w m -«te* Jubiïlur/i Ko en Jopie Lokerse Dyariadsn Bertus Andrïessen 32 I familieberichten woensdag 20 oktober 2010 (Tlensenlinq.nl Hartelijk Gefeliciteerd 1960 - 2010 Op 20 oktober 2010 zijn onze ouders, opa en oma 50 jaar getrouwd Adres: 's-Gravenstraat22,4431 AC te's-Gravenpolder Kinderen en Kleinkinderen Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze oudste broer, zwager en oom Marinus Steijn Familie Steijn 17 oktober 2010 Na een periode van afnemende gezondheid is overleden Arend Both i-< Oud-Beijerland 5 december 1924 t Vlissingen 18 oktober 2010 Lenie Kroon-Telleman Jenny Kroon en Ger van Lier Laura van Mourik en Nander van Rooi jen Juna Eva van Mourik en Rob van Ravenswaay Tw.an Jan Kroon t Sylvia Kempkes Leander en Tyrza Correspondentieadres: Vredehoflaan 506,4382 CJ Vlissingen De samenkomst voor Arend zijn leven wordt gehouden op vrijdag 22 oktober om 12.00 uur in zaal't Speeluus" van Zorgcentrum "Ter Reede" te Vlissingen, bereikbaar via de ingang aan de Koudekerkseweg 81 Hieraan voorafgaand is er vanaf 11.15 tot 11.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemde zaal. In aansluiting op de samenkomst vindt om 13.30 uur de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de President Rooseveltlaan 766 t-e Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de serre van zaal 't Speeluus. Dankbare handen Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. Na een bewogen laatste levensjaar is overleden onze vader, schoonvader, opa en overgrootvader Arend Both Janneke Both Desta en Julia Desan, Eyenalem, Destiny Reona en Michel Donny Sione Jawina Bas Both en Anke Both-Buys Gonny Kloeg-Both en John Kloeg Desmond en Linda Leon en Melani Remona Jan-Arend Both en Annelies de Nooijer Tyrza Leander Onze dank gaat uit naar de verzorging van "De Vliedberg", "Weyevliet" en naar dokter Maas. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets Verdrietig, maar vol bewondering voor zijn optimistische en creatieve kijk op het leven hebben wij afscheid moeten nemen van mijn partner en vriend, onze broer, zwager en oom Chris Hament A Veenendaal, 17 juni 1941 f Vlissingen, 18 oktober 201.0 Frans Peters en familie Correspondentieadres: Binnenwiek 48 6003 BX Weert De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op zaterdag 23 oktober om 13.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid om afscheid van Chris te nemen van 1115 tot 11.45 uur in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het restaurant van "Amadore Hotel Arneville", Buitenrust- straat 22 te Middelburg. Christian Coiffures aan het Bellamypark 26 te Vlissingen is op zaterdag 23 oktober de hele dag gesloten wegens overlijden Lieve Chris Helaas heeft je ziekte het niet mogelijk gemaakt om 50 jaar eigen kapperszaak te volmaken. Toch zijn wij trots dat wij er een deel van mochten mee maken. We gaan je missen, "De meiden" Chantal en Ilona en Ramona Haar stoel is leeg Haar stem is stil Rust nu maar uit Het is Gods wil Het maakt ons scil en verdrietig dat zo onverwacht is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Bep van den Hoek weduwe van Toon de Nooijer Schiedam, 16 december 1931 t Vlissingen, 18 oktober 2010 We zullen haar missen. Annelies en Jan-Arend Giel en Anneke Bas en Jeanne Klein- en achterkleinkinderen Vredehoflaan 250 4382 CH Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Mabel Wij vragen allemaal "Waarom"? Het antwoord verstilt daar er geen antwoord is. Rob en Floor de Ridder Leen en Marga (in herinnering) de Ridder Jan en Anne Marie de Ridder Neven en Nichten Anita, Liesbeth, Liza, Hans, Jan en Nic-Jan Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve en zeer gewaardeerde ex-collega Mabel de Ridder-Hoevenaar Veel te vroeg, nog vol plannen en idealen en ondanks de wil om te blijven leven, is na een oneerlijke strijd overleden echtgenoot van Jana Prochazkové Frans en Marian Lien en Karei Johan en Paula (in herinnering Magda) Tini en Edie Theo en Ireen Annelies en Ro. nichten en neven Walsoorden, 17oktober 2010. Na jarenlange vriendschap hebben wij afscheid moeten nemen van Saar van der Graaff Wij wensen Cas, Dora en Klaas veel sterkte toe. Casper van Belzen en familie Arnemuiden, 17 oktober 2010 De Heer is mijn herder. Psalm 25 Verdrietig, maar. vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Wilhelmina Cok-Sinke sinds 6 november 2006 weduwe van Jacobus Leendert Cok 's-Heer Arendskerke 2 augustus 1919 Kruiningen 18 oktober 2010 Kalmthout (B): Mies de"Kuijper-Cok Jan de Kuijper Jan Jacco, in liefdevolle herinnering Brasschaat (B): Joop Cok Riet Rottier Erik Inge Julian, Mila Hof Cruninghe, Langeviele 41-43,4416 CE Kruiningen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging 'De Bevelanden' Postbus 12,4430 AA 's-Gravenpolder De dankdienst voor haar leven, waarbij u wordt uit genodigd, zal worden gehouden op zaterdag 23 oktober om 10.30 uur in de Maartenskerk, Kerkweg.5, 4424 NJ te Wemeldinge. Deze dienst zal worden geleid door de weleerwaarde heer ds. H. van Oostende. Aansluitend zal om plm. 11.30 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wemeldinge. Na de begrafenis is er .gelegenheid tot condoleren in dorpscentrum 'De Wémel', Dorpsplein 1 te Wemeldinge. j Ontroerd zijn wij door het plotselinge overlijden'van Duncan I Wij wensen iedereen die van Duncan houdt heel veel j sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Bureau Jeugdzorg Zeeland en Stichting AZZ Ferry van den Brule Hein Abbing ÜK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34