune - Stokx in herinnering Arnemuiden: P. van Leerdam - Theune B, van Leerdam in herinnering L. Theune M. Theune - van Belzen Neven en nichten Arnemuiden, 20 oktober 2010 Onverwachts is overleden mijn schoonzus en tante Grietje Jeras-Theune M. Jeras-Maljers en kinderen Arnemuiden, 20 oktober 2010 Plotseling is overleden onze vader, grootvader, oom, zwager, buurman, vriend en trouw kerklid Pieter Cornelis Moerman A Rotterdam, 12 december 1919 Burgh-Haamstede, 19 oktober 2010 Bij hem passen de woorden uit Prediker: De mens gaat naar zijn eeuwig huis, wanneer de adem van het leven weer naar God gaat, die het leven heeft gegeven. Uit aller naam, Mieke en Jan Vogel-Moerman Mark Vogel Julianastraat 19 4328 AR Burgh-Haamstede De dankdienst voor zijn leven zal gehouden worden op maandag 25 oktober om 13.30 uur in de Gerefor meerde Kerk, Platboslaan 1 te Haamstede, waarna wij hem willen begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij Hetty Moerman-Brakman, zijn vrouw. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van zijn.goedheid en levensblijheid mochten genieten delen wij u mede dat, na een kortstondig ziekbed, toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader Piet Goud sinds 5 juni 2000 weduwnaar van Krijna Goud - Saaman in de leeftijd van 92 jaar. Mina Snoep - Goud Piet en Abbie Patrick en Tessa Ilona And ré Piet Goud Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij tien jaar lang mocht ontvangenvan het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum "De Kraaijert". 19 oktober 2010 Zorgcentrum "De Kraaijert", Deltastraat 2 (kamer 223), Lewedorp Correspondentieadres: Roompotstraat 24, 4456 BE Lewedorp Onze vader, opa en overgrootvader is opgebaard in zijn eigen kamer in "De Kraaijert". Daar is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 22 oktober van 19:00 tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op zaterdag 23 oktober om 11:00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. II=S3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34