Informatiemarkten Informatiemarkt locatie Etten-leur en Vlissingen Informatiemarkt locatie Etten-leur Informatiemarkt locatie Vlissingen AA-Accountant Een AA-Accountant helpt u bij diverse ondernemerszaken; van financieel en fiscaal tot organisatorisch. Wilt u weten wat een AA-Accountant voor u kan betekenen? Bezoek.onze stand tijdens de Startersdag. Eigen Baas Een initiatief van Stichting Micro financiering en Ondernemerschap Nederland om het landelijk micro- financieringsnetwerk verder te ontwikkelen zodat nog meer ondernemers een eigen bedrijf kunnen starten. Reeleezee Onze belangrijkste drijfveer was en is: hoe maak je boekhouden begrijpelijker, sneller en gemakkelijker. Meer dan 16.000 ondernemers en ruim 200 accountants- en administratie-kantoren maken inmiddels gebruik van onze software. wvvw.reeleezee.nl Staples Office Centre Bij Staples Office Centre vindt u naast de "traditionele" kantoorartikelen ook het allernieuwste op het gebied van kantoorautomatisering. Ruim assortiment direct mee te nemen uit voorraad of online te bestellen. wmv.stoplesofficecentre.nl UWV WERKbedrijf Het WERKbedrijf is het trefpunt voor werkzoekenden en werkgevers. Het biedt werkgevers informatie en voorzieningen bij het vinden van gekwalificeerd personeel. Werkzoekenden proberen wij zo snel mogelijk op weg te helpen naar werk. Acconavm Wil jij starten met je eigen bedrijf? Creëer je eigen ruimte. Start professioneel en vertrouwd met de adviseurs van acconavm, maar ook snel, simpel en goedkoop met de online accountant Ellen4Biz. Asselbergs Klinkhamer advocaten Juridisch maatwerk van hoge kwaliteit met de nodige snelheiden maximale bereikbaarheid. Gespecialiseerd in ondernemersrecht, letselschaderecht, vastgoedrecht, familierecht, arbeidsrecht en strafrecht. BnP Accountancy Advies BnP is een Betrokken Partner in administratief fiscaal advies, ook voor starters en vrije beroepsbeoefenaren in Noord-Brabant! We hebben alle energie in huis om uw vragen te beantwoorden. Cfadministraties Elk begin heeft zijn problemen. Wij zorgen ervoor dat uw boekhouding hier niet een van is. Goede startersbegeleiding en starterskortingen. Drukkerij West Brabant Of het nu gaat om enveloppen, briefpapier of full color folders en geheel verzorgde mailings, Drukkerij West Brabant produceert het allemaal in eigen beheer. Een DTP studio en afwerking completeert de drukkerij. E&L Notarissen E&L Notarissen onderscheidt zich door een uitstekende en snelle juridische dienst verlening in een informele en klantgerichte sfeer in diciplines als ondernemings-recht, familierecht, huis en hypotheek. www.elnotGrissen.nl Gemeenten West-Brabant Starters zijn een onmisbare groep voor de Bredase economie. De gemeente heet nieuwe ondernemers dan ook van harte welkom en streeft naar een ideaal ondernemersklimaat d.m.v. informatie én projecten. Officetopper Voor een startende onderneming is kantoormeubilair vaak een onverwacht grote uitgave. Bij ons kunt u slagen voor ieder budget en met gebruikt kantoormeubilair is uw onderneming duurzaam op weg. Remmerswaal Accountants Adviseurs Als u met Remmerswaal Accountants Adviseurs in zee gaat, krijgt u als startende ondernemer de specialist die u verdient, persoonlijk en altijd professioneel en voor een speciale starterstarief. Rewin Wést-Brabant REWIN West-Brabant ondersteunt (startende) ondernemers bij vragen over ruimtelijke ordening, coaching of hulp bij het uitwerken van een businessplan, financiering of huisvesting. Van Sersel Luchfman N.V. Ondernemen is net als fietsen... als je niet in beweging blijft val je om. Witlox VCS Witlox VCS is een full service accountantskantoor, ondernemend en betrokken. Wij komen zelf met ideeën als we vinden dat de cliënt advies nodig heeft. Zakelijkheid is ons uitgangspunt, maar met oog voor de persoonlijke en menselijke kant. Aangiftedoen Fiscaal advies en startersbegeleiding voor een vast bedrag per maand. Als belastingadviseur en boekhouder verzorgen wij alle belastingaangiftes, maken snel de cijfers op en zorgen ervoor dat u minder belasting betaalt. ABAB Allround accountancy- en adviesorganisatie ABAB kiest vooreen persoonlijke relatie met haar klanten. Wij hebben alle disciplines, zoals accountancy, belasting- en juridisch advies, salaris- en personeelsadvies, 'subsidieadvies, automatiseringsadvies en consultancy, in huis. ABTZ thuiszorg Naast de vanzelfsprekende kwaliteit en professionaliteit, onderscheidt ABTZ thuiszorg zich door de vele zorgmogelijkheden. Van huishoudelijke hulp tot 24 uur-in-huis service. .www.Gbtzeeland.nl Fred Krautwurst Dr. Fred Krautwurst is serie-ondernemer, auteur en trainer op het gebied van strategie en resultaat voor ondernemers. Hij is oprichter van RedPeppers, een landelijke organisatie die 1600 netwerkevents per jaar organiseert. Innogo Heeft u een innovatief/ kennis-intensief idee en wilt u een onderneming starten in Zeeland? InnoGo! maakt de realisering van uw idee mogelijk met financiële ondersteuning en toegang tot een uitgebreid netwerk. Meeus Veel van de risico's die u als ondernemer loopt zijn over het algemeen prima te managen. In een aantal gevallen zult u uw risico's willen verzekeren. Wij helpen u graag met de invulling hiervan. www.hieeus.com/zzp Nederdesign Nederdesign ontwerpt, bouwt en onderhoudt vernieuwde websites, intranet en internet applicaties. Wij doen er alles aan om de online projecten van onze klanten tot een succes te maken. Saueren Oonk Notarissen Sauer en Oonk Notarissen is een solide advies- en notarispraktijk. In onze ondernemingspraktijk begeleiden wij starters, overnames, fusies en herstructureringen. Rabobank Met het Rabo OndernemersPaket profiteert u als startende ondernemer van veel startersvoordelen. Wij denken met u mee en richten uw bankzaken, verzekeringen en financieringen in voor uw nieuwe situatie. Sas Assurantiën Sas. Assurantiën bv. Specialist in al uw verzekeringen! Voor integer en onafhankelijk gratis advies. Unie-RGW Unie-RGW richt zich op het ondernemerschap in al zijn facetten en is tevens coachingsorganisatie voor microfinanciering. StartersCentrumZeeland begeleidt (doorstartende ondernemers vanaf het idee tot en met de start en bij het vinden van een passende financiering. www.ume-rgw.nl Vergezogt Het full service ICT/Reclameburo in Zeeland voor startende ondernemers met voor hen speciale aanbiedingen. Door onze professionele en persoonlijke aanpak hebben we al veel starters goed op weg geholpen. www. vergezogt. hl Start met overzicht uw bedrijf 8 www.kvk.nl/startersdag

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 82